Skocz do zawartości

Ceny cieląt 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie a ja z takim zapytaniem jaką firme do kupna cielaków polecacie??? bo mam zamiar kupić na wiosne 10 sztuk i nie wiem skąd ich kupić , cz z jakie sfirmy co sie tym zajmuje czy od chłopa z rynku .

Opublikowano

Witam. Czy kupował ktoś cielaki simentale z firmy agrostar? Jak jest ze zdrowotnością tych cielaków, jaką mają wagę lub wiek gdy je przywiozą do klijenta, czy mają w ofercie jeszcze jakieś inne rasy, ile kosztują oraz ile się czeka na cielaki? POZDRAWIAM

Opublikowano

Jestem zainteresowany kupnem cielaków takich do 80 kg 10 szt jałówek albo 10 byczków mieszańce lub mięsne lecz potrzebny mi transport na miejsce bo swojego nie mam (szczecinek)

Opublikowano

za jakiś tydzień może 2 będe sprzedawał byczka simentala, będzie miał jakieś 100kg bo narazie ma jakieś 90kg. Jakby ktoś sie wybierał po cielęta do małopolski to moge sprzedać. 1700zł, w razie czego priv

Opublikowano

Po prostu gość chce cię nabic licząc po 16zł tak jak super kolor na skupie to wychodzi że musi mieć co najmniej 70kg a to raczej nie możliwe u tygodniowego cielaka :)

Opublikowano

Po prostu gość chce cię nabic licząc po 16zł tak jak super kolor na skupie to wychodzi że musi mieć co najmniej 70kg a to raczej nie możliwe u tygodniowego cielaka :)

cielak ma coś koło 60 może mniej 55kg. żeby był to 100% LM to bym dał bez wahania, a tak trochę dużo

Opublikowano (edytowane)

Kupiłem 12 cielaków. Dałem za byczki: 4 hf czarno białe po średnio 700zł , za 3 hf + lm czarne 800zł , 2x 100 % simentaler po 900zł. Jałówki 1 szt. lm+hf czarna 700zł , 2 jałówki100% simentaler po 800zł. Wszystkie powyżej 3 tygodni, hf grubo powyżej miesiąca.

Edytowane przez johndeere975
Opublikowano

Kupiłem 12 cielaków. Dałem za byczki: 4 hf czarno białe po średnio 700zł , za 3 hf + lm czarne 800zł , 2x 100 % simentaler po 900zł. Jałówki 1 szt. lm+hf czarna 700zł , 2 jałówki100% simentaler po 800zł. Wszystkie powyżej 3 tygodni, hf grubo powyżej miesiąca.

 

 

Gdzie kupiles te cielaki?

Gość peres100
Opublikowano

dzis

NCB 2 tygodnie 850

Simental 2 tygodnie 1100

Simental 100kg 1200

Simental 110kg 1400

Limousine 3 tygodnie 1000

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez Dczbcnv
      Witam
      Moj Cielak ma ok 3 miesiące i dzisiaj połknął gumową rękawiczek.  
      Co robic? Czy on zdechnie?
       
    • Przez Agri23
      Witam chciał bym się dowiedzieć czy można kupić cielaki z gór bezpośrednio od rolników nie od handlarzy jeśli tak to jaka jest cena cielaki mięsne albo mieszańce
    • Przez krowiarz87
      cielak jest chory .Wczoraj byl u niego weterynarz i dowal leki i sam nie wie co mu jest .wypróżnia jest normalnie nie ma biegunki ale  wczoraj  zrobil kupe  z krwia co to moze być . pije ale niechce sie podniesc . Weterynarz mowil aby posmarować denaturatem .  Pomoże mu to . Dać mu mleka z  zbożówką
    • Przez MarcinKoczewski
      Cześć wszystkim 
      Mam dylemat robie remont w oBorze  i  chce  wysłuchać waszych propożycji  
      Jak radzicie mi zrobić kojce dla cieląt z desek   Cży  z rur ?
      Jak wygląda to u was 
      Kojce grupowe czy  osobne 
      Jak grupowe jak  z pojeniem? 
      I czy u was się nie ssą  za uszy i pępki




    • Przez ROLNIKwMarynarce
      witam. mam pytanie jezeli jestem rolbikiem a chce kupic cieleta 300 km od domu to potrzebuje do tego samochod przystosowany w 100 % czy moge kupic dostawczaka i zalozyc wode w nim i to wystarczy ? potrzebuje jakies zezwolenia ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v