Skocz do zawartości
News
Marcin011086

John derre 6910s grzeje olej hydrauliczny

Polecane posty

Witam wszystkich mam problem z moim John deere 6910s a mianowicie grzeje się olej hydrauliczny .Ciesnienie hydrauliczne jest w granicach 250 bar przy włączeniu pompy normalnie 20 - 30 bar 

podlach93    2

te 250bar to trochę za dużo, ale spoczynkowe ok. co znaczy grzeje się ? do ilu stopni?

Problem z ciśnieniem rozwiązany ale olej dalej grzeje przy dłuższej pracy swieci kontrolka oleju na czerwono. Dziwne jest to ze pompa ciagle się załącza i bez przycisnięcia hamulca nie chce się wyłączyć podejzewam,ze to jest przyczyna. Gdzie szukać problemu ?

Wiadomość z agroFakt.pl

podlach93    2

zawór priorytetowy, ale trzeba zrobić jakieś pomiary dla pewności. a hamulce hydrauliczne przyczep masz?

Tak w przyczepie wszystko jest na hydraulikę  kiper , hydroburta i hamulce. Gdzie znajduje się ten zawór pierwotny ? 

podlach93    2

między blokami zaworów hydrauliki zew. ten z portami pomiarowymi, trzeba ustalić co ew wzbudza pompę 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Halex
      Witam wywaliło nam cały olej ze skrzyni przez siłownik w prasie. Ciągnik stoi kilometr od domu czy mogę go holować dodam że to John deere 6830P skrzynia AutoQuadPlus
    • Przez BumBleBeeee
      Witam 
      Mam pytania dotyczące John Deere 2254 lub 2256 Hill Master (najlepiej posiadaczy)
      Jak sprawuje się hydrostat na górzystych terenach ? Czy nie wysiądzie po kilku latach ?
      Jak z awaryjnością tych modeli czy warto ? 
      Czy jest dobra dostępność części ? 
      I jeszcze jedno pytanie, jeżeli chodzi o czujnik straty ziarna to jest on uniwersalny do rzepaku i do zbóż czy trzeba mieć osobno ?

• Przez wujek2114
      Witam
      Niedawno spaliła mi się prasa John Deere 590. Była z 1996r i w sumie jak sie teraz okazuje za śmieszne pieniądze kupiona bo za 20tys. a z pełnym wyposażeniem czyli siatka, rotor, noże, szeroki podbieracz i koła. Wszystko ładnie działało i dodatkowo kupiliśmy nowe pasy no i baloty wychodziły super.
      Teraz po spaleniu szukaliśmy takiej samej, to nie dość że poniżej 30tys z takim wyposażeniem ciężko znaleźć to jeszcze są w strasznym stanie. W związku z tym moje pytanie.
      Czy można kupić tą prasę bez siatki i rotora a później przełożyć to z tej spalonej ?
      W aparacie do siatki widzę że tylko ten wałek z gumą jest opalony wiec jego pewnie musiałbym wymienić, ale najważniejsze czy wszystkie mają ten sam komputer tak żeby po dołożeniu sprzętu wszystko działało poprawnie i była opcja sterowania z panelu w ciągniku?
    • Przez farmer_89
      Witam, mam problem skonczyla mi się siatka a szlo dobrze, zalozylem nowa tylko wzmacniana i nie chce mi noz ucinac, docziaglem już te walki z tlylu prasy żeby uciagnac siatka i nic nie dalo, za każdym razem musze szybko z ciągnika zeskakiwać i szybko reka docisnąć ten hamulec żeby zachamowalo rolke i odcialo bo jak nie to mi grubo siatki nawinie na beleke, co tu zrobić??? pomóżcie! może oleju jest troche mniej w tym zbiorniku
    • Przez LulaszRol
      Witam  dzisiaj po skoszeniu pszenicy zmieniłem obroty i sita na rzepak i wtedy się zaczeło radio zaczeło wariować, nie przejełem się tym. Przejechałem pierwszy przejazd podniosłem heder i zgałs heder i młucarnia. Jak próbowałem załączyć znowu to gdy opuszczałem było to samo wyłączał się heder.. Więc musiałem skończyć robote. Po drodze zauważyłem że światła słabiej działają i radio jak jade wolniej  a jak szybciej to elegancko. Jakiś problem z elektroniką czy bezpiecznik ? Proszę was o pomoc.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.