kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
miglanc88    116

330 stron wzięło się z tego, że taka jest ludzka natura, najlepiej jest komentować czyjeś zachowanie i wytykać błędy nie widząc swoich wad ,twierdząc że samemu postąpiło by się w danej sytuacji inaczej niż uczestnicy. Tzn tak jak pisze większość opinii publicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Tylko druga strona powinna mieć na tyle przyzwoitości i zasad powiedzmy moralnych, że takie akcje to po zakończeniu programu się robi, a nie od początku... Zresztą czy chciał wystąpić czy nie.

Tobie ta'' przypadłość ''którą nabyłeś całkowicie zwoje prostuje . Jakby zrobiła tą ''akcję '' na początku toby programu nie było ,a na to jej zapewne producent by nie pozwolił .

 

 

Generalnie jej zachowanie specjalnie mnie jakoś nie dziwi, bo parę takich Moniczek miałem okazje znać tongue.png. Każdy orze jak może, szczególnie w tym wieku... biggrin.png

Wiesz ,czytam , co piszesz i stwierdzam ,że pomoc Ci potrzeba ...fachowa pomoc ,bo zagubiony jesteś .  Życie jest zbyt krótkie by wszystko w nim analizować .....zresztą od tego analizowania można zwariować . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

To jest tylko program lekko rezyserowany.Zycie jednak pokazuje i pisxe zupelnie inne scenariusze,ktore tworzymy my sami.Nikt nie jest w stanie przewidziec co kiedy sie wydarzy zwlaszcza w sferze uczuc.Jest tak,ze raz na kogos spojrzymy i juz nie potrafimy przestsc myslec o tej osobie.Staje sie ona dla nas wyjatkowa i najważniejsza i juz nikt inny sie nie liczy.
Nie mozna tsk tez pochopnie sie wzajemnie oceniac,jezeli nie jest sie na miejscu ucxestnikow i nie wiemy jakie sprawy sie toczyly poza kamerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

@Meg

Bardzo się cieszę, że mogłem cię zainteresować swoimi komentarzami, które tak doceniasz i jak widać śledzisz z wypiekami na twarzy, a może i zaciśniętą pięścią pod stołem ;) Szkoda tylko, że nie wszystko skumałaś... Nie twierdzę, że powinna pokazać środkowy palec producentom, wręcz przeciwnie! Mogła wystąpić w programie, zorientować się jacy są Ci faceci i dopiero wtedy kręcić z innym z programu. Tak wiem trochę to staroświeckie i naiwne, ale po prostu nie lubię dwulicowych, wyrachowanych osób..., a tego jej nieporadnego zachowania i charakteru nawet nie chcę komentować, bo już o tym było. To jak to w końcu z Tobą jest, popierasz jej zachowanie czy nie, bo się już pogubiłem? Czy po prostu nie możesz zdzierżyć komentarzy na jej temat?

 

 

Wiesz ,czytam , co piszesz i stwierdzam ,że pomoc Ci potrzeba ...fachowa pomoc ,bo zagubiony jesteś .  Życie jest zbyt krótkie by wszystko w nim analizować .....zresztą od tego analizowania można zwariować .

I to tak z troski o mnie...? Jej;) Gdybym Ciebie nie znał, to jeszcze mógł bym się poczuć urażony, a tak to się tylko uśmiałem, to Ci akurat dobrze wychodzi ;). Jak ktoś lubi analizować to to robi.., ehh jako makler zrobił bym karierę ;). Poza tym to świetna zabawa i nie spinaj sie tak przy niej ;).

 

P.S

Swoją drogą ciekawe, że zarzucasz mi i innym tą powiedzmy analizę, a sama robisz to tak usilnie ze mną... Hipokryzja? ;)

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Bardzo się cieszę, że mogłem cię zainteresować swoimi komentarzami, które tak doceniasz i jak widać śledzisz z wypiekami na twarzy, a może i zaciśniętą pięścią pod stołem 

Jak zwykle się mylisz ,dziś dopiero tu zajrzałam .

 

 

Nie twierdzę, że powinna pokazać środkowy palec producentom, wręcz przeciwnie! Mogła wystąpić w programie, zorientować się jacy są Ci faceci i dopiero wtedy kręcić z innym z programu. Tak wiem trochę to staroświeckie i naiwne, ale po prostu nie lubię dwulicowych, wyrachowanych osób...,

Czy Ty aby jesteś z planety Ziemia  ? 

 

 

 

To jak to w końcu z Tobą jest, popierasz jej zachowanie czy nie, bo się już pogubiłem? 

Problem w tym że nie znam naprawdę prawdy . Gość z którym podobno kręciła ma od kwietnia wpisane ,że jest z związku . Cofnąć się w jego osi czasu  to jeszcze ma 2 takie wpisy ,czyli jakiś nowoczesny . ;)  Monika tak czy siak ,była na etapie poznawania i skąd pewność ,że faktycznie nie chciała poznać chłopaków, których do siebie zaprosiła ?  

 

 

 Gdybym Ciebie nie znał,.......     Swoją drogą ciekawe, że zarzucasz mi i innym tą powiedzmy analizę, a sama robisz to tak usilnie ze mną... Hipokryzja? 

Po co pytasz ,jak mnie znasz ? :rolleyes:

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

I oczywiście od razu poleciał komentarz o mnie..., a wiesz że też tak potrafię?

 

 

Czy Ty aby jesteś z planety Ziemia  ?

 

A to nie wiesz, że faceci są z Marsa? A tak na poważnie.. Widać od razu, że mamy całkowicie odmienne zdanie na pewne kwestie, już pomijam ten konkretny przypadek. Ale widzę, że dla Ciebie najwidoczniej „zasady” czy jak tam to nazwać nie są istotne, a liczy się cel w myśl zasady „cel uświęca środki”. Są i na to pewne sformuowania, ale po co mamy się nawzajem obrzucać. U mnie znowu odwrotnie...Choć pewnie Twoja „szkoła” z pewnością jest efektywniejsza, cóż... Zresztą dla mnie to nigdy nie był na tyle istotny cel, przynajmniej w tych kwestiach. Pewnie nie jesteś w stanie nawet zrozumieć prawda? Jakoś się nie dziwie, ale spokojnie to też się leczy ;).

 


 Gdybym Ciebie nie znał,.......     Swoją drogą ciekawe, że zarzucasz mi i innym tą powiedzmy analizę, a sama robisz to tak usilnie ze mną... Hipokryzja? 

Po co pytasz ,jak mnie znasz ? rolleyes.gif

Serio? Nie wyczułaś tu ironii? Mam tylko nadzieje, że nie wiedziałaś co odpowiedzieć to wyszło jak wyszło...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Grego tyle co ja cie poznałam to jestes inteligentnym chlopakiem ,wiec na takie potyczki slowne i w tym temacie nie sa na miejscu.Jezeli ktos siebie idealizuje a drugiemu pisze jak najgorzej zle swiadczy o tej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

A tu masz racje, czasem mnie ponosi jak ktoś skupia się więcej na piszącym niż na temacie i to jeszcze w niezbyt elegancki sposób. Niestety ja wyznaję zasade "Jak Kuba Bogu....".  No i nici ze ślubu :lol:. 

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

A tu masz racje, czasem mnie ponosi jak ktoś skupia się więcej na piszącym niż na temacie i to jeszcze w niezbyt elegancki sposób. Niestety ja wyznaję zasade "Jak Kuba Bogu....".  No i nici ze ślubu

I to to chodzi od samego początku by Cię ponosiło . Widzę jak żywo reagujesz na moje wpisy i mi się to podoba . :P  Przy tym mam święty spokój ,bo skrzynka na pw nie jest zapchana .   ;)

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

jest tu tworzenie bezwartosciowych toksycznych komunikatow,ktore krytykuja kogos na podstawie wlasnej niskiej samooceny.Psychoterapia potrzebna,bo trauma wlasnego potencjalu rozprawiaq sie z demonami trudnej przeszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pozdrawiam @ Ansja  ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legat997    31

@Ansja - pięknie, i krótko podsumowane, i nie trzeba tu pisać esejów na odpowiedź ;)


Kto ma Japońca, to jeżdzi do końca! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

 

I to to chodzi od samego początku by Cię ponosiło . Widzę jak żywo reagujesz na moje wpisy i mi się to podoba . :P  Przy tym mam święty spokój ,bo skrzynka na pw nie jest zapchana .   ;)

Uu poddaje się, my jednak nie nadajemy na tym samym poziomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I niech tak zostanie ... 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Czyli jednak zawsze musisz mieć ostatnie swoje zdanie, inaczej nie wytrzymasz, zupełnie jak ja ;). Naprawdę współczuje temu facetowi, chociaż może jest z tych co lubią byc pod obcasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Ten program jest również reklama wielu firm.
Nie trzeba isc az do programu aby poznac kogos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Pozniej sa rolnicy celebryci.

Edytowano przez Ansja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yrek25    4

Ja myślę że tzw. celebrytów rolników tworzy sama telewizja. Tv specjalnie robi castingi do programu Rolnik Szuka Żony aby z tysięcy rolników wybrać najbardziej barwnych dziwnych rolników aby by potem była wysoka oglądalność. Powiedzmy sobie prawdę jak by były normalni rolnicy to by były nudy i nikt by nie oglądał.

 

Piszą że ma być świąteczne wydanie Rolnika Szuka ŻONY w 25 grudnia 21:30 godz. Niby mają być wszyscy uczestnicy ze wszystkich  3 serii  edycji programu. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Anna Michalska gdy robiłam remont stawów potrzebowałam kogoś do wypróżnienia stawów z wody

Marta Manowska trzeba było zaangażować Adama :D :D :D

Dygresja roku normalnie :lol: :lol: :lol:

Monia Skarbie moje wszystko pięknie tylko wytłumacz się dlaczego p. Filip ma na swoim profilu Fb, że jest w związku od 27.04.2016 a Ty pięknie ludziom wciskasz kit, że miesiąc po daniu kosza Tomkowi jesteś z Panem F.

Edytowano przez jaco25

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A to facebook jest wyznacznikiem prawdy?
Nowa dziewczyna Szymona mnie zaskoczyła(zapomniałem jak ma na imię). Inny kolor włosów, fryzura i całkiem inaczej wygląda. Wszystkiego nie widziałem, ale nawet śmiechowy odcinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj