Zaloguj się, aby obserwować  
NowyKombajn

Nowy New holland TC5070 czy sprawdzone tucano 320

Polecane posty

NowyKombajn    0

Witam jestem tu nowy na tym forum jestem z lubelskiego i stoję przed wyborem kombajnu na 80ha i nie mam pojęcia co wybrać czy warto przepłacać 50 tyś za tucno 320 czy ten tc 5070 ma coś wspólnego ze starym tc czy to całkiem nowy kombajn oglądałem na pokazie i kabina i wykonanie już całkiem inne nie to co w starym tc który z tych kombajnów będzie mniej awaryjny i tańszy w utrzymaniu w późniejszym okresie 10-20lat

 

ceny :

 

tucano ok 490 pełna opcja

 

nh 440 pełna opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boku27    226

Ja mam TC 5080 jeszcze w starej kabinie i jestem z wydajności zadowolony. Z nowego wziolbym tylko kabinę bo jest fajna. Co do twojego zapytania na te ha to wziolbym nawet 5060 a za roznice cos dokupił do domu czy do gosp. Class wizualnie ładny i może lepiej wykończony ale wydajność napewno nie jest wyzsza. W NH jest separator a w 320 APS chyba nie ma dopiero w wyższym modelu jest montowany.

Edytowano przez boku27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowyKombajn    0

No właśnie w NH w tej cenie jest separator a w claasie nie ma APS czy claas w kombajnach dalej jest taki świetny czy tucano nie będzie droższy w utrzymaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Ja też polecam NH, bo i fakt mam TC 5060 RS i latam po polu aż miło. Spokojnie z 12t/h zrobie i więcej.

W tamtym roku wykosiłem 150 ha spokojnie.

Też wybierałem między Classem i NH, teraz nie żałuję i tak samo bym wybrał.

Class to jednak cena, niestety która nie idzie z wydajnoscią, którą ma przesadzoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomstar    1

Mam pytanie a możecie powiedzieć o DEUTZ FAHR 6040 jak on się spisuje w zbożu a jak w kukurydzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boku27    226

W moim regionie DF nie są popularne. Kolega miał jakiegoś DF z systemem podobnym do APS to klnął na czym świat stał bo pas sie palił od napędu i czekał aby prow minął i do żyda miał iść. Dużo ludzi też mówiło że hydraulika w DF jest rozbudowana. Ja nieoglądałem wiec nie komentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj