Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Gość aletes   
Gość aletes

Wiadomo :) jak coś jest zadbane to i śmiga -sama wiem po swoich sprzętach, że te "stare" to i tanio naprawisz i względnie wszyscy to potrafią- a jak jakaś sztuczna inteligencja nawali- to nie ma zmiłuj trzeba serwis :P kupiłam wreszcie opryskiwacz :)teraz jeszcze szkolenie :D
Hej Tudo:* zerwałam się z łańcucha :P i już tam nie wrócę. :D:P

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valeTudo    25

,Odkad sie poznalismy zawsze Ci powtarzalem ze najlepiej jest Ci w kuchni, to nie sluchalas i wybralas lancuch za granica ..... :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

Witam wszystkich  :)

Miło to mało powiedziane ,a ostatnio narzekali że starej ekipy brak, a tu proszę pomału wracają znaczy że koniec wakacji.  

Pozdrawiam serdecznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Kasiu zależy co kto lubi robić,  ;) ja za pracą przy ziemniakach nie przepadam, 

Co do maszyn to tak jest jak piszecie, ale nic wieczne nie jest i pomału trzeba się przerzucać na tą ,,sztuczną inteligencję" jak to Tes ujęła  :D

weris opłacało się czekać na lepsze czasy, tylko Gośkę jeszcze gdzieś wcięło  :D

Tes jaki opryskiwacz kupiłaś? pochwal się nim w galerii  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Dareczku ja mogę i w ciągniku tylko w rządek dłużej wjeżdżam i na kombajnie i przyczepy podstawiać tylko jedną trzeba wkopywać trochę bo jak dużo ziemniaków to w koszu max na pochylonej taśmie :P staram się być do wszystkiego ale wiadomo nie zawsze wychodzi ;) przy przebieraniu i workowaniu bicki byś sobie wyrobił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Dareczku ja mogę i w ciągniku tylko w rządek dłużej wjeżdżam i na kombajnie i przyczepy podstawiać tylko jedną trzeba wkopywać trochę bo jak dużo ziemniaków to w koszu max na pochylonej taśmie :P staram się być do wszystkiego ale wiadomo nie zawsze wychodzi ;) przy przebieraniu i workowaniu bicki byś sobie wyrobił :D

ja już trochę przerzuciłem tego towaru i starczy  :D

 

Artur teraz lubisz bo po wykopkach pewnie są ,,dokopki"  :D warto się pomęczyć żeby później świętować hucznie  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Hej Weris :) chłopaki ja też tęskniłam :) serio serio :* ;):) często myślałam co wy tu piszecie sobie :D :d
Daro ja tam się nie chwale- bo już tak mam, że jak zaczynam coś robić- to już mi się to nie podoba ;) zawsze by mogło być lepiej- ale jest ok z atestami i 400l ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Hej Weris :) chłopaki ja też tęskniłam :) serio serio :* ;):) często myślałam co wy tu piszecie sobie :D :D

Daro ja tam się nie chwale- bo już tak mam, że jak zaczynam coś robić- to już mi się to nie podoba ;) zawsze by mogło być lepiej- ale jest ok z atestami i 400l ;)

 

za skromna jesteś,  :D

nigdy nie jest tak dobrze żeby nie mogło być lepiej  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Eeee tam głupoty gadacie :D te duże pyry ganianie myszy po polu dla kotka hahahaha :P ziemia wszędzie jak wiatr i się kurzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Miglant to zgaduj ;)
Kasieńko ale faza:) za myszami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

no chłopacy Wy tylko macie je wybrać ,a my musimy cały rok z nimi mieć do czynienia i gdzie tu sprawiedliwość  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Zdarzało się jak kotki mniejsze były i pyrki spory kawałek od domu były a pod kombajnem gniazdo mysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Najlepiej to przerzucić się na ryż i nie będziecie musiały cały czas obierać ziemniaków  :lol:

 

Kasiu i co wrzeszczałaś wtedy?  :D czy seria ziemniaków poszła w ich stronę?  :D


Tomek na to wygląda  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Dareczku nie boje się za specjalnie wiadomo adrenalina idzie w górę na ich widok ale nie krzyczę chyba żeby ostrzec mamę ona się boi :D ziemniaków szkoda. Bryła, but lub rzut młotem hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Oj miło Tomaszku- dzięki :) jak tam sytuacja meldować ;) żebym ogarnęła:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

Darku a kotlety z ryżem nie smakują ,no i podejrzewam że wycieraczkę bym dostała  :D

ooo Tomek zawitał witaj ,a ciekawe dlaczego Cię jeszcze niema .

Kasiu rzut młotem to lepiej Anite zawołać  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj