Skocz do zawartości
IEA

Jak podłączyc chwytak

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
IEA    0

Witam posiadam ciągnik international z dwusekcyjnym turem faucheux na pompie boscha i chce kupic chwytak do bel i moje pytanie jak go podłączyc do pompy ??

Thomas2135    1192

Jeśli masz ładowacz czołowy dwusekcyjny, to najpierw musisz zmienić rozdzielacz na 3 sekcyjny lub dołożyć jeszcze jedną sekcję. Jak już masz 3 sekcję prowadzisz przewody hydrauliczne zakończone gniazdami euro na przód ładowacza. Dopiero do nich wtykasz wtyczki euro i masz podłączony chwytak. Niemożliwe i bezsensowne jest podłączenie chwytaka pod pompę.

IEA    0

Aha no wiem o rozdzielaczu. Kupie jedną sekcje tylko na chwytak. A z czego zasilac go oleje gdzie podłączyc rozdzielacz ?? A mozna go pod wyjscie hydrauliczne ??

Wiadomość z agroFakt.pl

Voo    38

Możesz pod wyjscia hydrauliczne.Ustawiasz tylko wajhę jak do kiprowania i już masz zasilony rozdzielacz.A powrót z tego rozdzielacza połącz z powrotem tego co już masz.

kuar    0

Aha no wiem o rozdzielaczu. Kupie jedną sekcje tylko na chwytak. A z czego zasilac go oleje gdzie podłączyc rozdzielacz ?? A mozna go pod wyjscie hydrauliczne ??

Na trzecią sekcję weź zasilanie z siłowników od pochyłu ramki, podłącz to pod elektrozawór i dopiero z tego zaworu daj na siłowniki a drugie wyjście na trzecią sekcję.Zerknij na zdjęcie jak to jest rozwiązane. Możesz zmienić też joystick na taki z guziczkiem a jak nie to zwykły przełącznik elektryczny zamontuj na pulpicie i będziesz sterował chwytak też joystickem.

post-119162-0-22998200-1423072681_thumb.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się