Skocz do zawartości
dymus512728

Zakup renówki 130-160KM

Polecane posty

dymus512728    0

AgroTuning a jakiego Ty masz aresa i od jak dawna? Co sądzisz o aresach 696 i 656? Jaką mają moc bo to co zanalazłem w necie to 696 146KMprzy 2000 obrotach a 656 132KM. Sprzedający podają 10-15 KM mniej. No i czym one różnią się od innych aresów np 640, 715 czy 816 nie biorąc pod uwage mocy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez szybki00
      Jak już wspomniałem w temacie potrzebuje informacji jak i czym wyciszyć kabine w Ursusie 1002. Piszcie co wiecie w tej sprawie, a może ktoś juz robił coś takiego
      Pozdrawiam
    • Przez Wojtek1693
      Witam W czwartek prawdopodobnie zakupie zetora k 25 i prosze o wasze opinie na temat tego ciągnika, jakie ma zalety, wady itp. Zetor który kupuje jest w dosyć dobrym stanie rocznik to 1958 troche stary ale nie wygląda jak na tak spory wiek. 10 lat temu miał kapitalke i praktycznie od tego czasu tylko pracował przy sianie. Licze na waszą pomoc
    • Przez CzarekCzarnecki
      Jako że powiększył mi się areał 45 ha i sprzedałem moją 912 oglądam się za czymś większym, na pierwszy rzut poszła 12-ka i tu zapytanie bo znalazłem takową do której wysyłam linka http://olx.pl/oferta/ursus-1224-rok-1995-CID757-ID6UWSb.html#389dad181a . Jako że mieszkam daleko od Wrocławia bo w kuj-pom mam kilka pytań... po pierwsze jak wam się to widzi, po drugie ciągnik pracował we współdzielni, po trzecie czy warto ładować się w traktor ze wzmocnioną hydraulkią, wzmocniona hydraulika czyli że pracował przy ciężkim sprzęcie? Co byście doradzili a może jakieś inne propozycje, rocznik który mnie interesuje to około 95 roku, bez turbiny. Kwota jaką mam do wydania to 60 tyś. Pozdrawiam i czekam na porady i proszę żeby wypowiedział się ktoś kto posiada takowy sprzęt żeby ewentualnie doradzić jak się sprawują te 6-cylindowce bo u mnie w okolicy ogólnie jest dobre zdanie na temat tych maszyn z tego rocznika. Ciągnik będzie pracował przy cięższych robutkach, pług 4 skibowy obrotowy, gruber 3 metrowy< 7 gęsich plus talerz i wał> Podejrzewam że ta 12-ka stała pod chmurką a może i nie jak na 20 lat hmm wizualnie wydaje mi się że nie wygląda tak źle a zalerzy mi na traktorze w oryginalnej farbie, plus oryginalne opony, podejrzewam że za dużo nie przepracowała albo nie widziła zbyt dużo asfaltowych dróg.
    • Przez Reko232
      Witam.
      Planuje zakupić byczki w wadze ok 80-100 kg do hodowli do dużej wagi zastanawiam się nad rasą lm czy sm.
      Planuje kupić w firmach załączonych w linkach;

http://rogofarm.pl/strona_glowna.html
      http://olx.pl/oferta/byczki-cielaki-simental-limuze-angus-blue-belg-charolais-i-jalowki-CID757-ID5RXIl.html#b621f9efa2;promoted
      proszę o opinie na ich temat.
      A może zna ktoś kogoś innego godnego polecenia??? 

jestem z mazowieckiego

• Przez Deutz-Fahr-Team-18
      Witam. Jestem zainteresowany kupnem takiego rozsiewacza lecz chciał bym zaczerpnąć opinii użytkowników posiadających  taki rozsiewacz

Czy sieją one lepiej od normalnych rozsiewaczy talerzowych czy gorzej ?

Jakie są ich plusy i minusy ? 

Czy opłaca się kupić używany w dobrym stanie czy lepiej nowy ?

Z góry dzięki za pomoc .Pozdrawiam