Skocz do zawartości
ziom558

Kurs kwalifikacyjny na rolnika

Polecane posty

ziom558    0

witam mam pytamie , czy sa gdzies prowadzone albo bendo prowadzone kursy na rolnika w okolicach Leśnej Podlaskiej. Bialej Podlaskie , albo Jabłonia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mariusz3v
      Witam, czy spotkał się ktoś z sytuacją,że musi oddac pieniądze które otrzymał na ''młodego rolnika''??? W moim przypadku 75tys. + odsetki, wynoszące 10tys. przez dwa lata.
    • Przez Maria88
      Chciałam zapytać co sądzicie o firmie WWS-Polska?
      Zastanawiam się nad podjęciem współpracy z nimi. Może jakiś kurs inseminacyjny i własny kontener...
      Ale ciekawa jestem jakie macie zdanie na temat tej firmy?
    • Przez loczek0660
      Witam!

Mam takie pytanie zwłaszcza do osób którzy ukończyli kurs rolniczy. Jak wygląda i przebiega taki egzamin? Czy pytania są podobne jak te na egzaminie technika rolnika i jak wygląda egzamin praktyczny? Bo ja właśnie uczęszczam na taki kurs.
    • Przez filp3090
      Witam. Wiele razy słyszalem ze ktoś kupil ciągnikna jakieś dotacje z ue albo kilka sprzętów w ramach jakiegoś programu albo dofinansowanie jakieś okolo 50 tys. zł .Chcialbym skorzestac z takich mozliwości ,ale nic na ten temat nie wiem . Jakby to bylo potrzebne komuś to mam 17 ha swoich i ok 15 ha dzierrzaw. Prosze o oswiecenie mnie wtych sprawach . Z gory dzięki
    • Przez mi3p
      Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Oddział w Siedlcach, we współpracy z Miastem Siedlce, Starostwem Powiatowym w Siedlcach, Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Siedlcach,
      Mazowieckim Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt w Łowiczu Sp. z . Zakład w Żelkowie, Polską Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka Region Oceny Parzniew oraz Mazowieckim Związkiem Hodowców Bydła i Producentów Mleka, zapraszają Państwa do udziału w imprezie „XX Międzynarodowe Dni z Doradztwem rolniczym 2013" - IX Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych”, która odbędzie się w dniach 7-8 września 2013 r. na terenie Agencji Rozwoju Miasta Siedlce, ul. Jana Pawła II 6.

Kto się wybiera?