Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
grzes0611

problem z kosiarka dyskową (urywa dyski)

Polecane posty

grzes0611    0

mam kosiarke dyskową ze spulchniaczem i urywa mi dyski kosiarka lecz nie wiem dlaczego i jak tą usterkę usunąć, mógłbym mi ktoś poradzić/pomóc z góry dziękuje....

FINN    1032

moze masz już luzy na łożyskach i pod wpływem wibracji po prostu się urywaja... a że sa tam duże obroty to wiadomoze i przeciązenia sa duże...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

grzes0611    0

ale po naprawie jej nawet w tej chwili sprawdzam ręką luz dysku i nie ma go po prostu nie wiem może jakoś inaczej można go sprawdzić...

a może się tak dziać że spulchniacz coś ingeruje w to że urywa dyski...?

Wiadomość z agroFakt.pl

FINN    1032

a urywa cały czas te same dyski ?? czy różnie....

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Wojtek026
      Witam!
              Mam możliwość kupna alki 2,1m dyskowej w dobrej cenie, czy warto wziąść coś takiego w miejsce bębnówki 2,1m na siłowniku, jaka jest bębnowa rotacyjna 2,1m i jak się tym pracuje chyba każdy wie kto z tym do czynienia miał, wiem wiem lepsza była by szersza dyskówka, ale taka mi się trafia i czy coś sobie polepsze jak się na taką kosiarkę przerzucę, ciągnik to df agrofarm 85 z bębnówką tej szerokości nieźle się zgrywał ale tak kosiarka musiała mieć cały czas obroty ponad 2 tyś na nawrotach trzymać obro i w tył w przód to i sprzęgło dostawało, czy z dyskówką 2,1m wydajność mi nie spadnie bo ona na wstecznym nie kosi no i ogólnie czy taka dyskówka z famarolu to dobra maszyna czy lepiej sobie to odpuścić, łąki mam różne bruzdy poryte podmokłe, tą starą to już znam jak tym kosić a taka dyskówka to chyba można od rowów czy po jamach po bobrach można na siłowniku w górze przytrzymać i podokaszać tak myślę no i kwestia noży jak to cenowo wychodzi i jak to kosi jak jest dużo kretowisk?
    • Przez Daro1995
      Witam. Planuje zakup kosiarki dyskowej (2.1m-2.4m). Zastanawiam się nad polskimi firmami  pronar, talex , famaroll , sipma. Kosić bedzie około 20 h rocznie. Jaka polecicie?  Łąki mam równe.
    • Przez Nicik83
      Witam przymieżam się do zakupu tej kosiarki, co sądzicie o niej ?Czy lepiej wybrać inną firmę. https://www.olx.pl/oferta/165cm-kosiarka-rotacyjna-bebnowa-lisicki-blacha-plandeka-CID628-IDtbdpF.html
    • Przez flatron1984
      Witam
      Potrzebuję kosiarkę spalinową z napędem do 1000zł. W marketach znalazłem takie, tylko mógłby ktoś z forumowiczów doradzić którą warto kupić?
      1. https://www.castorama.pl/produkty/narzedzia-i-artykuly/maszyny-ogrodnicze/kosiarki-i-traktorki/kosiarki-spalinowe-z-napedem/kosiarka-spalinowa-z-napedem-macallister-b-s-500e-46-cm.html
      2. https://www.bricoman.pl/otoczenie-domu/sprzet-moto-i-narzedzia-ogrodowe/spalinowe/kosiarka-spalinowa-nac-b-s450-naped
      3. https://m.leroymerlin.pl/maszyny-ogrodnicze/kosiarki-traktorki-kosy/kosiarki-spalinowe/kosiarka-spalinowa-dym1826cq-3kw-159cm3-sterwins,p258725,l73.html
      Tak na moje to chyba ta z Leroy wypada najlepiej, 3 lata gwarancji, funkcja ułatwionego rozruchu, regulacja prędkości napędu... ale może macie inne zdanie i doradzicie.
      Pozdrawiam
    • Przez katopo
      Mam okazję tanio sprowadzić kosiarkę rotacyjna bębnowa pottinger cat 270 i mam pytanie jakie może mieć ona zapotrzebowanie na moc ciągnika?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.