Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Fox84    10

Gosia idę o 5 zł że miałby Darek drugie stado w Małopolsce

Ja na dziś kończę pracę
Zważywszy na to że jestem tu stosunkowo nowy a konkretnie nie przedstawiłem
Stawiam dziś wkupne i zapraszam do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unexpected    246

Ileż tych błędów? I jak takiego złamać do gospodarowania? Jak usłyszy muczenie i się śmieje??

Szczerze Aletes? :)  Uważam. że masz trudną sytuację by znaleźć odpowiedniego partnera, który przyjdzie do Ciebie oraz trudną sytuację będzie miał przyszły facet, który ma z Tobą prowadzić gospodarstwo.

 

Raz, że ci którzy, mają zamiłowanie i chęci (resztę cech możemy sobie dopisać wg. swojego uznania) ale posiadają własne gospodarstwo, raczej odpadają(małe szanse), ponieważ każdy będzie wkładał największy wysiłek, dbał i rozwijał w to co posiada na własność, pracę pokoleń i nie będzie chciał tego zostawić.

 

Dwa, ci którzy zostawią własne gospodarstwo dla Ciebie(predyspozycje j.w), będą musieli zmierzyć się życiowo ze sporymi trudnościami, dużymi poświęceniami, czyli udowodnić najpierw Tobie że nadają się do prowadzenia gospodarstwa. Dodatkowo dochodzi kwestia teścia, który na bank będzie wtrącać swoje 3 grosze do stylu gospodarowania przez zięcia( zgrzyty itd.). Należy też wziąć uwagę, że dany wybranek będzie pracował na początku przez spory okres na gospodarstwie, które nie jest jego własnością i będzie stanowił rolę drugoplanową, a ewentualną dominację będzie musiał sobie wyszarpać.

 

Ostatni, czyli ci którzy są nie związani z rolnictwem, dostaną kopa w d*pę od Ciebie w krótkim czasie z wiadomych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Taaaa :D zapomniałeś, że najpierw musisz przejść test u teścia więc zawracaj te tiry :P i te pyry to też nie byle jakie mają być :P

 

a co do krów to moje to za dużo stada Ci nie powiększą :D

 

Teścia przekupię i nie będzie żadnego testu, wezmę ze sobą kilka butelek wody rozmownej i mi Cię odda i jeszcze parę ha dorzuci na pewno  :P

To jakie te pyry preferujesz? Nie mam ich za dużo ale te 3 worki jak obiecałem tak przywiozę  :D

A co mi tam krowy, ja mam już swoich dosyć, ja chcę Ciebie  :P  :P  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Dobra, poddaje się  :wub:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

No to ja już żonę mam, właśnie powiedziała TAK ;)  :D 

 a Wy szukajcie dalej  ;)  :D  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Unexpected to co piszesz  w jako drugie jest poświęceniem siebie dla dobra i gospodarstwa i ukochanej ,jeśli będzie zięć mial zrozumienie i oparcie w ukochanej to wprowadzi zmiany ,na swoje ,oczywiście jeśli bedzie szedl w dobrym kierunku

Darek gratulacje ;) nie nyślałem że będzie tak łatwo ,jak by co to daj znac ,bo Gosia obiecała że świadkiem będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

łatwo to nie będzie, już ja się o to postaram :lol:  :rolleyes:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Tomasz dzięki, nie ma sprawy będziesz świadkiem w końcu ktoś musi mi jakąś limuzynę wynająć, koronę zrobić, kilka bram weselnych będzie więc tanio nie będzie, ale skoro się upierasz to niech Ci będzie  :P  i sortownik w takim razie biorę gratis  :D  :lol:

 

 

Gosia, ale to ciasto to upieczesz dla mnie? Bo jak nie to Cię odwiozę do wielkopolski  :P  :D

Ja się nie dam  :P  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

No ba nawet dwie skrzynki w końcu drużba Tomasz kupuje  :P  :D

Gdybyś nie poszedł na przynętę dla brambora to on by mnie do Gosi nie wpuścił i bym teraz ślubu z nią nie planował  :P  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Jak zabierzesz to nie mam powrotu :P nie ma reklamacji i zwrotu jak wywieziesz za granicę województwa :D:P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Gosia no gdzie Ty jesteś bo druhny jeszcze nie mamy  :D

 

Artur nie chciał byś się przebrać za druhnę?  :P  :lol:

 

 

 

To Ty mi teraz dopiero o tym mówisz? Jak ja już tyle w Ciebie zainwestowałem  :P

Przecież zawsze jest 14 dni na odstąpienie od umowy i zwrot   :P  :D

Edytowano przez darek3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Gosia no gdzie Ty jesteś bo druhny jeszcze nie mamy  :D

 

Artur nie chciał byś się przebrać za druhnę?  :P  :lol:

no siostry mam 2   :P Artur mam jeszcze jedną siostrę ale mieszka w mieście :P jakby Ci odpowiadało to nie krępuj się i wybieraj :D hehe

Edytowano przez Goska93

"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

No wiem Gosia, tylko czy one się zgodzą? 

A Artur na pewno się zgodzi  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

 

 

 

 

To Ty mi teraz dopiero o tym mówisz? Jak ja już tyle w Ciebie zainwestowałem  :P

Przecież zawsze jest 14 dni na odstąpienie od umowy i zwrot   :P  :D

no tak jest ale na mnie paragonu nie dostaniesz więc nie ma szans na zwrot :D hahaha

No wiem Gosia, tylko czy one się zgodzą? 

A Artur na pewno się zgodzi  :D

No Artur musi dać z siebie wszystko to jeszcze będą sie o niego biły :D


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

muszę mieć na Ciebie paragon, bo mam zamiar wziąć udział w loterii paragonowej i może wygram samochód  :P

A gwarancję jakąś rodzice dają na Ciebie? Będzie mnie stać na utrzymanie Ciebie ?  :P  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

zwiększymy produkcję i jakoś damy radę :D nie wiem czy Ci dają, musisz zapytać :P 


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

no siostry mam 2   :P Artur mam jeszcze jedną siostrę ale mieszka w mieście :P jakby Ci odpowiadało to nie krępuj się i wybieraj :D hehe

a ta druga siostra to jeszcze starsza od tej wspominanej?Bo dla tej 33l nożna dopasować Foxa ma tam 84 więc wiek podobny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Z teściem pogadam, on mnie zrozumie i da gwarancje na Ciebie  :D  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

 

 

Artur nie chciał byś się przebrać za druhnę?  :P  :lol:

 

 

 

T

i welon złape :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Z teściem pogadam, on mnie zrozumie i da gwarancje na Ciebie  :D  :P

Ta pewność to Cię może zgubić :D


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Artur  I potem będziesz musiał wyjść za mąż  :P  :D

 

 

Gosia, ale Twój tata wie jak jest, facet faceta zawsze zrozumie  :D

Edytowano przez darek3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Taa  rolnik rolnika tym bardziej :D


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Gosia Ty mnie nie strasz teściami bo przecież ja ślub biorę z Tobą a nie z nimi a poza tym będą daleko od nas  :P  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj