Zaloguj się, aby obserwować  
ST3FAN

Wymiana okien w budynku gospodarczym - porada

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ST3FAN    0

Witam.

 

Mam małe pytanko, otóż planuję w budynku gospodarczym wymienić szyby, Mam stare okna, w których są szyby w przyzwoitym stanie, chciałbym rozebrać te okna i dociąć coś i pozmieniać szyby w budynku gospodarczym bo są albo zbite, albo wgl. nie ma, są zasłonięte (deską/cegłami) :P Kłaniam się z pytaniami, otóż posiadam noże do cięcia szyb, ale z tego co widziałem w internecie, to potrzebna jest do tego nafta? Po co? Co ona daje? Da się nią czymś innym zastąpić albo po prostu obyć się bez niej? I drugie pytanie, jak mam obsadzić taką szybę jak rama jest metalowa, podrdzewiała. :c

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo1970    51

Nie wiem ja ciąłem i szło bez nafty jak silikon to do obróbki dachów ważne aby przed położeniem silikonu dokładnie oczyścić ramy z rdzy i starej

farby ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ml78    1

Nafta będzie potrzebna do cięcia szyb zespolonych - takich z folią między taflami. Bierz się do roboty to nic strasznego prosty stół, na nim filc lub inny dywan dwa patyczki listwa i do roboty :-). Aha na koniec kit lub silikon jak wolisz .


Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pitermtk
      chciałbym kupić opony do 3512 obecnie mam 12,4 R32 ale wydają mi się troche wąskie i zastanawiam sie czy kupić 14,9 R28 czy 16,9 R28
    • Przez Maniek1Excalibur
      Witam.
       
      Mam problem z jedną lampą świetlówkową. Mianowicie: jest na dwie świetlówki sterowane dwoma statecznikami YF218H - 36W.
      Jedna świeci druga nie. Gdzie szukać przyczyny? Czy jest to wina jakiegoś elementu układu scalonego czy połączeń? Jak sprawdzałem to w obwodzie działającej świetlówki (po jej wyjęciu) na stykach płynie maksymalny prąd ok. 1.3A a na uszkodzonej ok. 0.6A. Może to wina którejś cewki, kondensatora czy rezystora?
    • Przez Zetor7011Vario
      witam! mam kilka pytań odnośnie tego ciągnika: a więc czy ktoś wie do czego służy dźwignia która znajduje się pomiędzy pedałem gazu a dźwigniami podnośnika oraz wywrotu, gdyż nie ma tam żadnej naklejki informacyjnej? oraz jaki może być powód tego że 1 z 2 wyjść hydraulicznych nie działa poprawnie, tzn. wywróci przyczepę ale następnie olej już nie powraca, 2 natomiast działa poprawnie.
    • Przez techwet
      Witam planuje remont budynku dla bydla mlecznego interesuje mnie wolnowybiegowa forma hodowli oraz hala udojowa dobudowana natomiast kwarantannik i porodowka w innych budynkach.
      moje pytanie na ile wyceniacie taki remont ? budynek ma wymiary 16x9 chce to wszystko zostawic pod starym dachem a zrobic tylko nowy fundament i wylewke na calosci oraz postawic 3 sciany 4 bedzie stolem paszowym.
      Prosze o wasze opinie i rady
      Pozdrawiam
    • Przez Junior01
      Hej, mam taki problem - budynek mieszkalno-gospodarczy uległ pożarowi. Na skutek gaszenia pożaru część mieszkalna została zalana. Macie jakieś sposoby na osuszenie ? Wiem coś o odwilżaczach, słyszałem że to dobra rzecz. Nie jest to budynek tak zalany jak po powodzi, tylko zalany na skutek parogodzinnej akcji strażaków. Jak to zostawie na zime to porozsadza ściany.
       
      Jak znacie jakies sposoby, proszę pomożcie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj