Skocz do zawartości
metik

Siedzenie w mtz 80

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
metik    0

siemka wszystkim szukam siedzenia do mtz 80 bo mi się rozwalił i już nie ma na czym siedzieć a nowe kosztuje ponad 1000 tys zł no i kieruje tu do was pytanie czy nie można by wstawić siedzenia z jakiegoś innego ciągnika ja słyszałem że będzie pasować ze stara ale nie wiem czy to prawda czekam na wasze odpowiedzi pozdro

Wiadomość z agroFakt.pl

metik    0

Ursusc385 to siedzenie trochę lipne do mtz ja potrzebuje jakiegoś masywniejszego

Eryko    19

ja wsadziłem siedzenie od golfa 2 na oryginalna amortyzjacje.troche wysoko sie siedzi ale da sie przyzwyczaic.moze od poloneza bedzie lepsze bo jest nizsze.poszukaj czegos od samochodu na szrotach.

rino    1

Ja do mojego mtz kupiłem nowe orginalne za ok 250 zł. Nie wiem jak jest u ciebie ale u mnie można wymienic poszczególne elementy bo jest rozbieralne. Kupiłem spód i oparcie.

diabollo85    0

proponuje wstawic z jakiegos auta,vw ma dobre siedzenia(ja do swojego belarusa 611 wstawilem od deutza dx110 z pompa:)efekt fajny i nie drogi bo dalem za nie 350zl)wiec juz twoj wybor pozdro

zetor5321    1

żeby jeszcze jeździł jak samochód.

ale od vw golf są dobre.

za 50zł można kupić

klama    8

ja do mtz-a 82 zamierzam zalozyc siedzonko od malucha bo takie mam a to co teraz jest w ciagniku do jest cale rozwalone ale od jakiegos auta napewno bedzie pasowac poszukaj na szrocie

KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

klama    8

hmmm fajne ale cena tez niczego sobie

KPK - Ochrona

pablo21    26

Poszukaj na szrotach jakiegoś siedzenia pneumatycznego od ciężarówki komfort murowany.

piotrkrk25    1
ja do mtz-a 82 zamierzam zalozyc siedzonko od malucha bo takie mam a to co teraz jest w ciagniku do jest cale rozwalone ale od jakiegos auta napewno bedzie pasowac poszukaj na szrocie

Też założyłem siedzenie od malucha, ma niskie oparcie i nie ogranicza widoczności, jest tyklo jeden minus bo jest ono ze skajki i w upalne dni można sobie przysmażyć cztery litery.

maniek1480    0

Na szrocie znajdziesz w dobrym stanie i po niskiej cenie wiec radze ci tam poszukac

klama    8

i jak juz jakies zalozysz to napisz jakie i jak pasuje ;) a piotrkrk25 mam w c330 z tyłu tak od jednego błotnika do drugiego deski pezykrecone i połozone tylnie oparcie od malucha no i czasami troche przypieka ;)

KPK - Ochrona

hemi    17

Polecam odwiedzić szroty w poszukiwaniu siedzenia od ciężarówki. Tak się składa że trafiłem gdy znajomy rozbierał jakąś ciężarową Renault na złom i wychaczyłęm od niej fotel, wystarczyło dorobić mocowanie i skrócić oparcie, i za 100zł mam extra fotel z bajernymi regulacjami. Do MTZ pasuje idealnie.

Notabene zauważyłem, że w ciągnikach Renault były montowane identyczne fotele! :huh:

klama    8

ja tez musze mocowania przerobic bo w siedzeniu od malucha sa szersze ale tak jak juz tyle osob mówilo odwiedz szroty i musisz cos znalezc . :) HEMI fajne masz teraz siedzonko :):)

KPK - Ochrona

tomek73    253

Ja bym wybrał te pierwsze.Mam podobne i jestem zadowolony.

wojciechu    0

Witam.

Poszukuję wałka skrętnego do siedzenia MTZ. Jest on umieszczony na dole z tyłu siedzenia, poprzecznie, w siedzeniu są takie dwa, na końcach mają koła zębate. W moim siedzeniu jeden wałek się ukręcił i opada siedzenie na dół. Nie mogę nigdzie kupić takiego wałka. Jeśli ktoś ma stare siedzenie z dobrym wałkiem to myślę, że się dogadamy.

hoduję króliki

wojciechu    0

To napisz coś więcej kolego, skąd jesteś, czy mógłbyś wysłać przesyłką no i jaka cena.

hoduję króliki

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Eryko
      Witam.jak podłączyc czujnik poziomu paliwa w MTZ? w załączniku fotka jak to wygląda

• Przez rastafarmer
      Witam wszystkich bardzo serdecznie!
      Jestem nowym użytkownikiem- pomimo tego że przeczytałem regulamin, proszę o troszeczkę wyrozumiałości i uwagi jeśli robię jakieś błędy
      Mianowicie posiadam MTZ-ta 82 z przednim napędem. W najbliższym czasie chciałbym wymienić w nim opony z przodu.
      Fabrycznie mam wstawione 11,2 R20. W związku z powyższym mam do Was pytanie- czy jest możliwość wstawienia opon 12,4 R20? Czy to się wszystko "zgra" bez wymiany tylnych opon?
      Proszę o porady i uwagi.
      Pozdrawiam!

Szymek
    • Przez dzastin
      Witam!
      Mam dylemat odnośnie przyłączenia hydrauliki wapniarki do ciągnika. Potrzebuje podłączyć dwa węże, z którego jeden będzie zasilający a drugi na powrocie. Standardowo podłączyłem je jak pług obrotowy do tych gniazd z lewej strony, zamieniając dwukrotnie pozycją prawy na lewe i lewe na prawe, ale za każdym razem wysadziło mi uszczelniacz przy wapniarce. jako że nie jestem wybitnym specjalistą w tych sprawach , a w książkach serwisowych ciężko cokolwiek znaleźć mam do Was pytanie: czy za powrót oleju nie będzie czasem odpowiadało to gniazdo z prawej strony ciągnika? Będę wdzięczny za jakąkolwiek poradę ;)

• Przez Kacper2305
      Witam. Niechcący poprzestawialem ustawienia licznika w belarusie. 952 2011r przód krzyzakowy koła z tyłu r34. Czy wie ktoś jakie muszą być ustawione te kody i pomorze? 

• Przez Nikita_Bennet
      Witam ponownie.
      Dopiero co przyszły świece żarowe i miałem się do tego brać ale najpierw chcieliśmy coś z pszenicy zasiać. Skończyliśmy sianie kawałka (jesteśmy w połowie) ale już zjeżdżając z pola (4km) było słychać tak jakby stukanie między silnikiem a skrzynią biegów. Słychać po obu stronach ciągnika, bardziej metalicznie po prawej tam gdzie jest ten element/obudowa w który wchodzi dźwignia załączania przedniego napędu. Najgorsze że ostatnio musieliśmy kończyć talerzowanie MTZ952 a nie Zetorkiem 10145 bo tam padł mi alternator. Wyszło wtedy że trochę słabo napęd w MTZcie ciągnie ale człowiek pomyślał że pewnie tarczki trza dociągnąć.
      Co może być?
      Ogólnie na jutro plan jest taki aby spuścić olej ze skrzyni i zobaczyć czy nie ma opiłków lub śmieci, spróbować przez otwór z lewej strony, ten od smarowania sprzęgła zobaczyć czy coś nie walnęło przy sprzęgle choć tam niewiele widać, zwalić prawe koło i zdjąć tą przystawkę od napędu, sprawdzić czy tarczki są dokręcone bo to i tak muszę zrobić.
      Jakieś inne sugestie??

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.