Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
kamilo2277

problem przekładnia młocarni mf 187

Polecane posty

kamilo2277    1

Witam, mam pytanie czy ktoś miał problemy z przekładnią obrotów młocarni, tej za wariatorem w mf187.

Jeśli ktoś miał do czynienia z jakimś problemem związanym z tą przekładnią to bardzo proszę o kontakt.

Landfarmer    3572

Przekładnia obrotów? nie wiem o co Ci dokładnie chodzi mam MF 87 trochę przy nim robiłem wyjaśnij mi dokładnie to może pomogę

Szef wszystkich szefów  ;)

kamilo2277    1

Chodzi mi o przekładnie obrotów młocarni , taki wariator, ale w mf 87 chyba tego nie ma, tylko jest łańcuch i on napędza młocarnie. Po części problem rozwiązałem bo wymieniłem piasty i tuleje wariatora na których był luz ,ale nadal słychać stuki na trybach w środku, gdzieś musi być luz.

Wiadomość z agroFakt.pl

Landfarmer    3572

No u mnie to obroty młocarni reguluje się naciągiem pasów jest taki płaskownik z otworami i na nim się ustawia siłe naciągu

Szef wszystkich szefów  ;)

bazalt50    9

Chyba zajarzyłem o co ci chodzi.

Jeżeli masz na myśli wariator, po wymianie łożysk i tulejek nadal słyszysz stuki - to prawdopodobnie masz rozbite frezy na środkowym talerzu wariatora. W takiej sytuacji nic nie zrobisz. Jeśli ustrojstwo działa poprawnie, a drażni cię tylko stukanie, to po prostu zaakceptuj to. Albo wymień cały wariator. Teoretycznie można to zregenerować w jakimś zakładzie, ale z doświadczenia wiem, że takie naprawy są dużo droższe niż nowa część.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• [[Template sdtools/front/widgets/sdToolsSimilarContent does not exist. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.