tobago

Praca w niedzielę

Polecane posty

Bartek933    5391

Mamy co świętować, pierwsza w Europie a druga na Świecie konstytucja. Warto o tym pamiętać


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, peugeot napisał:

Ja mówie o pracy , a nie o hobby w ogrodzie .

A  w ogrodzie to nie praca? Są firmy które zajmują się pielęgnacją ogrodów jaka to różnica ?

1 minutę temu, Partyzant85 napisał:

Za co może mnie ud***ć mandatem ?

Zacytowałem wyżej poczytaj sobie jest artykuł na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
2 minuty temu, asharot napisał:

Jedź po drzewo do lasu bo jutro ma padać.🤣

Mi drzewo przywożą na podwórko i nie muszę do lasu jeździć tak więc luzik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@staszek131415 - Dobrze że na pustą głowę nie ma artykułu bo pewnie byś podwójne dożywocie miał.

Wyskakujesz jak filip z konopi z opryskami przy działkach bo za nic innego mandatu nie można dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010
Napisano (edytowany)
36 minut temu, staszek131415 napisał:

Popytaj jak jest na zachodzie odpal w wekend czy swięto kosiarkę w ogrodzie to Ci się ogrodu odechce

stasiu na zachodzie to bambry nie patrzą czy swieto czy niedziela tylko jak jest robota to się robi cały czas. to tylko u nas takie jeszcze średniowiecze ze w niedziele nie  wolno bo jeszcze ksiądz z ambony wykrzyczy. poza tym jak Bóg chciałby zeby nie robić w niedziele i świeta to powinien sprawić zeby w dni powszednie była pogoda a nie że czasami cały tydzień leje a dopiero na niedziele jest ładna pogoda

Edytowano przez robercikj100
  • Like 1

AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Byłeś tam? Jesteś wierzący? jeżeli nie to co Cie obchodzi co krzyczy ksiądz?


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dobrze o tym wszystkim wypowiedział się Pazura.  Kiedyś ludzie walczyli o to by mieć niedziele wolne a teraz walczą by móc robić w niedziele.  Trzeba się zastanowić czy pracujemy aby żyć,  czy żyjemy aby pracować.  Opryski,  orka czy sianie może poczekać bo są prace np przy bydle których nie można odłożyć.  Tak jak pracownicy stacji benzynowych,  lekarze itd.  Jak ktoś chce pracować w weekendy to niech  szuka takiej pracy.  Co do robienia innym na złość to moim zdaniem skoro żyjemy w kraju bardzo religijnym i przywiązanym do historii to wypadałoby uszanować dzisiejszy dzień.  Jak każdy zacznie robić co mu się podoba to będzie jak na zachodzie .  Przyjdą islamisci narzucą swój styl bo oni nie będą się dostosowywać  i niewiernych będą wyżynać a do religii będą przymuszać.  Przyjdzie odpowiednia godzina i czołem będzie trzeba bić w podłogę kilka razy dziennie . Jak sami nie będziemy się szanować to nikt obcy tego nie uczyni.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Bo ja wiem czy Polska jest taka religijna, uchodzimy raczej za kraj bardzo antyklerykalny co zresztą widać w tym temacie


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

@Bartek933 jeśli kraj jest taki antyklerykalny to czemu ta czarna mafia ma się w najlepsze? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Pokazałeś świetny przykład, nikt Cię nie zmusza żebyś dawał na nich choćby grosz


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010
Napisano (edytowany)

to już chyba ostanie pokolenie w którym ludzie tak bardzo są przywiązani do kościoła i gorliwie wypełniają jego fanaberie. w kolejnych kościół bedzie musiał niezle się napracować zeby nie stracić doszczętnie wiernych.

@Bartek933 tak byłem tam. a to co krzyczy księżulo to wogóle mnie nie interesuje

Edytowano przez robercikj100

AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, artur125 napisał:

Wiesiu, trzymaj jakiś poziom😛

Z innej strony.....

Pracujący w niedziele ma kasę. Pobożny, żyjący wg kanonu, niema. Któremu kapłan udzieli sakramentu małżeństwa?

Sakramentu małżeństwa mogą udzielić sobie wyłącznie małżonkowie, a ksiądz jako taki potrzebny jest tylko jako swiadek.

Natomiast pouczanie kogoś co ma robić, nie jest tylko zbyt wysokim mniemaniem o sobie, a pychą, co jak wiemy jest już  grzechem ciężkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378

Polacy są raczej przywiązani do tradycji, niż wiary .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Przykład przykładem ale ludzie mylą wiarę z kościołem (kler).

Jestem wierzący ale kleru nie trawię. 

4 minuty temu, Bartek933 napisał:

Pokazałeś świetny przykład, nikt Cię nie zmusza żebyś dawał na nich choćby grosz

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5391

Niektórzy to są już fanatycy walki z kościołem i klerem. Czarna mafia itp. Nie chodzisz do kościoła, nie słuchasz ich, nie dajesz pieniędzy ale pierwszy do hejtowania, mało kto ma odwagę żeby skrytykować rabina czy imama. Inny przykład np. z WOŚP wielu ludzi nie daję grosze na akcję ale krzyczą Owsiak złodziej albo kłócą się z babcią lub dziadkiem że wysyła kasę na radio Maryja a to ich pieniądze i mogą sobie nią nawet w piecu rozpalać. Prawdziwy ateista nie będzie się kłócił o wiarę bo nie kłóci się o coś w się nie wierzy. Trzeba się zdecydować czy się wierzy czy nie, bo nie wypada chodzić do kościoła dla tradycji. A kościół tworzą ludzie więc nie może być idealny. Mój post jest jakby ogólny, nie skierowany do konkretnej osoby. Więc niech każdy żyje swoim życiem i nie wpie... się do innego

