Krawi

Chwytak "pazurkowy"

Polecane posty

Krawi    1

Czy znacie może polskiego producenta chwytaków podobnych do MX Manubal V40lub Stoll Maxi ?

Ceny powyższych powalają.

Możnaby coś takiego zrobić samemu, ale brak mi czasu i sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krawi    1

Ale mi nie chodzi o chwytak rurowy do bel zafoliowanych, a o taki w którym zęby wbijają się w balot.

W ten sposób (przynajmniej tak to widać na filmach) ładnie się układa bele w sterty na płaskiej stronie.

Aktualnie układam tak rurowym, ale przy otwieraniu przesuwam te leżące obok. Przy czterech, pięciu warstwach jest już niestabilnie.

Te podane powyżej łapią balot z boku, tak, że przy otwieraniu nie dotykają bel obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piterwx2    0

to kup sobie krokodyla i będziesz miał i do bali i do obornika :) cena do 2000zł


Jak pomogłem to daj strzałkę w górę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cooler2010    6

Poszukaj używanych. Ostatnio widziałem na Litwie w komisie kilka sztuk tylko z mocowaniem do ładowarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krawi    1

Mocowanie można przerobić.

Nie pamiętasz ile za to wołali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cooler2010    6

Nie interesowało mnie to to sie nie pytałem ale w następnym tygodniu może znowu tam pojade to sie spytam

 

EDIT

 

Byłem w tym komisie i mniejszy chwytak 3,600LTL firmy Bugnot jakby ktoś chciał to mogę wysłać na pw ogloszenie z tym chwytakiem

Edytowano przez Cooler2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez IEA
      Witam posiadam ciągnik international z dwusekcyjnym turem faucheux na pompie boscha i chce kupic chwytak do bel i moje pytanie jak go podłączyc do pompy ??
    • Przez Marcin349
      Mam chwytak do bel na 2 siłowniki, ale bez dzielnika strumienia. Czy jest jakiś sposób żeby on równo rozkładał ramiona bo tak to jak chwycę to bal się albo w jedną albo w drugą stronę przesunie i wypadnie.
    • Przez BrzozaZetor
      Sprzedam ładowacz do bel na tył ciągnika.
      Ogłoszenie na OLX.pl : http://olx.pl/oferta/ladowacz-na-tyl-ciagnika-chart-t236-CID757-ID45Ggb.html#6d5d92bf4e
       

    • Przez simson2812
      witam chcę robić chwytak do bel i przydały by się jakieś podpowiedzi ma ktoś taki typ chwytaka? http://www.agro-masz.pl/produkty/chwytak_bel_2 z jakiej grubości rur wykonać?
    • Przez sstefan93
      witam ,interesuje mnie ladowacz metal technik udzwig 1600kg z amortyzacja wstrząsów oraz chwytak na 2 silowniki, i krokodyl, osprzet moze byc z firmy wolmet bo jest tanszy a materialowo malo sie różni, 
      Ładowacz do ciagnika zetor proxima 65, gdzie kupie najtaniej ? Wie ktos cos ?
       
      moze ktos ma taki sprzet i chcialby podzielic sie opinia ?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj