Skocz do zawartości
News
michalkowalski115

Czy taki luz w przekładni to normalne? (wideo)

Polecane posty

Witam. Zabrałem się za naprawę przekładni w rozsiewaczu Amazone Zaf 400, i teraz nie wiem co zrobić z tym luzem pokazanym na filmiku, nie wygląda to na zużyte łożysko, po prostu tak stuka, czy da się to jakoś naprawić? 

film:

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mf362
      Przymierzam się do zakupu rozsiewacza 
      Amazone 400-600l
      Jakie modele polecacie?
      Na co zwrócić uwagę przy zakupie.?
      Nawoz sie nie zapycha w nich?
      Da rade siac ziarno na poplon lub gorczyce?

I cennowo jak chodza te sprzety?
      Czesci tanie i dostępne?

• Przez MarcinNH
      Witam, może ktoś mi pomóc w kalibracji mojego amazone,  wiem że ustawia się na skali 11 i reguluje otwór ale jaka wielkość szczeliny?  Było kiedyś zdjęcie w jednym z tematów ale już przypadło. Pomoże ktoś? 
    • Przez Wemberr
      - Rozsiewacz nawozów Amazone ZA-M Max Tronic 2300, rok 1996
      - Cena 12500 zł do negocjacji
      - Miejscowość: Okolice Żnina, województwo kuj-pom
      - tel. 785 968 033
      - Transport: Odbiór osobisty
      Rozsiewacz z komputerem Amados, tarczami nierdzewnymi OM 24-36 oraz plandeką. Rozsiewacz sprawny, posiadam go w gospodarstwie od 2012 roku.
      https://www.olx.pl/oferta/rozsiewacz-amazone-za-m-max-tronic-2300-komputer-amados-CID757-IDqVqm9.html

• Przez Zetix
      Witam!!

Dzisiaj zadam pytanie (może śmieszne) ale niestety bardzo nurtujące moją osobę Zakupiłem Jesienią rozsiewacz Amazone ZA-U 1501. Będzie to moje pierwsze wysiewanie nawozu moim traktorem (Zetor 12011). Nawóz jaki kupiłem to Saletrzak 27 który chcę podać w dawce 200kg/h . Książkę do rozsiewacza mam, także wysokość, kąt pochylenia wiem jak ustawić (Tarcze oraz łopatki mam na 15m) Prędkości jeszcze nie mierzyłem, ale będę chciał dobrać przełożenie i obroty żeby się zgrywało (mam szybką skrzynię) I TUTAJ MOJE PYTANIE.

Czy obowiązkowe jest (mam wałek 540obr) trzymać ciągnik na obrotach żeby wałek był ciągle 540? W takim Zetorze przy ilu obrotach silnika jest te 540obr wałka? Książka Amazone podaje wysiew przy 540wałku i teraz nie wiem jak to wszystko zgrać...

• Przez KlaudiaRolniczka
      Siemka. proszę o opinie rozsiewacza Unia mx 1200