Skocz do zawartości
marek911

John deere 1640 dymi na czarno

Polecane posty

marek911    0

Witam. Co moze byc przyczyna ze john deere 1640 dymi na czarno przy pelnym obciazeniu i moim zdeniem nie ma tyle sily co powinien. Dodam ze filtry paliwa i powietrza byly wymieniane i do tego wtryski sa nowe bo myslalem ze to jest przyczyna. Jakies sugestie?

Rolnik1973    1275

Pewnie a za duży sprzęt podczepiony i się wydaje że ma małą moc. To tak jak do t25 wziąć 3 skibowy pług, pociągnie a też będzie że ma mało mocy.

marek911    0

za duzy sprzet nie jest przyczepiany bo nawet w ciezkiej bronie dymi jak nie wiem co a tak nie powinno napewno byc

Wiadomość z agroFakt.pl

mtracz    71

Sprawdzenie luzu na zaworach.

Zaopatrz się w manometr do sprawdzania ciśnienia sprężania i zmierz.

Z odmy nie dymi?

Bogdan675    1047

w moim dymku nie widać nawet jak się dusi ale ma za mało mocy,szybko schodzi z obrotow nawet pod nie dużym obciążeniem, filtr powietrza nowy, paliwowy też,nie bardzo wiem co więcej patrzyć

arkadian12    0

Witam

Czy problem został rozwiązany ponieważ mam podobny w case

Prosze dać znać co było przyczyną

Pozdrawiam

Arek

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez michal8899
      Jestem tutaj nowy i chciałbym się poradzić co wybrać interesują mnie te dwa ciągniki. Ma on pracować na 15ha jako ciągnik główny ciągnik . Proszę o pomoc!!!
    • Przez jerry193
      Witam mam takie pytanie: Orze czwórkami pługami odkładnia 48, przy średniej głębokości, prędkość ok 6,5km/h i przy tej orce ciągnik puszcza lekko czarny dym, czy to oznacza że powinienem pracować wolniej? czy po prostu ten ciągnik tak ma? Z jaką prędkością powinno się orać takim ciągnikiem przy orce do 20cm (ciągnik ma 156km)
    • Przez endriu13
      Witam

Rocznie będę robił 250/300 szt. belotów  z siana słomy i sianokiszonki. Ciągnik jaki posiadam to C-360-3p.Zastanawiam się nad wyborem JD 540, 545 lub 550.Proszę o podpowiedź na co zwrócić uwagę przy zakupie kazde uwagi będą dla mnie cenne bo jestem laikiem gdyż zamierzam przesiąść z kostki na zwijkę. Z góry WIELKIE DZIĘKI :mellow:
    • Przez Dalas3345
      Witam wszystkich
      Posiadam ten ciągnik juz kilka lat kupilem go w 2011 roku zrobilem nim juz ponad 1100mtg i wszytko okej ale wciąż mnie nurtuje jedna kwestia. Dlaczego dymi jak mu sie da gazu? Z malych obrotow jak sie wkreca to kopci dopiero jak zlapie te 1500obr turbina jakby da mu dosyc powietrza i juz nie ma dymu i odrazu czuc sile. czy byla by to wina turbiny? ktos moze cos kombinowal w tej kwesti? dla mnie to jest dziwne powinien dostawac silnik dosyc powietrza juz na maych obrotach to by nie dymil tak mi sie wydaje moze ktos cos podpowie? moze jakis posiadacz takiego traktora cos z tym robil?
    • Przez 23damian
      Tak jak w temacie kupię nóż do sianokiszonki do prasy rolujacej John deere 545