Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nh też pójdzie dalej. Znajomy z turem ma NH z ad blue i przy układaniu stogu ze siana skończył sie mocznik, nie odczuł zbytnio spadku mocy ale ciągnik zaczął troche kopcić na czarno.

Opublikowano

Valtra t jest najlepsza ponieważ ma cudowne podwozie stworzone do lasu całkowity prześlizg jest płaskie dzięki czemu łatwiej ją wyciągnąć jak np się zakopię.

Jest stworzona do lasu i pracach w Norwegii i Irlandi dlatego dlatego nie ma możliwości że nie odpali w zimę i silnik jest bardzo wytrzymały. I do tego ta doskonała przekładnia 60/60 versu :D Jest cudowna prędkość od 2m na godzinę do 50km na godzinę. Podnośnik tylni jak przedni jest bardzo wytrzymały (przystosowany do pracy w lesie). Wycieki są wręcz niemożliwe i nie będziesz miał problemów z hydrauliką. Chłopie!! bierz Valtre! Sam ją kupię za 6 lat Bo warto za JD. Valtra nr1 JD nr2. Pozdrawiam ^^

Opublikowano (edytowane)

a jak już jest poruszony trochę temat john deere'a to mam pytanie, czy w tych ciągnikach zakładane są dwa rodzaje silników? bo jak znajomy kupował tego 4-garowego o którym wspominałem wcześniej mówił coś, że na dodatkowym wyposażeniu jest jakiś inny silnik do wyboru, który jest bardziej ekonomiczny ( mnie ciągnik pali). Ile w tym jest prawdy? Bo jeżeli jest taka opcja to ciekawym rozwiązaniem zdawał by się jd 6130R. Jakie na ten temat jest wasze zdanie?

Edytowane przez picus2202
Opublikowano

Moje zdanie jest takie na temat John Deera- czy silnik 4 cylindrowy czy 6 cylindrowy zawsze bedzie palil wiecej niz inne ciagniki.

I całe szczęście w tym iż to tylko Twoje zdanie :D

Gość Profil usunięty
Opublikowano

Jak będziesz kupował MF 7615, to wiedz ze to jest nowy model/ciągnik, czyli będą problemy z usterkami które będą trudne dla dealera ;) Ja był trochę poczekał albo kupił inny ciągnik, którego model był już trochę produkowany a wszystkie drobne usterki znalezione :)

Opublikowano

jednak zostanie zakupiony używany ciągnik, ponieważ wyskoczyła nam inna inwestycja, która była przewidziana na kolejne lata. Dla ciekawych: zostanie zakupiona valtra t140. Dziękuje wszistkim za pomoc.

Temat do zamknięcia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez masseyferguson255255
      Witam. Mam problem dziś podczas wyjazdu w czasie jazdy (10metrów) wyskoczył dźwignia sterowania reduktorem i wskoczył tak jakby luz, choć bieg był włączony, teraz w ogóle nie reaguje na biegi na każdym biegu jak na luzie i na biegach szosowych i na terenowych, proszę o pomoc co jest grane. z góry wielkie dzięki.
    • Przez andrewk
      Witam, do sprzedania instrukcja obsługi do traktorów Massey Ferguson 6110 - 6190 w języku polskim. Gratis dla kupującego dorzucam instrukcję napraw do powyższych modeli w formie pdf (ang).
       
      Cena 70zł + wysyłka
       
      Chęć zakupu kierujcie wysyłając mi wiadomość
       
      Pozdro
       
       


       
       
      ___________________________________________________________________________________________________________
      AgroDane.pl - portal poświęcony specyfikacjom maszyn rolniczych takich jak ciągniki rolnicze, kombajny zbożowe oraz ładowarki teleskopowe. Dane techniczne, porównania modeli oraz opinie w jednym miejscu. Użytkownik agrofoto wszystkim poleca tą stronę z całego serca 
       

    • Przez andrewk
      Do sprzedania posiadam instrukcję do MF 6110 - 6190. Kupiona za dużo wyższą kwotę, przeczytana i odłożona. Stan jak NOWY. Cena 40zł + 15zł wysyłka. Dla agrofotowiczów równe 50zł.
      Link do aukcji : http://allegro.pl/massey-ferguson-instrukcja-obslugi-6110-6190-i7145241669.html
       
      ____________________________________________________________________________________________________________
      AgroDane.pl - portal poświęcony specyfikacjom maszyn rolniczych takich jak ciągniki rolnicze, kombajny zbożowe oraz ładowarki teleskopowe. Dane techniczne, porównania modeli oraz opinie w jednym miejscu. Użytkownik agrofoto wszystkim poleca tą stronę z całego serca
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez MfKrystian
      Witam mam maly problem z Prasą New Holland 548 mianowicie bele po sprasowaniu są miekkie w środku ręka bez problemu wejdzie  i chciałbym zwiekszyć ścisłość beli poprostu żeby były lepiej zbite wiecie może gdzie to wyregulować prasę mam od niedawna 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v