byłem w weterynarii i do 350 kur to muszę tylko zarejestrować stado kur u nich. będą mnie kontrolować przynajmniej raz do roku o odnośnie dobrostanu zwierząt. A przechowywać jajka tylko w chłodnym ciemnym miejscu. I prowadzić zeszyt z ewidencją jajek ile kura znosi dziennie i na miesiąc jajek. Tak więc hodowli kur się nie boje. Dobrze panowie myślicie że bym mogł to nazwać "Magazyn na płody rolnę" i przechowywać zboże w żniwa, słomę , nawozy itd. To myślę że by przeszło w ODR-ACH u mnie.