Skocz do zawartości
News
sstefan93

Ładowacz Metal- technik i osprzet z Wolmet

Polecane posty

sstefan93    0

witam ,interesuje mnie ladowacz metal technik udzwig 1600kg z amortyzacja wstrząsów oraz chwytak na 2 silowniki, i krokodyl, osprzet moze byc z firmy wolmet bo jest tanszy a materialowo malo sie różni, 

Ładowacz do ciagnika zetor proxima 65, gdzie kupie najtaniej ? Wie ktos cos ? :)

moze ktos ma taki sprzet i chcialby podzielic sie opinia ? :)

Wiadomość z agroFakt.pl

grzechu13    19

Ten cały metal technik to pomyłka. Jest gdzieś tutaj temat o tych ładowaczach, znajdź i poczytaj.

Patryk1222    37

Chwytak na dwa tłoki ma chyba tą wadę że oba ramiona wysuwają się równo a na jeden tłok chwytak pływa i jest łatwiej odstawić belkę ponieważ nie odpycha innych dodatkowo niektóre są tak zrobione że dziurawia folie bo silowniki są po bokach.
Sam mam metal facha i jest jak najbardziej wszystko ok i cena też jedna z najniższych także polecam

romek6340    203

A ja zawsze czytam i każdy zawsze pisze o pływaniu i nadal nie rozumiem o co wam z tym chodzi... Mam na 2 siłowniki i też pływa chyba, że mój jest jakiś cudowny :D

Patryk1222    37

Jest wiele różnych chwytakow które Pan henio zrobił w stodole i często można się przejechać za 200zł.
Ja jak szukałem osprzętu to metal-fach był najtańszy z niby "markowych" i powiem wam że to jedyne rzeczy które mam od nich i na łyżce i chwytaku farba nie odchodzi płatkami tak jak np. Na owijarce.

Daro05    4

Posiadam ładowacz i chwytak z Metal Technik i jak dotąd działa dobrze, wiadomo nie jest to MX czy Quicke ale dla małych gospodarstw do przyjęcia, zwłaszcza za swoją kasę. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KrowieBieszczady
      Siemanko 
      Czy ktoś z was używa może tego typu osprzętu jak na załączonym filmiku i mógłby napisać jak się to sprawuje? Dodam, że bardziej mi chodzi o wożenie siana, a kicha to sporadycznie ze względu na mniejsza powierzchnie styku niż w tradycyjnym chwytaku  

• Przez witek99
      witam.
      jestem przed kupnem ładowacza czołowego do ciągnik ursus 4512, i nie wiem jaki wybrać (napewno nie chce firm METAL-FACH ani METAL-TECHNIK).
      jaki ładowacz polecacie do tego ciągnika musi być 3sekcyjny i dobrze by było aby miał joystick.dodam ze mam małe gospodarstwo a tur będzie używany do załadunku obornik i do zawożenia i owijania sianokiszonki w liczbie 100 szt
    • Przez SebastianP
      Witam.
      W maju zakupiłem ładowacz Agromax. z którego jestem nawet zadowolony.
      Posiada on 3 sekcje, jednak panowie monterzy podłączyli go pod rozdzielacz na błotniku, gdyż tak wskazuje producent w instrukcji.
      Niestety podczas pracy ładowaczem często "brakuje rąk", gdyż trzeba obsługiwać oba rozdzielacze na raz.
      Dodam także, że ciągnik nieraz współpracuje z przyczepą wywrotką i muszę mieć wolne wyjścia.
      Czy ktoś mógłby mi wskazać gdzie który wąż podpiąć i co będę musiał zakupić?
      Niedługo dodam zdjęcia.

Dziękuję i pozdrawiam

• Przez Filipson
      Witam.  Mam John Deera 2850 z turem JD 640A. Problem polega na tym że tur strasznie trzęsie przy podnoszeniu jak również przy opuszczaniu, nie można normalnie nim pracować.  Obie pompy były wymieniane (ta w środku i ta na zewnątrz).  Tura dokupowałem i podłączyłem zasilanie z tyłu na wyjściu hydrauliki (na zdjęciu nr 1), a powrót wkręciłem w górną pokrywę skrzyni (widoczny na zdjęciu nr 2). Olej strasznie się nagrzewa. Rozrusznik ma ciężko zakręcić jakby w obiegu ciągle trzymało ciśnienie bo poszedł mi wieniec już drugi raz. 
      I stąd pytanie co może być powodem moich problemów ?  Źle podpięty TUR czy coś z jakimś zaworem ? 

Zamieszczam zdjęcia podłączenia TURa
    • Przez KroneMat
      Sprzedam ładowacz cyklop i grabarkę 7 gwiazdową.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.