AgroTuning

Members
 • Ilość treści

  220
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

7 Neutral

O AgroTuning

 • Ranga
  Zaawansowany
 • Urodziny 08/05/1981

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

5862 wyświetleń profilu
 1. Bardzo dobrze. To tylko 4,5 metra śmiało po orce do12 km/h.
 2. Już wiem co było nie tak. Poprzedni właściciel widocznie uszkodził dźwignię i cały system przesuwu tego otworu. Z lewej strony było coś kombinowane i źle poskładane. Rozebrałem i ustawiłem równo ze stroną prawą. Teraz rzuca dobrze.
 3. Ale działał wcześniej? U mnie jest przełącznik między trybem manualnym a automatycznym. Tylko mam troszkę inny model.
 4. Bogballe L2 jeśli chodzi o precyzję to rzuca pięknie. Nic nie miele. Jedynie o co mogę się przyczepić to przekładnia. Dwa razy remontowałem. Sama jakość wykonania obudowy przekładni to zwykła tłoczona blacha.
 5. AgroTuning

  Renault Ares 2x

  Też zawsze zapominam zamknąć drzwi do zdjęcia
 6. W jaki sposób sprawdziłeś że przycisk z błotnika i przewody są sprawne?
 7. A może jeśli sąsiad jest normalny i jest opcja dogadania to odkup od niego kilka metrów działki, postaw na granicy a za kilka lat sprzedaj sąsiadowi
 8. Nie ma. Idź do starostwa bo przepisy zmieniają się często. Ostatnio pytałem na jesieni o wiatę. 4 m i koniec.
 9. Musisz zdawać sobie sprawę że rozsiewanie pogłówne npk na wiosnę to kiepski temat ale nie z powodu azotu. O wiele gorsza sytuacja ma się z fosforem, który jest nieruchliwy w glebie. Jak go dajesz pogłównie i kiepsko się rozpuści to w zasadzie masz duże straty. Korzenie rosną do dołu a nie do góry. Z azotem jest sytuacja o wiele prostsza. I też dołączam się do pytania CZEMU TAK PÓŹNO TEN AZOT?? Jeśli chodzi o azot i przymrozki to mróz zaszkodzi tylko w ciągu kilkunastu godzin po tym jak roślina pobierze azot. Nie ma co się na to oglądać tylko sypać. Wyobraź sobie że rusza wegetacja i żyto zaczyna pobierać składniki z gleby i jak teraz nie ma to z automatu programuje plon względem tego co może pobrać. Jak jest mało azotu na start to nawet jeśli później nasypiesz 300 kg saletry to tylko urośnie łodyga a nie kłos...
 10. AgroTuning

  Renault Celtis 446 RX

  Felgi są oddzielnie od dystansów. Sprzęgi to są klamry na przeciwwagę. Mam po 3 sztuki na koło. Dałem za to 700 zł
 11. AgroTuning

  Renault Celtis 446 RX

  Kupiłem komplet felg na tył r34 z dystansami i sprzęgami w okazyjnej cenie. Wypiaskowałem i pomalowałem oraz kupiłem stare opony :) Do przednich kupiłem same obręcze i dorobiłem dystansy. Montowane są na pręty gwintowane, które wkręcają się w nakrętkę dospawaną do oryginalnej szpilki tarczy. Całość muszę jeszcze dopracować ponieważ dystansy są za szerokie.
 12. Skąd pomysł na jednorazową dawkę? Z mojego doświadczenia wynika, że dzielenie na dawki ma uzasadnienie. Po 1: azot dawkujesz w różnych fazach rozwoju rośliny w ilości, której w tym momencie potrzebuje. Po 2: azot na długo nie zostanie w glebie, jeśli nie będzie wykorzystany to po prostu się zmarnuje.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj