Gość Profil usunięty

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

Polecane posty

Roman4321    1385

co ma różnica wieku do tego?, wineta ma kobite to pilnuje kobity a nie panienek na forum, a jak są stare panny to niby co ma je obrażac takie stwierdzenie, moze po nowoczesnemu singielka w wieku 50+, stara panna zawsze może zostać młodą panią ale przecież młoda pani nie raz nie jest juz młoda i można by tak deliberować a czas leci😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274

Tu raczej chodzi o zgodność w związku. Za dużo się rozpisałem w tym temacie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

nigdy nie jest za duzo i nigdy za mało, zgodnośc się wypracowuje z czasem takie docieranie bo jak inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
33 minuty temu, Roman4321 napisał:

co ma różnica wieku do tego?, wineta ma kobite to pilnuje kobity a nie panienek na forum, a jak są stare panny to niby co ma je obrażac takie stwierdzenie, moze po nowoczesnemu singielka w wieku 50+, stara panna zawsze może zostać młodą panią ale przecież młoda pani nie raz nie jest juz młoda i można by tak deliberować a czas leci😅

On ma kobietę tak samo jak Ty... 😜I widać że jest bardziej zdesperowany od Ciebie bo mamusia słaba.... 🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, Winnetou napisał:

Nie dokuczam tylko grzecznie pytam czemu nie wychodzą za mąż, mimo, że są atrakcyjnymi partiami (jedna ma niebieski traktor, i osiemnaście łazienek druga byki) A one się irytują... 😔 Ale za to Paulina mnie lubi😗

.. o lusi zapomniałeś- czy coś Ci dokopała? 

Nie irytuje się... Odpowiedź jest prosta... Gdy tylko okażę zainteresowanie jakiemuś facetowi - to on z bohatera robi się zwykłym tchórzem-... i koniec bajki. 

Tak przynajmniej było do tej pory, ale niedawno poznałam faceta z którym może coś będzie...Niczego nie planujemy- spędzamy razem czas. 

Edytowano przez tess

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winnetou    367

Szkoda🤔 tzn. bardzo się cieszę😁

2 godziny temu, tess napisał:

 to on z bohatera robi się zwykłym tchórzem

W jakim sensie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To się ciesz- 

Rzeczywiście nie bardzo pasuje to co napisałam... Zamiast robi po polsku powinno być chyba okazywał... Dzięki. Zamknij już moją sprawę i teczka do archiwum dla potomnych-starczy tych ekscesów 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winnetou    367

Jak zwał... Wiem, co chciałaś napisać, ale mi chodziło, na czym polega to tchórzostwo w stosunku do panny jak jej  nawet dziecka nie zrobił. Tak ogólnie, bo nie ogarniam. 

Spoko, już nie dociekam. Na tym forum to tylko pierdu pierdu, a jak ci ktoś kilka lat temu coś  pomógł to potem lata za tobą jak kot z pęcherzem wypominając na każdym kroku😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeśli ktoś cię czegoś nauczył to pamiętaj to i nie ucz swego nauczyciela tego czego cię nauczył.😋

Jeśli ci się wydaje że wiesz coś więcej to masz rację że ci to się wydaje 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274
18 godzin temu, Winnetou napisał:

Nie dokuczam tylko grzecznie pytam czemu nie wychodzą za mąż, mimo, że są atrakcyjnymi partiami (jedna ma niebieski traktor, i osiemnaście łazienek druga byki) A one się irytują... 😔 Ale za to Paulina mnie lubi😗

Widzę, że edytowałeś post i na szybko czytając jest nieźle, ale tylko na szybko :P. Stawiasz sprawę materialistycznie. Gdyby nie było ciągnika, byków, to już nie były by atrakcyjne ? Ty chcesz mieszkać z ciągnikiem, bykami czy z dziewczyną 🤣 ? ( nie mogłem się powstrzymać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268

Toć Winetu nie kwestionuje Ich atrakcyjności jajko kobiet, a atrakcyjność wraz z posagiem podkreśla. Nie oznacza to, że materialistą jest, tylko że niezależność finansową kobiet ceni. 


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

winietu to slowak a oni maja inny stosunek[nomen omen ] do kobiet,taki bardziej praktyczny niz my-romantycy.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274

Jacuś a ta Orawa to nie po sąsiedzku z Tobą ?

7 godzin temu, bezbarwny napisał:

Toć Winetu nie kwestionuje Ich atrakcyjności jajko kobiet, a atrakcyjność wraz z posagiem podkreśla. Nie oznacza to, że materialistą jest, tylko że niezależność finansową kobiet ceni. 

No dałeś do myślenia. Może błąd popełniłem ? Zamiast poznawać charakter, powinienem pytać o wielkość stodoły 🤔 ? Gorzej jak by nie miała wcale. Znajomość by się skończyła zanim zaczęła :ph34r:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

gdyby winietu zmienil sie w sokole oko , wyszedl na szczyt najblizszej gory i popatrzyl na polnoc-to przy dobrej pogodzie zobaczylby moj dom-co tam drobne 70 km.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268

@dsbh, to żaden błąd, ale jak Romek sugeruje, z dobrym charakterem kobieta, to skarb, a z charakterem* kobieta,  jeszcze cenniejsza. No chyba, że kto z tych, o których moja Znajoma niekoniecznie pochlebnie się wyraża, co to w amok wpadają na myśl samą, że kobieta miałaby czelność, zaradną i samowystarczalną(choć nie we wszystkim oczywiście się da) być. 
 

*- ze stodołą

  • Like 1

You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

no chłopaki wpadajo jak kobieta za duzo sie zaczyna wtrącać w biznesy a obiadu nie pilnuje😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

jak wspólnie pracujo to wspólnie decydujo ale potem myslisz nie ma zdania tylko sie mnie wszystko pyta to co to za chłop😥

tedy nie wiadomo jak , a jak w zawodzie to każ osobno  przez te 8 godzin tylko po pracy razem sa to mniej czasu zostaje na kłutnie, jeszcze co porobić wkoło komina i zostaje tylko kolacja i spanie wspólne😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taki może być. Ja osobiście nie rozumiem facetów strzelacie fochy i to tak dziwnie bo myślałam, że  jak coś nie pasuje to powiecie i tyle, ale się pomyliłam... Normalnie obrarzalscy jesteście i fochy od metra😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj