tobago

Praca w niedzielę

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość
2 godziny temu, robercikj100 napisał:

to już chyba ostanie pokolenie w którym ludzie tak bardzo są przywiązani do kościoła i gorliwie wypełniają jego fanaberie. w kolejnych kościół bedzie musiał niezle się napracować zeby nie stracić doszczętnie wiernych.

@Bartek933 tak byłem tam. a to co krzyczy księżulo to wogóle mnie nie interesuje

Nie bój nie bój następne pokolenia to będą krzyżem leżęć przed kościołem takie czasy idą najbardziej to mnie bawi jak ludzie mówią że Boga nie ma bo gdyby był to nie było by tylu chor0ób i nieszczęść i jeszcze że po co ludziom ślub kościelny jak bez ślubu żyją lepiej albo aby czekać aż dziecko skończy 18 lat i wtedy samo zadecyduje czy chce być ochrzczone 😛

1 godzinę temu, peugeot napisał:

A co jeśli ktoś woli pracować w niedzielę , a w np. poniedzisłek chce mieć wolne .

To powiedz to pracodawcy  na pewno to uwzględni w końcu masz do tego prawo

3 godziny temu, PRIMO napisał:

Przykład przykładem ale ludzie mylą wiarę z kościołem (kler).

Jestem wierzący ale kleru nie trawię. 

 

A w co wierzysz?

Ja tam UE nie toleruję ale dopłaty biorę 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Stachu myślisz że kler to kościół? 

Otóż kościół tworzą ludzie a nie księża. 

W co wierzę to tylko i wyłącznie moja sprawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, Buszmen11 napisał:

Znak dzisiejszych czasów. Pół tygodnia się opierdala a w ndz i święta robi w polu, taki "zapracowany". 

Muszę nik zmienić, pracuje cały tydzień w święta świętuje. Po pracy ziemię ogarniam W kościele byłem, z opryskami mam opóźnienia ale wolałbym w ogóle nie pryskać niż w święta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378

@Staszek 131415 pracownika obowiązuje dobrowolna umowa z pracodawcą ,i jak się umówią to ich sprawa i to obowiązuje do czasu rozwiązania umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kujawy1990    56
3 godziny temu, robercikj100 napisał:

to już chyba ostanie pokolenie w którym ludzie tak bardzo są przywiązani do kościoła i gorliwie wypełniają jego fanaberie. w kolejnych kościół bedzie musiał niezle się napracować zeby nie stracić doszczętnie wiernych.

@Bartek933 tak byłem tam. a to co krzyczy księżulo to wogóle mnie nie interesuje

A poco  ci którzy  nie wypełniają  gorliwie tych  fanaberii      zaprowadzają  dzieci do  chrztu  czy  pierwszej komunii   poco  obchodzą  święta  Bożego   Narodzenia  w jakim  celu  w tych  fanaberiach  uczestniczą  ??

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378

Z przyzwyczajenia , żeby się nie wychylać , dla spokoju , bo co ludzie powiedzą , itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

A czyli w internecie odważni a w realnym życiu posłuszni jak baranki

  • Like 2

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049
22 minuty temu, peugeot napisał:

Z przyzwyczajenia , żeby się nie wychylać , dla spokoju , bo co ludzie powiedzą , itp.

czyli na pokaz a tacy nowocześni i wyluzowani

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378

Nie , to reszta jest nietolerancyjna .No może nie reszta , a ci co krytykują . Ja akurat nie ukrywam swoich poglądów i ich się nie wstydzę . Wiedzą o moich poglądach znajomi a nawet ksiądz moich sąsiadów

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Ci co krytykują tych którzy krytykują wiarę katolicką są nietolerancyjni? Świat na głowie staję

  • Like 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848
Napisano (edytowany)

Niech se pryska co kogo interesuje aby w godzinach wieczornych by chronić pszczoły

Edytowano przez Adi96
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kujawy1990    56
35 minut temu, peugeot napisał:

Z przyzwyczajenia , żeby się nie wychylać , dla spokoju , bo co ludzie powiedzą , itp.

A to dlaczego  w niedzielę  czy  święta  się wychylają    ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378

Wiara nie powinna podlegać ocenie i krytyce , to sprawa wewnętrzna każdego wierzącego (jako że żadna wiara nie jest weryfikowalna ) . Dlatego religia i ludzie wierzący moim zdaniem mają prawo do decydowania tylko o sobie .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Ale przecież nikt czegoś Ci nie zabrania

  • Like 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378
Kujawy1990 napisał:

35 minut temu, peugeot napisał:

Z przyzwyczajenia , żeby się nie wychylać , dla spokoju , bo co ludzie powiedzą , itp.

A to dlaczego  w niedzielę  czy  święta  się wychylają    ??

Nie podążają za stadem , to się wychylają ze stada . A człowiek jest istotą stadną


Bartek933 napisał:

Ale przecież nikt czegoś Ci nie zabrania

Często zabrania . A przykładem jest choćby autor tematu który ma wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Konkretnie, kto i czego Ci zabrania?


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378

Poczytaj posty wcześniejsze to będziesz wiedział czego ludzie zabraniają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
25 minut temu, Adi96 napisał:

Niech se pryska co kogo interesuje aby w godzinach wieczornych by chronić pszczoły

A po co chronić pszczoły mało to robactwa po świecie łazi , taki ciemnogród 🤔 ja miodu nie lubię więc co mnie pszczoły intersują a kto chce niech chroni nic mi do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391
3 minuty temu, peugeot napisał:

Poczytaj posty wcześniejsze to będziesz wiedział czego ludzie zabraniają .

Brak argumentu i koniec, nikt Ci niczego nie zabrania i śmiało możesz się do tego przyznać


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378
staszek131415 napisał:

25 minut temu, Adi96 napisał:

Niech se pryska co kogo interesuje aby w godzinach wieczornych by chronić pszczoły

A po co chronić pszczoły mało to robactwa po świecie łazi , taki ciemnogród 🤔 ja miodu nie lubię więc co mnie pszczoły intersują a kto chce niech chroni nic mi do tego

A odwracanie kota ogonem to najczęstszy argument


Bartek933 napisał:

3 minuty temu, peugeot napisał:

Poczytaj posty wcześniejsze to będziesz wiedział czego ludzie zabraniają .

Brak argumentu i koniec, nikt Ci niczego nie zabrania i śmiało możesz się do tego przyznać

Wielu na tym forum zabraniało , w bezpośredni i ośredni sposób .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848
Napisano (edytowany)
22 minuty temu, staszek131415 napisał:

A po co chronić pszczoły mało to robactwa po świecie łazi , taki ciemnogród 🤔 ja miodu nie lubię więc co mnie pszczoły intersują a kto chce niech chroni nic mi do tego

Mam nadzieje że jesteś Trollem

Edytowano przez Adi96
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

To był żart z pszczołami, @peugeot taki światły człowiek a przejmuję się forum?

  • Like 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378

Ja światły hmmmm . Forum się zbytnio nie przeuję , zresztą staram sie zrozumieć każdego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mari82    275
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, staszek131415 napisał:

A po co chronić pszczoły mało to robactwa po świecie łazi , taki ciemnogród 🤔 ja miodu nie lubię więc co mnie pszczoły intersują a kto chce niech chroni nic mi do tego

Dobrze się czujesz,rób tak dalej to życzę powodzenia mam nadzieje że to żart był kolego.u mnie pare dni temu bamber też tak myślał to miał na drugi dzień piorin,chciałem spojojnie nie pomogło.o 14tej pryskał idiota,600m od uli

Edytowano przez Mari82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010
3 godziny temu, Kujawy1990 napisał:

A poco  ci którzy  nie wypełniają  gorliwie tych  fanaberii      zaprowadzają  dzieci do  chrztu  czy  pierwszej komunii   poco  obchodzą  święta  Bożego   Narodzenia  w jakim  celu  w tych  fanaberiach  uczestniczą  ??

Hmm ? Po co ? A bo taka tradycja . Z przyzwyczajenia. Większość świat to teraz komercja i z prawdziwa wiara to ma bardzo mało wspólnego. Ale co się dziwić jak większość swiąt jest opartych na pogańskich zwyczajach i wierzeniach.


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez LubieTosty
      witam mam 25lat szukam dorywczej pracy na gospodarstwie okolice Włoszczowy świętokrzyskie  posiadam prawo jazdy B, B+E, T mam duże doświadczenie prowadzeniu maszyn rolniczych prac dorywcza na codzien pracuje ale po pracy mogę przyjechać na gospodarstwo  pracuje po 8H
      proszę pisać w prywatnych wiadomościach lub na
      email Damianskoda2@gmail.com
    • Przez Shiroic
      Dzień dobry
      Jestem studentką trzeciego roku na UP w lublinie na kierunku ZiIP i byłabym bardzo wdzięczna za wypełnienie poniższej ankiety potrzebnej mi do napisania pracy inżynierskiej.
      https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScjWknil8NkPIaEzWJBqfPwa6OYgeDiOvLFyY12w7_f0RA0sw/viewform?usp=sf_link
       
    • Przez rolnikk70
      Witam chciałbym podjąć się pracy jako traktorzysta i operator maszyn rolniczych. Posiadam prawo jazdy B, B+E, T. Uprawnienia na kombajn zbożowy i slecjalistyczy, sieczkarnie, ładowarki teleskopowe i widlaki. Doświadczenie posiadam ponieważ posiadam gospodarstwo i skończone technikum rolnicze. Chciałbym się dowiedzieć jakie są stosowane stawki godzinowe na te stanowiska. Jeśli ktoś szuka bądź zna kogoś kto potrzebuje takiego pracownika prosze pisać. Pozdrawiam :)
    • Przez MartiuszTymon
      Witam. Prasa krone Comprima. Ktos wie w czym jest problem?


    • Przez lukasz2207
      Mam problem z john deerem 1065 kombajn jest słaby brak mu mocy nierówno pracuje a po odpaleniu nawet dymka nie pusci sprawdzona została pompa paliwowa, pompka zasilająca jest nowa, pompka elektryczna działa, przewody zostały sprawdzone sa drożne, filter paliwowy jest nowy, ten zbiorniczek który odpowiada za przelew działa prawidłowo bo na przelew idzie paliwo chociaż według mnie bardzo mało tego paliwa idzie przelewem ma ktoś  jakiś pomysł jeszcze dlaczego dostaje za mało paliwa? PS wiem ze były podobne tematy ale tam nie ma odpowiedzi na mój problem 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj