kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
nikolas29    450

fajne dziewczyny to jest tylko powierzchowne określenie. ja szukam kobiety z klasą xD. :rolleyes:  :rolleyes:

 

to moja ma 8 klas i jakies liceum a ty z klasą tylko :lol: po co ci kobieta..miłosci nie ma...tylko za uroczenie..miłosc to uczucie głupie zaczyna sie na ustach konczy sie na d*p...e

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a czy ja mówię że szukam dalej, nie powiem poszczęściło mi się mam swojego ukochanego misiaczka, póki co hm dajemy rade, a mieszka w woj opolskim, przeszkadza nam troche śląsk,  mamy ochotę go w powietrze wysadzić, nie chce ktoś województwa przyjąć oddam w dobre rece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvonne    31

No to super jak Ci się zetorlublin7341 poszczęściło. Wytrwałości i szczęścia ;)

Edytowano przez Yvonne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Wezmę siostrę, córkę,  i  2 koleżanki... Pasuje ?? :lol: :P

 

My sie wszystkimi zaopiekujemy :) Już dwójce sąsiadów dałęm znać, że świeża krew przyjedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvonne    31

@lukbold- a przynajmniej w miarę młodym powiedziałeś sąsiadom ...bo wiesz ja tam nie chce nic mówić, ale wiesz heheh :lol: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

No miałem o Wasz wiek zapytać i ale chyba nie wypada :P Sąsiedzi jakieś 10 lat starsi ode mnie więc weź to pod uwage ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

fajne dziewczyny to jest tylko powierzchowne określenie. ja szukam kobiety z klasą xD. :rolleyes:  :rolleyes:

oj miglanc to musisz panią premier wyrwac :D klasa sama w sobie

 

 przeszkadza nam troche śląsk,  mamy ochotę go w powietrze wysadzić, nie chce ktoś województwa przyjąć oddam w dobre rece:)

zetor no wiesz co ;[ piwo Tyskie Żywiec to sie pic chce, na pielgrzymki do Cz-wy to cała Polska wali :lol: Małysz itd A ty w powietrze............. ;[ 

Ok, czyli nie jest tek źle :lol: ;)

a jak lukbold ma 30 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

no to trzymam za słowo... rozwijać by się trza a nie ma komu.... motywacja umiera ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvonne    31

to źle? Mi by tam pasowało ...przykład bym dała..że dziewczyna z miasta też może :P :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Ja tam nie jestem w stanie Ciebie zrozumiec.Mieszkasz w mieście pewnie też tam się wychowywałaś i...........Dlaczego Cię tak ciągnie na wieś? robic trzeba często bardzo ciężko,kurz,smród. Ja nie widze życia bez wsi"tylko,że ja mam to chyba we krwi" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvonne    31

Oj ... za długo by tłumaczyć..   Jak byś mnie poznał bliżej to byś zrozumiał. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Może nam opowiesz coś więcej o sobie :)


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Więc pewnie napiszę... :) Może się dowiem.. :)


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Ja również :) a może od razu  spotkanie :) wiem trochę bezpośredni jestem :/


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

ej hola hola to ja ciężko bajeruje Yvonne a Ty corrado (bo masz blisko)tu ze spotkaniem wyjeżdżasz  :lol: troche nawet za bardzo bezpośredni jesteś ;[  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

O ile dobrze pamiętam to Yvonne spotykała się z chłopakiem z AF.chyba że nie jestem w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvonne    31

No to nie jesteś w temacie hehhehe :lol:

Fakt podkreślam spotykała.... a więc spotykała..

Edytowano przez Yvonne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj