Skocz do zawartości

Ceny cieląt 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

wczoraj jak się spytałem gościa na targu po ile ceni byczki to mi powiedział że za wszystkie cena jednakowa po 1500zł sztuka tyle że ani wagowo anie wiekowo nie były warte tych pieniędzy bo miały może z 2 tygodnie

Edytowane przez Klepk995
Opublikowano

kuj-pom. Ja sprzedaję byczki tygodniowe maksymalnie dwu

MM-800zł

Hf-700zł

jałówki ale z tym jest problem żeby sprzedać ile ja się naszukam

MM-700

HF-600

Z klientami na byczki to nie mam problemu zwykle to są znajomi.

Opublikowano (edytowane)

Kolego peres u mnie jest takie powiedzonko " Gdzie topory, miecze, łuki tam Biskupin, Żnin , Pałuki" :)

Obecnie nie mam na sprzedaż ale gdy mam za dużo daję ogłoszenie do lokalnej gazety "Pałuki" (w internecie też są).

Pozdrawiam

Edytowane przez tespis17
Gość peres100
Opublikowano (edytowane)

czy ja wiem czy to tak tanio..

ale cielaki przywiozlem z okolic Bydgoszczy

Edytowane przez peres100
Opublikowano

Panowie ma ktoś do sprzedania cielaka w wieku 2 tygodni na jalówkę z dolnoślaskiego/wielkopolskiego?

I Ile waszym zdaniem można dać za takiego cielaka ???

z góry dzieki za odp.

Opublikowano

u mnie jest duzo posrednikow co przywozi cielaki z mazur, i wolaja za nie po 1500zł gdzie sami dali za nie moze po 600zł. Sam moglbym pojechac na mazury i kupic dla siebie tyle ile potrzeboje tylko nie wiem gdzie..

Piszcie na pw kto ma cielaka do sprzedania, i nie oddawajcie handlarza.

Gość peres100
Opublikowano (edytowane)

dzis 2 tygodniowy angusek 1100zł czyli bardzo drogo..

1,5 miesieczny caly bialy 1100zł

Edytowane przez peres100
Opublikowano

panowie jest ktoś moze z okolic Kielc bo podobno tam jest jakaś dobra firma co sprzedaje cielaki do dalszego chowu i potrzebował bym kontakt i opinie ????

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez Dczbcnv
      Witam
      Moj Cielak ma ok 3 miesiące i dzisiaj połknął gumową rękawiczek.  
      Co robic? Czy on zdechnie?
       
    • Przez Agri23
      Witam chciał bym się dowiedzieć czy można kupić cielaki z gór bezpośrednio od rolników nie od handlarzy jeśli tak to jaka jest cena cielaki mięsne albo mieszańce
    • Przez krowiarz87
      cielak jest chory .Wczoraj byl u niego weterynarz i dowal leki i sam nie wie co mu jest .wypróżnia jest normalnie nie ma biegunki ale  wczoraj  zrobil kupe  z krwia co to moze być . pije ale niechce sie podniesc . Weterynarz mowil aby posmarować denaturatem .  Pomoże mu to . Dać mu mleka z  zbożówką
    • Przez MarcinKoczewski
      Cześć wszystkim 
      Mam dylemat robie remont w oBorze  i  chce  wysłuchać waszych propożycji  
      Jak radzicie mi zrobić kojce dla cieląt z desek   Cży  z rur ?
      Jak wygląda to u was 
      Kojce grupowe czy  osobne 
      Jak grupowe jak  z pojeniem? 
      I czy u was się nie ssą  za uszy i pępki




    • Przez ROLNIKwMarynarce
      witam. mam pytanie jezeli jestem rolbikiem a chce kupic cieleta 300 km od domu to potrzebuje do tego samochod przystosowany w 100 % czy moge kupic dostawczaka i zalozyc wode w nim i to wystarczy ? potrzebuje jakies zezwolenia ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v