Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Blondi

cylinder hydrauliczny tłokowy

Polecane posty

Blondi    0
Napisano (edytowany)

witam wszystkich gdzie mogę kupić uszczelniacz parciany do siłownika o nr CJ5D-16-80/45/630Gw lub zestaw naprawczy

Edytowano przez Blondi

Baarth    1

Wyjąć stary i podjechać do sklepu z łożyskami ( w miarę dużego ) napewno dobiorą

New Holland T7.185; New Holland T6050 Plus; New Holland T6050 RC; New Holland T5060; New Holland TC5050; Kverneland 150S x 2 ; Kverneland Exacta HL; Unia Kombi ; Apollo 16 ; Pottinger 3003 S i pare innych "zabawek"

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez marioc14
      Witam jaki olej hydrauliczny polecacie do valtry 6400. Zastanawiałem się nad valtra transmission HT 100. Może ktos sie orientuje czy modele 6400 były wyposarzone w chłodnice oleju bo jak wiecej popracuje ciągnikiem to olej hydrauliczny osiaga dużą temperatura juz wczesniej zadawałem te pytanie na forum ale nie uzysk ałem zadawalajacej odpowiedzi jak myslicie co moze byc spowodowane szybki wzrostem temperatury oleju moze to byc spowodowane nie wlasciwym olejem zanieczyszczeniem filtrów?? Bede wdzieczny za pomoc.
    • Przez MADER12
      Witam, planuję zakupić główny ciągnik do 5ha gospodarstwa warzywnego.
      Ciągnik będzie w większości pracował z agregatem uprawowym oraz woził skrzynie ładunkową. Raz na rok pług.

Zastanawiam się nad JD 5075M, Claas ATOS 220 3cyl, a markami które oferują tą samą moc w 4cyl. np. Steyr 4075, Ursus C-385 POWER.

Jaka w praktyce jest różnica między 3, a 4 cylindrami przy tego typu pracach?

• Przez grzen
      na wiosnę jest zaplanowana budowa nowej obory uwięziowej na około 37szt w dwóch rzędach i zastanawiam się czy zamontować wyciąg hydrauliczny.W starej mam linowe i nie jest tak żle ,tylko zimą troche sprawia problemów jak ząb od szufli wbije się w zamarznęty obornik, ale hydrauliczny podobno też sprawia problemy jak zamarznie ,no i awarie jakieś się zdarzają. jak możecie to napiszcie co otym sądzicie
    • Przez TomaszStach
      Witam. Mam pytanie. Orientuje się ktoś co to za część przy elektrozaworze od podnoszenia zbiornika buraków, w śrubę którą przykręca się rurkę od oleju jest wkręcony zawór na klucz 17mm w nim jest śruba na płaski śrubokręt i nakrętka kontrująca na klucz 8mm. Co to jest? Czy jest to potrzebne? Jak to uszczelnić? Problem jest taki że cieknie mi, a właściwie leje z tej śrubki na 8. Rozkręciłem to, jest tam tłoczek i sprężynka. Ale nie wiem więc nie ruszam. Żadne o-ringi, podkładki miedziane nie pomagają. Dzięki za pomoc. ps. Wam też forum działa jak działa?
    • Przez zbiszku
      Koledzy mam pytanie - jaki zamek hydrauliczny zastosować do siłownika dwojakiego rodzaju - raz używam go jako łącznik centralny, a innym razem jako siłownik ramienia podnośnika (wędki).
      Ktoś stosował / kojarzy może temat ??
      Ciągnik to 360 - zasilanie z hydrauliki wywrotu.
      http://sklep.hydrotor.pl/ht-vbcd-38-defl-blok-hamujacy-blizniaczy-p-275.html
      https://www.sklepdlarolnika.pl/pl/p/ZAWOR-PRZECIAZENIOWO-BLOKUJACY-DWUSTRONNY-OVERCENTER-VBCD-DE-A-GWINTY-38-PRZEPLYW-40Lmin-CISNIENIE-MAX-350bar/24051

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.