  • Like 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszmen11    267

Znak dzisiejszych czasów. Pół tygodnia się opierdala a w ndz i święta robi w polu, taki "zapracowany". Dziadek koniem robił w polu, ziemi więcej miał niż ja teraz i czas miał na wszystko. Robota nie ch*j, postoi i trzy dni. W wolny dzień wolę z rodziną spędzić, dosyć cały tydzień mnie w domu nie ma.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049

Dlaczego odnosicie się do kościoła skoro święto jest państwowe kościelne jest tylko liturgiczne tj. nie nakazane 

Jeśli ktoś nie wyrabia się z robotą to znaczy że ma za dużo pola niech troche sprzeda i będzie miał czas na świętowanie 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Jedni piją bawią się🍹 💃a drudzy po za polem i traktorem to świata ani ludzi nie widzą, nic tylko wspołczuć☹️

  • Like 1
  • Thanks 1

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049

Oby nie było u nas jak na zachodzie gdzie niema różnicy jaki jest dzień bo pracuje się w świątek i piątek Życie jest bardzo krótkie ,czasami wystarczy np jeden wynik badań aby zrozumieć że nowo kupiony Fend jest nic nie warty i że  praca w święta nie pomogła być szczęśliwym

 

 

 

 

 

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378

A co jeśli ktoś woli pracować w niedzielę , a w np. poniedzisłek chce mieć wolne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15357
28 minut temu, wiesiek63zmc napisał:

Oby nie było u nas jak na zachodzie gdzie niema różnicy jaki jest dzień bo pracuje się w świątek i piątek Życie jest bardzo krótkie ,czasami wystarczy np jeden wynik badań aby zrozumieć że nowo kupiony Fend jest nic nie warty i że  praca w święta nie pomogła być szczęśliwym

 

 

 

 

 

 

Na zachodzie już im wszystko jedno tam już psychiczni od tej roboty.http://m.interia.pl/praca/news,nId,2956557

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszmen11    267

Niemiec czy francuz nie pracuje w polu, tylko jego biali murzyni. 

@Rolnik1973 ludzie chcą mieć wszystko na już, ambicje 4 razy takie niż możliwości, w portfelu pusto, kredyty, potem się dziwić że wypalenie zawodowe.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010

Niektórzy Niemcy pracuja w polu i w święta nie tyko jego biali murzyni


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszmen11    267

Jego wybór. Sąsiad robił u takiego co każdą niedzielę mieli wolną, chyba że akcja żniwa.

Kolega opowiadał jak robili budowlankę w Anglii. Na jednej robocie przez 3 tyg bez dnia wolnego. Na drugiej Anglik po 3 dniu roboty 7-19 mówi jutro jak wrócę o 17 do domu ma was tu nie być. Jak tak będziecie długo pracować to nie dozyjecie emerytury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez LubieTosty
      witam mam 25lat szukam dorywczej pracy na gospodarstwie okolice Włoszczowy świętokrzyskie  posiadam prawo jazdy B, B+E, T mam duże doświadczenie prowadzeniu maszyn rolniczych prac dorywcza na codzien pracuje ale po pracy mogę przyjechać na gospodarstwo  pracuje po 8H
      proszę pisać w prywatnych wiadomościach lub na
      email Damianskoda2@gmail.com
    • Przez Shiroic
      Dzień dobry
      Jestem studentką trzeciego roku na UP w lublinie na kierunku ZiIP i byłabym bardzo wdzięczna za wypełnienie poniższej ankiety potrzebnej mi do napisania pracy inżynierskiej.
      https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScjWknil8NkPIaEzWJBqfPwa6OYgeDiOvLFyY12w7_f0RA0sw/viewform?usp=sf_link
       
    • Przez rolnikk70
      Witam chciałbym podjąć się pracy jako traktorzysta i operator maszyn rolniczych. Posiadam prawo jazdy B, B+E, T. Uprawnienia na kombajn zbożowy i slecjalistyczy, sieczkarnie, ładowarki teleskopowe i widlaki. Doświadczenie posiadam ponieważ posiadam gospodarstwo i skończone technikum rolnicze. Chciałbym się dowiedzieć jakie są stosowane stawki godzinowe na te stanowiska. Jeśli ktoś szuka bądź zna kogoś kto potrzebuje takiego pracownika prosze pisać. Pozdrawiam :)
    • Przez MartiuszTymon
      Witam. Prasa krone Comprima. Ktos wie w czym jest problem?


    • Przez lukasz2207
      Mam problem z john deerem 1065 kombajn jest słaby brak mu mocy nierówno pracuje a po odpaleniu nawet dymka nie pusci sprawdzona została pompa paliwowa, pompka zasilająca jest nowa, pompka elektryczna działa, przewody zostały sprawdzone sa drożne, filter paliwowy jest nowy, ten zbiorniczek który odpowiada za przelew działa prawidłowo bo na przelew idzie paliwo chociaż według mnie bardzo mało tego paliwa idzie przelewem ma ktoś  jakiś pomysł jeszcze dlaczego dostaje za mało paliwa? PS wiem ze były podobne tematy ale tam nie ma odpowiedzi na mój problem 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj