Zaloguj się, aby obserwować  
case845xl

Łożysko podtrzymujące wał

Polecane posty

case845xl    0

Witam wszystkich! Jestem tu nowym użytkownikiem, więc proszę o wyrozumiałość :) jeśli napisałem posta w nieodpowiednim temacie proszę o przeniesienie.

Sprawa wygląda tak, że podejrzewam, że poszło łożysko wraz z hmm "ściskiem" podtrzymujące wał biegnący do przedniego mostu w moim Case 845 xl 92r. Pot tym wałem jest taka jeszcze osłona. Podejrzewam że to łożysko, ale może są tez inne przyczyny tego ze powyżej 2200 obr sa ogromne drgania/ bicia tego wału. Boję się, że coś rozwali w środku: krzyżaki itp itd... Proszę o jakieś rady jak mogę to naprawić, może ktoś ma jakąś książkę serwisową?

pozdrawiam i czekam na odpowiedź na forum lub gg:13403456 lub mail: sebastian_kwiecien@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

Wał napędowy nie ma nic wspólnego z obrotami silnika raczej z prędkością ciągnika. Jeśli te drgania/bicia wału są na wszystkich biegach nawet tych powolnych to może to być nie to ale jeżeli uważasz że to łożysko jest zużyte to po prostu je wymień na nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

A dzieje się tak na postoju? Może żeby sprawdzić to zdejm wał całkowicie i przejedź się sprawdzisz czy ta usterka tez wtedy sie objawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj