Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Gość aletes   
Gość aletes

Hejka:)
Ja właśnie wypucowałam kuchnię i jest git ;) tylko ciekawe na jak długo? Kiedyś smażyłam śliwki i nie wiem jak to mi się udało, ale zrobił się istny gejzer:) nawet sufit oberwał- a wszystko przed malowaniem trzeba było myć i skrobać ;):D zawsze jak robię generalkę w kuchni to mi się przypomina :)
A wy co porabialiście?
Wiesz Tomasz po drugiej stronie też jest wolne miejsce- ale chłopaki ile pozytywnych stron...opłyniemy cały świat..:D :d :P

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Ja rano w pracy póżniej koszenie trawników a wieczorkiem wyjazd do Poznania ,dzien na wariata :P ,

co do gotowania to moja rada z praktyki ,Nie gotowac fasolki w słoikach dłuzej niz 6 godz potem wybucha :P :P :P  ,tak zrobiła moja mama ,wstawiła aby sie sloiki pozamykały i zasneła ,no cóz w kuchni sufit do malowania a okap nad kuchenka byl na podlodze ,oj miało to siłę :lol:  pisze zartem ale i ku przestrodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Tomek o to właśnie mi mniej więcej chodziło. :D A gdzie czas na przyjemności :wacko:

Galera o mocy 2KM :D:P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

Hejka no Teska przypomniałaś mi o rogalach jak chciałam szybko zrobić i nie odpowietrzyłam sheikera i zrobił bum ,sufit w drożdżach to jeszcze ok, ale córka całe włosy miała w rozczynie to załamka weś to zmyj . a to wszystko przez pośpiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

[quote
Galera o mocy 2KM :D:P



Oj słabo :( trzeba kogoś jeszcze zwerbować :D a na przyjemności?- też jest czas i pora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

pomógł bym koledze ale do galery raczej leniwy jestem ociągał bym sie ,lecz do przyjemności poswiecił bym sie całokowicie :P :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

jeszcze jest czas poza tym zimno jest i pewnie by płakała że chce na trampolinę będzie bezpośrednio na urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Hej.I znów sami ?Laleczka pisałaś że masz kolosa owczarka rozumiem że to długo włosy?  agresor z niego jest, komendy zna pochwal się troszkę nim  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj