Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Pawel89pl

Czy ktoś ma/miał jakieś narzędzia z firmy MOSKIT ???

Polecane posty

Pawel89pl    6

Mam zamiar nabyć talerzówkę 2m firmy MOSKIT jest w idealnym stanie w dość przystępnej cenie ale nigdzie nie moge znaleść opini na temat czego kolwiek z tej firmy i prosiłbym jeżeli ktoś miał doczynienia z narzedziami z tej firmy niech sie wypowie . Właściciel nie wie ile ona waży bo na tabliczce nic nie ma jednie rok pro 2008. A jednak waga jest kluczowa dla mnie . Tylko prosze bez nie potrzebnego spamu . Z góry dzięki za pomoc ;p

bluedaver    1

Właściciel nie wie ile ona waży bo na tabliczce nic nie ma jednie rok pro 2008. A jednak waga jest kluczowa dla mnie . Tylko prosze bez nie potrzebnego spamu . Z góry dzięki za pomoc ;p

zadzwoń lub napisz do firmy Moskit i zapytaj - tak chyba bedzie najprosciej... 62 7621040, biuro@moskit.net.pl, Śliwniki ul. Skalmierzycka nr 52 to gdzies koło Kalisza, firma ta kojarzy mis ię z opryskiwaczami...chyba, że to inny Moskit...

Pawel89pl    6

Akurat to już ustaliłem ale bardziej chodzi mi o opinie użytkowników a nie producenta który zawsze będzie swoje zachwalał ;p

Wiadomość z agroFakt.pl

FINN    991

ja posiadam agregat uprawowo siewny półzawieszany moskita i jestem bardzo zadowolony. Wykonanie jest w pozątku

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez jazda
      witam ma takie pytanie czy opłaca się kupować byczki od takich firm:http://allegro.pl/ci...2076112972.html i czy są takie firmy w województwie Mazowieckim lub Lubelskim??
    • Przez robson341
      Czy ktoś z użytkowników agrofoto posiada przyczepę firmy mar pol z Ryk bo chciałbym znać opinię na ich temat
    • Przez sobol
      WItam!
      Chciałbym zakupić ładowacz czołowy firmy ART-TUR http://moto.allegro.pl/tur-ladowacz-c330-c360-mf-t25-zetor-mtz-i3102567084.html
      Czy może ktoś zakupił TUR 3-sekcyjny z tej firmy? Cena nie jest zbyt wygurowana, wiec nie wiadomo jak z jakością...
      Proszę o Wasze opinie
      Jest jeszcze druga sprawa, mianowicie właśnie naczytałem się o turach do mtz82 z mostam stożkowym i teraz jestem w kropce. Nie widzi mi sie co roku naprawa mostu:/
      Jak do tej pory mam tur w C-330 jednak nie spełnia już moich oczekiwań, potrzebuje coś mocniejszego (big-baki, palety, słoma) i nie ukrywam że nadzieje pokładałem w zamontowaniu tura do mtz, a ciapka zamiarzałem sprzedać bo ledwo co źipi. Mam jeszcze w gospodarstwie Ursusa 3512 ale bez napedu wiec tur odpada, a po drugie wiekszej rewelacji od tura z c330 by nie było.
      pozdrawiam wszystkich formułowiczów
    • Przez rafalo90
      witam mam pytanko do szanownych forumowiczów czy ktoś miał styczność z oponami firmy PETLAS w sumie ja słysze o niej pierwszy raz ale firma ta ma oponki do przyczep chodzi mi o rozmiar 12,5/80 ma je w dośc przystępnej cenie przy 16 płótnach ale nie chce czasami kupić jakiegoś szajsu z gumy od gaci... za wszystkie odpowiedzi bardzo dziękuje i pozdrawiam