Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

JD 5100r vs MF 5440

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam!

Chcę kupić traktor na 28ha i 3ha łąk. Ma on bc główny. ok 100km. Zastanawiam się nad JD i MF.

Traktor miał by pracować z pługiem 4 skiby (zagonowy), siewnikiem 3m, talerzówką, prasą, kosiarką, kultywatorem, siewnikiem do nawozu i turem.

A może wybrać jakiś inny ciągnik i może mocniejszy!?

Pomocniczy to c360 3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian98    1

100-115 km Ci wystarczy Jd to dobra firma ale polecam Ci DF. Zwrotny i oszczędny. Mf mi się osobiście nie podoba. Tu masz agrofarma http://www.deutz-fah...EW&idproduct=54 Sprawdź też serie 5 http://5series.deutz-fahr.com/pl/index.aspx :D Jest super nawet tą bym Ci bardziej doradził zresztą jedz do dilera usiądź i zdecyduj. Mamy 2 df ja co pisz na PW

Edytowano przez Adrian98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Chciałbym żeby ciągnik był z amortyzorowaną oś. Nie wiem czy te modele mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Ani jeden ani drugi tego nie ma.

Z MF to model 6612

Z JD to 6110RC lub R/6M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Niedługo jade zobaczyć Valtre n113. Ciągnik jest mocniejszy, amortyzorowana oś i cyba kupie do niego pług UG ibis 4 skiby.

Na 90% go kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kubus1988s
      dzień dobry planuje zakupić jd 5100r na 40 ha będzie on pracował przy pługu 4 skibowy ibis agregacie uprawowo siewnym 3 metrowym i jeszcze trochę takich innych prac np rozsiewacz nawozu 850 mx trochę transportu nieraz i tak się zastanawiam czy da on rade w tych zestawach dodam że gleby jakie mam to lekkie ziemie 3 4 i 5 klasa ale lekkie w uprawie zakładam ten temat bo też się waham nad jd 6230 comfort on by na pewno dał rade .
    • Przez mlodyrolnik21
      Jaki ciągnik polecicie do pracy z ładowaczem czołowym , polską belarką , i kosiarką dyskowa mam do wydania na cały zestaw max 250 000 brutto.
       
      Myśle nad
       
      NEW HOLLAND T 5040 lub TD 5040
       
      DEUTZ-FAHR AGROFARM 410/420
       
      JOHN DEERE 5090R
       
      CASE IH JXU 85 / 97
       
      CLAAS AXOS 320/330
    • Przez gajor24
      witam może ktoś z was wie ile kosztuje John Deere 5100R interesuje mnie cena brutto.
    • Przez jupi
      Zastanawiam się nad zakupem nowego traktora. Traktor będzie użytkowany jako pomocniczy; głownie do siewnika do kukurydzy i burków, opryskiwacza pilmet 3000 litrów i rozsiewacza nawozów. Uważacie że john deere 5100r poradzi sobie z siewnikiem 6 rzędowym monosem z podsiewaczem, czy raczej celować już w serię 6r? Pola zróżnicowane; m.in mocno pagórkowate i gliniaste
    • Przez johndeer6510
      siemka mam zamiar kupić nowy ciągnik JD 6330 lub 5100 R lub M którego mi polecacie on będą wykonywać najcięższe prace i jak według was byłby tańszy od tych dwóch mógłbym zadzwonić do dilera ale nie będę mu głowy zawracał na innych tematach nie zostały poprawne udzielone mi informacje więc założyłem nowy temat i jakbyście mogli to napiszcie jakie ceny są teraz tych jelonków z góry dzięki za odpowiedź.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj