Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
krzeski

Firmy przyjmujace maszyny i ciagniki rolnicze w rozliczeniu

Polecane posty

krzeski    4

Witam

Poszukuje firmy ktora przyjmuje maszyny rolnicze i ciagniki w rozliczenie moze zna ktos?

Badz handlarza ktory skupuje takie rzeczy.

Edytowano przez krzeski

szmergiel    309

a co to za problem wystaw w dobrej cenie na olx to w 1 dzien sprzedzasz,chyba ze liczysz ze ktos ci za stary sprzet nawali to raczej takiego nie znajdziesz

Wiadomość z agroFakt.pl

krzeski    4

ursusa 1224 z turem. mf 152 tez z turem lejek 6katny z mocna przekladnia i mieszadlem do nawozow, kosa i beczkowoz 7500l wszysto jest 100% sprawne i gwarantuje ze przyszly wlasciciel bedzie zadowolony. ja poprostu chce wymienic sprzet na nowszy i troche wiekszy wszysto jest w mojej galeri

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez barszczyk
      Witam.

W tym roku kończę liceum i wybieram się na studia rolnicze. Chciałbym się dowiedzieć ile otrzymam wiedzy praktycznej na SGGW - kierunek rolnictwo, UP w Poznaniu - rolnictwo i UP we Wrocławiu - rolnictwo lub technika rolnicza i leśna. Będę miał po tych studiach uprawnienia rolnicze?
      Druga sprawa - po studiach chciałbym zakupić gospodarstwo rolne. Prawdopodobnie w innym województwie. Jak wygląda sprawa z możliwością takiego zakupu i kredytem na młodego rolnika?
    • Przez yousefMa
      cześć
      Jestem nowy w Polsce. Możesz mi pomóc!
      Chcę kupić stare ciągniki MTZ Belarus.
      gdzie mogę znaleźć uczciwą obsługę?
      Dzięki

• Przez tomasek
      Witam nasza firma Thomas Maschinenbau z siedzibą w Zamościu jest dystrybutorem na Polskę obciążników do ciągników firmy AGRIbumper. Opatentowana konstrukcja obciążnika zapewnia możliwość agregowania na przednim TUZ maszyn rolniczych, dodatkowego obciążenia bądź skrzyni na narzedzia. Możliwość w kazdej chwili zwiększenia obciążenia poprzez zakup kolejnych płyt dociazajacych. W standardzie obciążnik wyposażony jest w światła LED, słupki krańcowe. Dostępne obciążenia od 350kg do 3500kg. Aby uzyskać więcej informacji proszę o kontakt telefoniczny bądź przesłanie w wiadomość prywatnej informacji o marce ciągnika, roku budowy, producencie przedniego Tuza oraz kolorze na jaki ma być pomalowany. Czas oczekiwania do 4 tygodni. Pozdrawiam

• Przez stasek663
      Witam 
      Oferuje państwu pomóc przy kupnie maszyn i urządzeń  w holandi począwszy od traktorów po wszystkiego rdzaju maszyny .
      Pracuje tutaj już kilka lat i nie mam problemów z załatwianiem takich spraw sam już sobie wprowadziłem kika sprzętów..
      wraz z pomocą przy transporcie 
      Kontakt na poczatek e-mail : bodziohity@interia.pl
      Lub tutaj przez wiadomość prywatna 
      Cała reszta do uzgodnienia 
    • Przez stasek663
      Witam 
      Oferuje państwu pomóc przy kupnie maszyn i urządzeń  w holandi począwszy od traktorów po wszystkiego rdzaju maszyny .
      Pracuje tutaj już kilka lat i nie mam problemów z załatwianiem takich spraw sam już sobie wprowadziłem kika sprzętów..
      wraz z pomocą przy transporcie 
      Kontakt na poczatek e-mail : bodziohity@interia.pl
      Lub tutaj przez wiadomość prywatna 
      Cała reszta do uzgodnienia 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.