Zaloguj się, aby obserwować  
andrzej1957

Agregat talerzowy firmy Rolex

Polecane posty

andrzej1957    0

Witam.Szukałem ostatnio ofert sprzedaży jakiegoś agregatu talerzowego i dzwoniąc po ogłoszeniach zostałem namówiony na zakup agregatu firmy rolex.Czas realizacji 2 tyg,cena przystępna.Ale szukając w internecie nie znalazłem żadnej informacji ani opinii na temat tej maszyny ani producenta.Ma może z Was ktoś jakieś informacje na ten temat??Pozdrawiam.

wojtal24    282

ja w tym roku robiłem 20ha rolexem talerzowym z wałem rurowym sprzet jak sprzet wykonamnie niezle tylko moin zdaniem rama glowna troche słaba ale teraz wszyscy tak robią, jak jest dłuższe rzysko lub słoma scieta to troche słabiej pole wyglada a mysle że po kukurydzy bedzie jeszcze gorzej

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

andrzej1957    0

a może chodzi o Bomet Rolex...

Bomet rolex nie robi agregatów talerzowych.Dzwoniłem do niego.Ten mój ukośnik w nazwę wstawił i tak się go pisze ROL/EX

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez BrinyThrone
      jak w temacie jakiej firmy opryskiwacz jest najlepszy, , zawieszany, 1500-1800l? w którym najlepsza amortyzacja belki?
    • Przez szczurek05w
      Szukam agregat uprawowo siewny 2,5 z hydropakiem najlepiej ares L w podstawowej wersji ? Lubelskie 
    • Przez jankes679
      Witam. Chciałbym kupić talerzówkę do ciągnika c330 a w przyszłości jakiś mocniejszy traktor około 60km. Nie wiem jakiej firmy talerzówkę wybrać i jaką szerokość. Myślałem nad firmą Bomet lub Strumyk 1,6m lub 1,8m ale nie wiem która lepsza, ponieważ róznica w cenie wynosi około 500-700 zł (do około 3500zł) i nie wiem czym jest to spowodowane, czy jakością wykonania czy innymi czynnikami. Prosze o odpowiedz posiadaczy tych talerzówek. Z góry dzięki
    • Przez bel920
      jak w temacie planuję zakup aktywnego ale u mnie są kamienie takie ziemie i pytanie jak te agregaty radzą sobie z kamieniami nie rozwali ich na polach z dużą ilością kamieni

• Przez jarekvip99
      Która z tych maszyn będzie lepsza gruber na 7 łap czy agregat do uprawy bezorkowej na 11 łap z podcinaczami? głównie chodzi o uprawę po żniwach po ściernisku na około 10-15 cm. która będzie lepiej mieszała wszystko?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.