longi

Deutz Fahr Agrostar 6.61

Polecane posty

Kolego ja miałem takiego Deutz i niestety miałem takiego pecha że wysiadła skrzynia tylko nim go kupiłem to juz jakis magi pchał tam łapy i zrobi tylko tak aby sprzedać

Koszt kopletnego remontu skrzyni na nowych czesciach to 65 tys zł same czesci a uzywane czesci problem w zdobyciu wiem bo spedziłem na szukani trochę czasu i  jak się poskłada każdy tryb od innego ciagnika i zaraz zgrzyty

bo tam skrzynia nie jest ZF tylko Włoska Graziano.

Lepiej poszukaj sobie fajnego NEW Hollanda tm lub serie 8360

Deutz posiadałem 2 lata i jak go kupowałem to nie było oznak ze skrzynia była remontowana a cisnienie oleju skrzyni podłonczyli pod cisnienie  silnika

i pracował na 50 ha ciezkie prace orka  obrotowe 4 x50 keverland agregat uprawowy waga 2.500 zawieszany

Edytowano przez DOKTOR_DEUTZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na używanych się nie składa broni faktycznie musiała ci się rozpaść cała skrzynia jak wydałeś 65tys trochę za dużo moim zdaniem


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co. Bylo dobre w skrzyni to walek ataku i. Na nim tryby

A skrzyni. Nie robilemSPRZEDALEM i kupilem. NEW HOLLAND 8360

 

Za tych kilka czesci powiedzieli mi 65 tys zl najgorsY jest ten dlugi walek i to on jest przyczyna calej awarii 

On napedza wałek wom i tez krecie pompke w skrzyni ktora samruje walek sie urwal smarowanie stanelo

Skrzynia zatarta a jak pisalem w pierwszym poscie JAKIS MAGIK pchal łapy poskalda aby bylo kotrolKE Cisnienia podlaczyli pod silnik wszystko elegancko gaslo i dwa lata chodzilo. 

Oglnie ciagnik nie byl zly podnosnik 7500kg. Duzy plus chlodzony powietrzem PRZY - 25 PALIŁ OD STRZAL SILNIK PIEKNIE GRAL TYLKO TA SKRZYNIA

IMG_20180916_171522.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to powiem ci tak jak pęknie wałek co często się zdarza jak i uszkodzi się łożysko na górnym wałku to nie uszkodzi i nie zatrze ci się skrzynia biegów bo nie będzie miała napędu od silnika z przodu masz hml który potrzebuje ciśnienia oleju aby przekazać napęd dalej nie wspomnę o sprzgle centralnym obstawiam że zrobilibyśmy tą skrzynie taniej


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezlygagatek    425

Jak można podłączyć kontrolke smarowania skrzyni pod ciśnienie oleju silnikowego? Z tego co wiem to po wciśnięciu sprzęgła powinna się zapalić kontrolka od smarowania skrzyni, przynajmniej tak było w mniejszych dx ach. Chyba ze przy zakupie nie zwrociles na to uwagi . A ten deutz co chcesz kupic na wajchotronik czy agrotronic? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci klego ze ten mechanik co mi rozebral skrzynie sam byl dziwiony jak oni to podlaczyli ze to tak ladnie wszystko wspolgralo 

Ale dobrze ze sprzedalem tego Deutz 

I kupilem za niego New Holland 8360

 

 

A co do Deutz Dx calkiem inna skrzynia nic. Niepasuje

Edytowano przez DOKTOR_DEUTZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    517

Panowie, czy w tym modelu były skrzynie biegów 30 km ? Czy tylko 40 

Edytowano przez Marecki2922

Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
2 minuty temu, Marecki2922 napisał:

Panowie, czy w tym modelu były skrzynie biegów 30 km ? Czy tylko 40 

Francuz 30km 

Niemiec 40km

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
    • Przez Kacpeer123
      Witam. Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem ciągnika deutz fahr agrotron 6.05 i chciałbym wiedzieć jakie są opinie na jego temat,  co psuje się najczęściej i jak jest z częściami. Z góry dziękuję za odpowiedź. 
       
    • Przez Michał6180
      Witam zastawiam się na zakupem kosiarki dyskowej deutz fahr na centralnym zawieszeniu powyżej 2010 roku mam już jedną na oku i chciałbym się zapytać czym się różnią dyski tnące na 3 nozyki od tych na 2 wady i zalety za wszelkie odp bardzo szokuje 
    • Przez DamianDF
      Witam. Może ktoś spotkał się z podobno sytuacja i jest w stanie coś podpowiedzieć.
      Mianowicie, posiadam deutza fahra 5110G z adblue, którego zabrakło kilometr od domu. Po uzupełnieniu adblue w domu cały czas świeci się trójkąt (żółte ostrzeżenie z wykrzyknikiem) i dioda od adblue, w żaden sposób nie mogę tego wyłączyć, nie kasuje się to też kiedy odlacze prąd. Ktoś coś jest w stanie podpowiedzieć? Czy wgl można z tym jeździć, czy można jeździć bez adblue. Pozdrawiam 
    • Przez sebo92
      Witam. Chciałem się dowiedzieć opinii użytkowników na temat tego ciągnika. Konkretnie interesuje mnie roczniki 1990-1993 ze skrzynią 18x6 z jednym polbiegiem. O silniku wiem, najbardziej interesuje mnie skrzynia i hydraulika. Naprawiał ktoś taką skrzynie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj