kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
7891Firefox    53

7891Firefox

he he , a jak ty będziesz mieć kiedyś synka , to będziesz tez i teściową  ,

a i tu Cie teraz zadziwię, bo mam dwie piękne córy  :D  :D  :D  i na nic więcej się nie szykuję heheheheh

 

a co do teściowej to wiem jak to jest mieć "nadgorliwą" teściową, temat ten nie jest mi daleki. 

wiem co to znaczy mieszkać z rodzicami, i teściami którzy wpie*ają się non stop do twojego życia, widziałam kilka par którym właśnie nie wyszło bo mamusia faceta za bardzo chciała uświadomić narzeczoną, co i jak ma robić bo jej synuś to to... czy tamto...

 

 

 @zetorlublin7341

czyżbym w jakiś czuły punkt dotknęła?  myślę że nie masz się o co się złościć, i upuść sobie trochę, bo to jest prawda, relacje matka > syn, są czasami tak toksyczne ze strony matki, że facet ma przewalone do końca życia, dopóki nie postawi się i nie powie "dość tego".  Są różne sytuacje życiowe, niektórzy już nie maja rodziców i nadal nie mogą znaleźć dzieczyny, mieszkają sami i są singielami. Uogólniasz temat i wrzucaasz wszystkich do jednego wora, niepotrzebnie. Ja mówię tylko o facetach którzy nie potrafią żyć bez mamy i tego " CO MAMA NA TO POWIE...."

Edytowano przez 7891Firefox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

 

 

 

 

No bo synuś nadawał się tylko do d*py nie na męża.

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

żadnej pary nie muszę upuszczać napisałem tylko że niektórzy nie mają szczęścia w życiu w sensie znalezienia drugiej odpowiedniej połówki i tyle więcej nic, i nie musisz zaraz pisać o jakiś toksycznych zawiłościach, jak wiadomo matka dla dziecka też chce czasem najlepiej, ciekawe czy ty nic nie będziesz kiedyś mówić swoim córką i się nie będziesz im doradzać co i jak ^^  A już inna para butów skoro mieszkanie z rodzicami nie odpowiada to jaki problem kupować materiały i stawiać się na swoim i mieszkać razem, po co na siłę z rodzicami, kupuję materiał i stawiam się i już można powiedzieć że rodzice nie będą się wpierniczać do młodych

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7891Firefox    53

no właśnie, to pies pogrzebany  ;)

[...]rolnicy maja problem z kobietami. W miescie to po slubie wynajmuje sie mieszkanie i problem teściowej znika, ale jak jest gospodarstwo to sie tak nie da.

 

 


to zależy czy będą tego chciały :P

jestem dość młodą mamą, i jak moje córy będą dorosłe, to ja jeszcze 40-stki nie sciągnę hehehe, będę w sile wieku. 

widzę już teraz że moje dziewczyny są bardzo samodzielne, i staram się im wpajać to, że w życiu to można polegać tylko na dwóch osobach... na Bogu i na sobie. Jeśli znajdą sobie mężów, to niech idą z nimi w świat, a jak będą chciały zostać, to osobiście zaciągnę kredyt na siebie i zfinansuję budowę ich domu. Oni niech sobie wybiorą tylko jaki, i gdzie. Niech bedą szczęśliwe.

 

Inaczej wtedy nawet kawa smakuje, wypita wspólnie przy niedzielnym obiedzie  ;)


czasami matka chce najlepiej dla dziecka, pewnie, ale to "najlepiej" nie zawsze znaczy najkorzystniej, czasami lepiej pozwolić komuś pomyśleć samodzielnie, nawet jeśli dziecko na własnym błędzie czegoś doświadczy, lepiej wtedy się czegoś nauczy, bo zapamięta tą lekcję na dłuugo. 

 

Nie mogę się doczekać następnej części tego programu. Rezerwuję jutrzejszy wieczór na to, nawet wcześniej krowy wydoję hehehhehehe   :lol:   :lol:  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To nic tylko pogratulować takich pociech.  Szczerze czasem nawet i Bóg ci nie pomoże jak na sobie nie będziesz polegać więcej nic. Mówisz zaciągniesz kredyt na siebie a nie lepiej żeby młodzi sami sobie jakoś radzili a nie ciągle ty, no chyba że ci to radość sprawi jak coś im ofiarujesz. Ja wiem jedno i to mnie życie nauczyło i nikt mi nie przemówi do rozumu jak ktoś mi coś da to później coś chce w zamian, a jeżeli czegoś sobie sam nie zrobię nie uzyskam nie liczę nigdy na drugiego człowieka, dlatego też mój własny domek jest już na ukończeniu jeszcze tylko ogrzewanie i mogę się przenosić w mój wymarzony kąt :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak coś przyjdzie zbyt łatwo, to się potem tego nie szanuje, Firefox, Ty będziesz z emerytury spłacać kredyt, a dzieci i tak tego nie docenią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Standard ale jeśli sie dzieciom zostawi obciążoną hipotekę to tym bardziej nie bedą


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Pomoc owszem, ale na pewno nie wszystko gotowe na tacy bo to błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANK    15

tu nie ma reguły na to  czy  jest się rolnikiem czy mieszka w mieście , moja kuzynka 4 lata temu wyszła za mąż zamieszkała u męża i z teściami w mieście po jakimś czasie chciała pójść na swoje wynająć mieszkanie ale mąż powiedział że nie odejdzie od rodziców ona nie chciała tam mieszkać i się rozstali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

no właśnie nie ma reguły dziś na nic i coraz częściej nieraz i ten cały kompromis wypracować a to dziś podstawa w związku ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

tu nie ma reguły na to  czy  jest się rolnikiem czy mieszka w mieście , moja kuzynka 4 lata temu wyszła za mąż zamieszkała u męża i z teściami w mieście po jakimś czasie chciała pójść na swoje wynająć mieszkanie ale mąż powiedział że nie odejdzie od rodziców ona nie chciała tam mieszkać i się rozstali

kazdy przypadek jest inny moze rodzice byli w takim wieku ze potrzebowali pomocy. w takiej sytyacji to on miał racje

firefox dzis wieczorem jest mecz o polska francja. "rolnika" mozna jakąs powtorke zobaczyc, a emocje siatkarskie to cos pieknego


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANK    15

kazdy przypadek jest inny moze rodzice byli w takim wieku ze potrzebowali pomocy. w takiej sytyacji to on miał racje

firefox dzis wieczorem jest mecz o polska francja. "rolnika" mozna jakąs powtorke zobaczyc, a emocje siatkarskie to cos pieknego

 

wiesz ja w to nie wnikam jak było , ale to nie była taka sytuacja że jego rodzice potrzebowali opieki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7891Firefox    53

to gratuluję domu! u mnie po jutrze przyjeżdza geodeta nabijać słupki pod dom na działce. może do zimy zdążę choć jedno pomieszczenie wykończyć żeby mieszkać, bo jak nie, to ja się wykończę. 

To nic tylko pogratulować takich pociech.  Szczerze czasem nawet i Bóg ci nie pomoże jak na sobie nie będziesz polegać więcej nic. Mówisz zaciągniesz kredyt na siebie a nie lepiej żeby młodzi sami sobie jakoś radzili a nie ciągle ty, no chyba że ci to radość sprawi jak coś im ofiarujesz. Ja wiem jedno i to mnie życie nauczyło i nikt mi nie przemówi do rozumu jak ktoś mi coś da to później coś chce w zamian, a jeżeli czegoś sobie sam nie zrobię nie uzyskam nie liczę nigdy na drugiego człowieka, dlatego też mój własny domek jest już na ukończeniu jeszcze tylko ogrzewanie i mogę się przenosić w mój wymarzony kąt :lol:

 


Może i macie rację, ja sama do wszystkiego doszłam sama. jestem jak osioł uparta i nigdy nie pozwalam sobie pomagać. Kiedyś jak było się młokosem to kasa dawana od ojców lekko szła. A jak pojechałam na truskawki i pierwszy raz zarobiłam kase swoją ciężką harówą, to zaczęłam myśleć na co je konkretnie wydać. Tu się z Wami zgodzę. swięta prawda. 

Jak coś przyjdzie zbyt łatwo, to się potem tego nie szanuje, Firefox, Ty będziesz z emerytury spłacać kredyt, a dzieci i tak tego nie docenią.

 


aaa pomysle, jak się wyrobie z obrzadkiem to czemu nie, Perła zakupiona i czeka  :D

[...]

firefox dzis wieczorem jest mecz o polska francja. "rolnika" mozna jakąs powtorke zobaczyc, a emocje siatkarskie to cos pieknego

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mnie życie wzięło na głęboką wodę jak miałem 16 lat i ojciez zachorował byłem, gówniarzem a trzeba było sobie dać radę nie było przeproś wiem jak bym w tedy się poddał nie doszedł bym do tego co mam już. Dziękuję za gratulacje, ja się spiołęm i dwa lata i wymarzona chatka gotowa jest jeszcze ocieplić muszę i mogę odbiór szykować i wsio ostateczne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

No widzicie to wam tylko pozazdrościć uporu w dążeniu do własnych marzeń i celów


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ktoś mi streści na jutro dzisiejszy odcinek, bo nie dam rady dosiedzieć. O 3 rano pobudka a po powrocie z Szepietowa jestem zmęczony, bo nie lubię jeździć w dłuższe trasy. Warto było czekać i oglądać kolejne odcinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie wiem czy dam radę mnie tak dziś wybujało w energy landzie że zaraz idę spać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Krótko mówiąc to była relacja ze spotkania z każdą kobitką a potem panowie dokonali wyboru które z pań przeszły dalej


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Szczerze powiem tyle spotkania ok niektóre panie bardzo i ładne i fajne ale jedno mnie denerwuje to właśnie eliminowanie trochę dziwne i tyle, skąd może wiedzieć po paru minutach rozmowy czy to nie ona była. Większość panów a zwłaszcza ten jeden powybierał sobie w oparciu o urodę więcej nic, skąd mógł wiedzieć jaka jest mentalnie po 10 minutach spotkania, jak już takie coś chcieli robić trzeba było się z każdą chociaż tydzień spotkać i porozmawiać wyrobić sobie zdanie :huh: B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

coś takiego już było w TV,kiedyś,jakis pustak z disco poolo pokazywał swe koncerty,i stado owiec za nim biegało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

Szczerze powiem tyle spotkania ok niektóre panie bardzo i ładne i fajne ale jedno mnie denerwuje to właśnie eliminowanie trochę dziwne i tyle, skąd może wiedzieć po paru minutach rozmowy czy to nie ona była. Większość panów a zwłaszcza ten jeden powybierał sobie w oparciu o urodę więcej nic, skąd mógł wiedzieć jaka jest mentalnie po 10 minutach spotkania, jak już takie coś chcieli robić trzeba było się z każdą chociaż tydzień spotkać i porozmawiać wyrobić sobie zdanie :huh: B)

 

 

na a po czym miał wybrać? wiadomo że po wyglądzie. taka nasza natura(ludzi). teraz czas na charakter 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj