Marcin

cambridge kontra crosskill

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Marcin    3

Jakie pierścienie wybrać do sześciometrowego wału uprawowego ciąganego za ciągnikiem, cambridge czy crosskill? Wał ma pracować głównie na zaoranym polu przed agragatem uprawowo-siewnym. Z góry dziękuję za wszelkie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja bym wybrał cambridge........... <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Słuchaj, podawaj jakieś konkrety...(zalety itd)... <_<

Jak chcesz konkrety to cambridge lepiej potnie mu bryły, będzie równiejsze pole i to tyle co wiem... <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor5321    1
Jak chcesz konkrety to cambridge lepiej potnie mu bryły, będzie równiejsze pole i to tyle co wiem... <_<

 

no to cambridge chyba lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

Crosskil jest wałem dużo bardziej agresywnie pracującym i ma lepsze właściwości samoczyszczające. Także taki wg. mnie nadaje się lepiej na cięższe wilgotne gleby. Croskill mocniej niż cambridge oddziaływuje tez na podglebie.

Cambridg za to bardziej nadaje się na wałowanie po siewie. Choc na glebach średnich ładnie też zadziała po orce.


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255
dzięki zawsze szukałem ale jakoś zapomniałem.

Czemu piszesz takie bez sensowne posty??Po prostu nabijasz i tyle :angry: Widzę że ostrzeżenia nie pomagają to będzie BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor5321    1
Czemu piszesz takie bez sensowne posty??Po prostu nabijasz i tyle :angry: Widzę że ostrzeżenia nie pomagają to będzie BAN.

 

tylko nie to proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
tylko nie to proszę.

 

To zacznij jakieś sensowne posty pisać ;/ bo odnawiasz tematy które nie były używane od 06 roku ;/


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
tylko nie to proszę.

 

O co Ci chodzi...??? <_<

 

Popieram @tommy66692, ma rację, piszesz posty żeby "były"...weź lepiej zastanów się nad jakością, a nie nad ilością... :angry: :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

OT

Odezwał się ten co nie nabija postów. Przeczytaj sobie 100 swoich postów i 10 moich postów. Porównaj ich poziom merytoryczny.

Jak rzucasz w kogoś kamieniem to najpierw sam bądź bez winy :angry: . Nie chcę cie urazić, ale weź sie zastanów nad jakością, a nie ilością.

EOT

Jeśli miałby być to wał jednak typowo do uprawy po orce przed agregatem to jednak polecałbym campbella.


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor03    4

nie klocic sie chlopcy !!!!!!!! ja mysle ze na tym forum to 40% bez sensownych postow jest np: Kamery i pare innych ale mi sie nie chce wymieniac <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel93    1

I tu masz rację @deer,a najlepjej jak by to był Expom partner2,ponieważ by dpbrze rozkruszyl bryły ziemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezesmax    4

zastawaniem sie na kupnem wału tylko nie wiem teraz który lepszy czy crosskill lepiej robi po oranym niż cambridge bo jak ten sam rezultat to lepiej by wsiąść cambridge bo jest bardziej uniwersalny co o tym sądzicie?


Zetor i tylko Zetor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldeko016    1

Panowie chcę kupić wały uprawowe. Będę nimi robił po orce i posiewie. Jakie lepsze croskill czy pierścieniowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 19seba
      Witam , poleci ktoś agregat uprawowy do uprawy pod ziemniaki ? Na pewno na zębie 45x10 i nie szerszy jak 4m . Potrzebuje opinii jakiej firmy agregat byłby najlepszy żeby się nie zapychał przy głębszej uprawie , robiłem w tym roku agregatem z Metangi i wszystko było by dobrze gdyby tylne wałki nie zatrzymywały się , ma ktoś maszyny Metanga ? Agregat masywny jest ale czy nie bedzie pękał ? Między Unią a Metangą jest przepaść cenowa i czy jest sens przepłacać ?
    • Przez Marcinek564
      Witam jakiś czas temu przeglądając stronę all.biz natrafiłem na ogłoszenia z Bometem U038 U038/1 U039 i U039/1. Ma ktoś może z państwa coś takiego u siebie? Oprócz 3 ogłoszeń nigdzie tego nie widziałem a jestem bardzo ciekawy jak dokładnie wygląda taki sprzęt i jak się sprawuje. 
       


    • Przez Janek54321
      Witam. Planuje zakup brony aktywnej z wałem packera 500mm  z siewnikiem nabudowanym. Mam każdy rodzaj gleby piaszczyste 5-6 gdzie sarna się topi w tym piachu, gliny, redziny, iły. Czy packer na wilgotnej ziemi nie będzie się zalepial że trzeba będzie czekać tydzień żeby obeschlo i czy na piachu nie będzie stawał i górki przed sobą robił? Proszę o wyrozumiałość i poradę.
       
    • Przez Młody1997
      Witam. Stoję przed zakupem talerzówki do c 360 3p i zastanawiam się jakie talerze będą lepsze: 6 czy 9 zębowe? przede wszystkim będzie służyć do likwidacji łąk i uprawianiu zaoranych ugorów, czasem może też do likwidacji poplonu lub uprawy ścierniska.
    • Przez adamgaleon
      Witam kupiłem brone talerzowa Bomet 3.15 m muszę wymienić 2 przednie talerze bo są wytarte i pęknięte brona ma ułożenie talerzy w X z tyłu są pełne wielkość 510 z przodu z tego co mierzyłem to od 440 do 510 i nie wiem czy poprzedni posiadacz wymienił skrajne na 460 i się wytarły? Wysokość powinna raczej być taka sama dobrze myślę 🤔z góry dzięki za odpowiedź 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj