Zaloguj się, aby obserwować  
toreg

Z mleczarni do mleczarni

Polecane posty

toreg    0

Może ktoś z was wie czy można się przenieść dwa razy w jednym roku kwotowym z mleczarni do mleczarni nie tracąc limitu.

Czy ktoś oddaje mleko do Polindusa lub Laktopolu (to to samo) od niedawna do nich oddaje mleko i zaczynają mnie denerwować, ceny nie maja takie rewelacyjne jak ich przedstawiciele mówią. Ostatnio widziałem fakturę znajomego który oddaje do SM Kurpie w Baranowie i przy prawie tych samych parametrach ma cenę znacznie lepszą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Też się przyłączam do pytania bo u mnie podobna sprawa z OSM Rawicz jak nie niska cena to problem w komórkami i tak w kółko jakieś problemy


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MACGYVER    0

Nie odpowiem ci na to pytanie ja sie nie przenosze z mojej mleczarni narazie mi dobrze płacą za mleko bo 1,54 za litr kl ekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

limin nie należy do mleczarni tylko do ciebie więc nie powinno być problemu. niech sie poźniej oni martwią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makowiaczek    27

w roku kwotowym można dwa razy zmienić podmiot skupujący mleko (nie wolno zmieniać mleczarni w miesiącu marcu)

a jak tam z umową nie masz 2-miesięcznego wypowiedzenia??

w gąsewie przecież każdy większy dostawca ma indywidualną wynegocjowaną cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toreg    0

Dlaczego nie wolno zmieniać mleczarni w miesiącu marcu? Przedstawiciel mówił że nie obowiązuje teraz 2-miesieczne wypowiedzenie. Co do POLINDUSA to dzisiaj słyszałem że szykują się straszne obniżki cen, nawet i tym co mają podpisane stałe umowy, podobno tym mniejszym maja obniżyć po około 10 groszy a tym większym po 30. Jetem ciekawy jak zareagują ci więksi dostawcy na tego newsa :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz1515    2
Nie odpowiem ci na to pytanie ja sie nie przenosze z mojej mleczarni narazie mi dobrze płacą za mleko bo 1,54 za litr kl ekst.

ty to masz dobrze, mi płacą 89 groszy :angry: :angry: :angry: ja to mam dopiero zysk z tego dziadostwa, :angry: tobie płacą dwa razy drożej, moim marzeniem jest zęby płacili ponad 1 zł za litr, wtedy to bym miał normalnie raj ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Benzynek
      Witam. Mam problem ze zbiornikiem na mleko. Wczoraj mleko w zbiorniku zamarzło .a na sterowniku pokazywało 4 stopnie. Na serwisie powiedzieli mi że to wina czujnika temperatury i powiedzieli że to nie jest duża awaria i sobie to mogę wymienić. Wymieniłem czujnik wlałem wodę żeby sprawdzić czy dobrze działa i okazało się że jest ten sam problem. Na sterowniku pokazuje 10 stopni a woda w środku na 2 stopnie. Zbiornik to WSK Krosno 400l. Miał ktoś podobny przypadek?
    • Przez MATUS2
      Mam okazje przejść do Firmy InterMilk z siedzibą w Góra Motyczna 162C.
      Czy ktoś mi może powiedziec coś więcej o tej firmie? Czy jest wiarygodna i jak z wypłacalnością?
       
    • Przez Anilah
      Potrzebuję  tabelę kalibracyjną ilości mleka do schładzarki Alfa Laval Agri RFT 330L, czy może ktoś posiada, byłabym bardzo wdzięczna.  
    • Przez hieronima
      Hej, szukam byłych i obecnych dostawców CSM Ciechanów, którym nie podoba się sposób informowania o cenach mleka, które miały nieprzyjemności z Prezesem, np. W związku z wypłatą udziałów itp. 
    • Przez LUKAS616
      Witam
      Na schładzalniku do mleka Alfa Laval TE 92 pokazuje mi się błąd e2 i wyłącza się zbiornik. Czy ktoś wie co on oznacza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj