Skocz do zawartości
Jedrus96

Przekładnia ślimaka Frasto

Polecane posty

Jedrus96    0

Witam Wszystkich :)

Potrzebuje pilnie pomocy, a mianowicie jak jest połączony ślimak z przekładnią paszowozu Frasto, bo nie mogę rozebrać.

Załączam zdjęcia tej przekładni, bo chcę rozebrać jedną część bez tej całości. Czy jest to możliwe, czy trzeba wyjmować jednak całość?

post-79074-0-30507100-1486399334_thumb.jpgpost-79074-0-64223300-1486399366_thumb.jpgpost-79074-0-34095600-1486399395_thumb.jpg

wildagro12    3

Już poradziłeś sobie z naprawą?

Też mam paszowóz Frasto z frezem. Opisz dokładnie co się stało (źle dodałeś zdjęcie) to postaram się pomóc.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kubus
      Hej . Chciał bym od was się dowiedzieć które kosiarki są lepsze czy Vicon na 3 noże na dysku trójkątnym czy Taarup na 2 noże na dysku okrągłym. Która z kosiarek ma mniejsze zapotrzebowanie mocy no i która według waszego zdania była by lepsza??

chyba nikt z nimi nie miał doczynienia
    • Przez damian89
      Witam niedawno kupiłem zetora 16245 i chciałbym się dowiedzieć jak powinno się załanczać przedni napęd.Czy powinien on być włonczony podczas postoju czy w czasie jazdy.
    • Przez majzol
      Witam.
      posiadam siewnik POM brodnica Cami Z1. dziś podczas pierwszego uruchomienia pojawił sie problem z regulacja przekładni bezstopniowej, a tym samym precyzyjnej dawki siewu rzepaku. problem polega na tym ze po przejechaniu kilku set metrów pojawia sie alarm, ze skrzynia sie przestawiła ( i cale szczescie, bo tak to bym nawet tego nie zauwazył). zamiast wysiewać 4 kg/ha zaczął siać 2,5. po pomownym ustawieniu i zasianiu 3 ha znów sie przestawiło na 2,5 !! dźwignia zniamy dawki w tym czasie nie drgnęła nawet o mm. o co chodzi ?? co jest z tą skrzynia nie tak? proszę o sugestie, bo rzepak powiniem byc w ziemi, a ja sie bawie z tym siewnikiem. !!!

dzieki
    • Przez karllo
      witam, czy macie jakąś wiedze czy to się opłaca taki slimak, chciałbym chodowac od 5 do 10 ton ślimaka jaki może być z tego zysk i jaki wkład własny na początku i jak kształtują się ceny>?
    • Przez amnowak43
      Jak usunąć luzy w kolumnie kierownicy w c-328?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.