Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Famer21    6

Pierwszy raz to mi zasnęła w kabinie :D o 2:15 skończyłem rzepak kosić - oczywiście, że sie uparła i do nocy kosiła ze mną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Artur, teoria upadła bo ja od małej tez tylko rozkrecam :P

nie sztuką jest rozkręcić, trza to potem złożyć leppiej niż producent :P

Farmer od siedmiu lat? :blink:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Farmer, szczerze dla mnie to super dziewczyna bo chce i się interesuje tak jak pisałeś Twoja pasja, inna czekała by w domu i jeszcze zła była bo długo cie nie ma, bo po nocy Cię nie ma itd :)

Artur co taki zdziwiony, można być z dziewczyną 7 lat a nawet całe życie;p

nie sztuką jest rozkręcić, trza to potem złożyć leppiej niż producent :P
Farmer od siedmiu lat? :blink:


Składam :P

"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

w sumie racja, sam nie wiem skąd moje zdziwienie ;)

jak składasz, to raczej z ogarnianiem nowych sprzętów nie powinnaś mieć większych problemów.

Raczej nikt nie wsiada po raz pierwszy i wszystko umie, praktyka czyni mistrzem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

 

Farmer od siedmiu lat? :blink:

 

Noo ciągłem to ile szło, ale za rok wesele, bo już od 3 lat jest zła, że tyle czekałem.

 

@Goska93 , z początku była zła, że okres letni siedzę w polu, jest piękna, ale mi to nie miała co do mnie pewności choć wie jaka to robota, ale.. no właśnie ale.. Zna moją gadkę, bajerkę nawiązywanie kontaktów łatwe, zabawy, imprezowicz, ale od 3 lat całkiem się zmieniła poznała rolnictwo od środka i czerwiec-sierpień nie zadaje uciążliwych pytań tylko, że jeden dzień jedzie ze mną w pole na darmowe opalenie się :D , a tak pracuje, więc ma zajęcie. Ogólnie to się czasem wygłupiamy, zdjęcia jej porobię ze słomą we włosach, czy w słomie i potem ma się z czego przed koleżankami cieszyć :) a ja mam spokój i robię.....swoje :)

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Cześć :-)
Artur pośpiech to mało powiedziane he he
Właśnie oglądam Damy i Wiesniaczki ,Polaka edycja naTTV polecam
Takiego zderzenia swiatow jeszcze nie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Ej no siedem lat to krótko? :P

 

Farmer, super dziewczyna ale ideałów nie ma, niestety  :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Hej ;) 


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Zimno i pada :D trochę kiepska pogoda na dożyłki  <_<


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Cześć :-) he he racja u nas niedaleko dziś były dożynki,samochody wypychali a na zabawę to chyba w gumiakach jak na gminne to porazka ale cóż na pogodę nie ma rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Podsumowując.. musicie znaleźć taką, która zaakceptuje pasję do rolnictwa i przestawi swoje życie.. Mówię o rolnikach, którzy z tego żyją, bo ja nie ukrywam mam dużo lepiej, bo tylko pomagam i sobie dorabiam, pomagam rodzinie, ale jednak większość mieszkam i żyję miastem, więc co ja mogę wiedzieć o prawdziwym życiu rolników, Buraków nie mamy, więc moja przygoda zaczyna się w czerwcu, a kończy pod koniec września jak posiejemy pszenice (również usługi).

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Farmer racja ,czasy się zmieniły i dzisiaj nie jest tak trudno przekonać panny do przyjścia na wieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

czasy to się tak zmieniły, że teraz to chłopaka na gospodarkę ciężko znaleźć  :lol:  :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Farmer racja ,czasy się zmieniły i dzisiaj nie jest tak trudno przekonać panny do przyjścia na wieś

 

Rozumiem, że facet jak i kobieta chcą by ich druga połówka była przystojna/seksowna, a mało ślicznych kobiet z miasta chce iść a wieś.. O kobietach ze wsi nie mówię, bo często jest tak, że muszą znaleźć rolnika, który przyjedzie do niej i będzie gospodarzem, a sam ma pole.. znam przypadki, i nie ma lekko kolega musi obskoczyć 40 swojego i 50 km daleko 30 kobiety.. Ona piękna, ale kocha go i musi ogarnąć.. akurat to jest mój kolega, więc swoje kosi swoim bizonem, a mnie wynajmuje do koszenia u niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Gosia no co Ty;-)
Laleczka jak goraco?
Ty masz pewnie grypę i to przewlekłą:-);-)
Farmer oby pomoc tylko na koszeniu się skończyła;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

no co Tomek? :P mi to nawet ciężko znaleźć takiego co by mnie zabrał na swoją  :lol:  :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

Gosiu ja niby mam ale nie mam bo na kolacje nie chce przyjść a zaraz dużo straci bo sama wciągne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj