Damians88

KUPIĘ ZETORA 60-90 km 4x4 np. Proxima

Polecane posty

Damians88    0

Witam,

W najbliższym czasie chciałbym zakupić ciągnik Zetor o mocy w przedziale od 60 do 90km. Koniecznie z napędem 4x4. Mile widziany byłby również TUR. Rocznik powyżej 2004. 

Może to być np.

5340,

6340, 

7340,

Proxima 6441,

Proxima 7441,

Proxima 75,

Proxima 80,

Jestem z woj. Lubelskiego, ale mogę dojechać w każde miejsce w Polsce.

Proszę o kontakt również osoby zajmujące się sprowadzaniem traktorów z zagranicy.

tel. 661 332 309

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w Zamościu jest kilka ogłoszeń z kilkoma zetorami ale sam polecił bym ci 7340 mam 5340 ale bez turbiny to jednak nie jest to a 7340 był by w sam raz

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damians88    0

Panowie,

Jeśli gdzieś zobaczycie jakieś ciekawe ogłoszenia to podsyłajcie linki.

Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damians88    0

Witam ponownie,

Po obejrzeniu, niestety jak się okazało na miejscu, kilku szrotów postanowiłem, iż kupuję 6340 lub 7340.

Naprawdę za dobry sprzęt jestem gotów adekwatnie zapłacić.

Czekam na konkretne oferty lub kontakty.

Temat jest już pilny.

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Wiem o 7340 stan IGŁA , jak brałem c-330 od dziadka na jesień to miał sprzedać takiego jak na filmie , ciagnik jak nowy 1400mth opony 90% oryginał.Ale gość chce za niego 50tyś .Ciagnik koło Rawicza.Jak chcesz to Ci się dowiem czy jeszcze jest.

Taki jak w linku 1997r

https://www.olx.pl/oferta/zetor-7340-CID757-IDq3cT7.html#d4ffaf696d

Edytowano przez KULAWA_KOZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damians88    0

Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Tak jak pisałem wyżej, chodzi mi o ostatni model, tzn. po roku 2002. Kwota bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez kamil5421
      Witam tak jak w temacie. Co może być przyczyną zaciecia zegara od ciśnienia powietrza.?
    • Przez ZimowyZolnierz
      mam problem z zetorem 9540 jak w tytule traktor po wciśnięciu pedału sprzęgła hamuje, od czego zacząć poszukiwania? Dodatkowo jak obsługiwać wzmacniacz momentu obrotowego (pierwszy traktor z tego typu bajerami) skrzynia 4 biegowa.
    • Przez diesel01
      Witam Forumowiczów. Chciałbym zapytać, jaki ciągnik polecalibyście jako główny do gospodarstwa. Interesuje mnie moc do 100 KM, koniecznie napęd 4x4 i chciałbym, żeby był zwinny. Oczywiście interesują mnie tylko używane ciągniki.
    • Przez toobek
      Witam. Mam taki problem, mianowicie orałem zawsze moim Zetorem 7211 pługiem 3 skibowym Unia Grudziądz. Orałem zawsze na trybie pracy hydrauliki POZYCYJNA i ustawiałem głębokość kołem pługa. Wszystko szło pięknie orka ładnie szła. Niestety mam bardzo zakamienione pola i postanowiłem przetestować pług z jakimś zabezpieczeniem. I tak przetestowałem już 3 pługi. Problem polega na tym że te pługi były cięższe, brały szerzej na skibę i na POZYCYJNEJ i kole podporowym ciągnik nie mógł uciągnąć nawet mój obecny pług Unię TUR 35. Przestawiłem więc tryb pracy hydrauliki na MIESZANA i ciągnik bez problemu ciągnie pług nawet przy głębokiej orce tylko nie mogę ustawić głębokości orki. Raz głębiej raz płyciej. Gdy przednie koła wpadną w dołek to pług potrafi wyskoczyć gdy wjadą na górkę to pług zagłębia się po ramę. Proszę o radę czy da się coś z tym zrobić czy jednak muszę wrócić do starej uni Grudziądz. Myślę nad pługiem obrotowym chociaż 2 skibowym ale boję się że będzie to samo. A pola mam nie regularne zakamienione i teren górzysty. Jest jakaś rada na to z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj