Yvonne

Dziewczyna chce na gospodarke-rolników chętnych brak?

Polecane posty

Yvonne    31

A się rozpisaliście hehe :) Więc teraz ja odpiszę :Czym więcej bydła w oborze tym lepiej Tworkowiak -pracy się nie boję :)

 

Teraz ja coś o sobie dodam. Wysoka brunetka, lat 20.Lubiąca rolnictwo,prace na gospodarce. Pasja i hobby jeździectwo.

 

Kocham prace ze zwierzętami. Zaskoczę Was -jestem z miasta:P ,ale bardzo lubię wieś i prace związane z gospodarką. W tej chwili pracuję w gospodarstwie rolnym i bardzo to lubię co robię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Po prostu szybko i na temat :) nie marnują czasu :)

dokładnie żniwa za pasem a ziarno ktoś gaflować musi0:) :-D he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvonne    31

I powiem, że szukam rolnika dla siebie :D

 

Bardzo zaimponowałeś mi zetorlublin7341 "Banan zaraz kopnę cie w d*pę i to tak ze do sufitu podskoczysz, dziewczyno bodaj 200 raz szukam żony rozumiesz nie woła szukam kobiety do kochania szanowania noszenia na rękach która jak się uśmiechnie to wszystko będe mógł zrobić, mnie wół do roboty nie potrzebny. Nie wpierniczać facetów rolników do jednego worka naprawdę bo to diabelnie krzywdzące podejście do sprawy. Je żeli chce ciagnąć razem ten wózek ze mną nie zabronię jej ale orać nią nie będę naprawdę uwierzcie do cholery ze są normalni faceci na świecie. A tu znowu stereotypy ;) " - może taki się znajdzie tu dla mnie i innych kobiet poszukujących ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    873

Ciekawe ciekawe ;) Jeżdżę często do Olsztyna na Uniwerek przez Szczuczyn, Pisz, Ruciana Nida.Może mieszkasz gdzieś po trasie? Ewentualnie mogę przez Ełk. Prawie ta sama droga, tylko więcej zakrętów :D


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny1991    104

Widze, ze tutaj ciekawy temat powstal...i rozwija sie miła rozmowa:) Może by tak kiedyś zorganizować zlot:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Yvonne zajeżdżaj do daremw on jest z podlaskiego i ma byki i krówki. To co tu piszę myślę to jest wszystko prawda w 400% nie wiem czym was zaskakuję nie ogarniam, nie traktuję kobiety jako przedmiotu który można tylko zrobić brumm i wsio. Dla mnie dziewczyna to power na życie to rzecz lepsza niż wszystkie inne to bardziej potrzebne niż powietrze do życia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am1609    0

Tomek cale szczęście że już mija epoka facetow o ktorych mówi Banan. Sama znam takich na pęczki ale oni juz w wieku emerytalnym i fakt nauczeni że kobieta to roboty i usługiwania jest i nic ich nie przekona że jest inaczej. i jeszcze probowali mi mojego męża buntować że co to za chlop co żonie kolację szykuje albo herbatę przyniesie jak zmęczona po pracy odpoczywa. Dobrze że on tak nie myśli :) I przydalo się jak w szpitalu byłam że potrafi sobie sam jeść zrobic, pranie nastawić itp. i wrócilam do czystego domku, pranie poprane, rozsada kwiatkow i warzyw posadzona, zakupy zrobione ;) normalnie szok :)

Ale tak to jest jak on byl chory to ja drzwi do komórki zrobilam i obmalowałam i zborze dmuchawą na strych wrzuciłam :) i tez był w szoku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Jak najbardziej zapraszamy :)


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Wszyscy teraz wyszli do obory zająć się zwierzątkami ja też tak uczynię i niebawem wrócę.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Oooo widze wszyscy wdarli się tu na temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

A jak że :) miłym słowem kuszą, zachęcają :)


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

No i bardzo Dobrze, tak ma być :P

Jeszcze doczekamy się jakiegoś wesela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Ja zdjęcie mam już od bardzo bardzo dawna :P

Tylko coś mi się zacinało, i tak na prawdę nie wiem dlaczego dopiero teraz jest widoczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj