majes

naprawa lewarka

Polecane posty

locke    293

Zobacz czy jest olej


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy2    0

W takim razie musze rozebrac i sprawdzic. Jak cos to sie jeszcze bede radzil kolegów o pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi1987    0

Witam. Mam ten sam problem z lewarkiem . Co to jest ten śrut? Jak on wyglada i gdzie się znajduje? Dodam ze w tłuczku na zdjęciu jest otwór i u mnie jest pusty na wylot.

post-149667-0-44416000-1425147729.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

śrut czyli kukla np. z łożyska

dopasuj coś podobnej wielkości i będzie hulać  ;)


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi1987    0

Czyli kulka ma być w tym otworze co jest na zdjęciu powyżej ? Sprężynka jakaś tez? Od której strony ja dopasować????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek918    6

Tak kulka ma być w tym otworze. Ja mam pytanie po co jest w tłoczysku taki pręcik ok. fi 8 który się rozsuwa podczas wyjęcia tłoka??? Po co  jest na srodku tłoka od spodu taka dziurka i tam jest taki krótki pręcik?? Pytam bo wyleciało mi to podczas rozbierania i nie mogę tego tam wsadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

To zabezpieczenie przed wypchnięciem tłoka z cylindra gdy dojdzie do max górnego położenia. Rowek jest pewnie jeszcze pod kątem skierowany w dół. 


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek918    6

 zabezpieczenie to ten bolec który jest teleskopowy. A ten drucik to spełnia jakieś zadanie czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozbierałem dzisiaj taki sam podnośnik. Niestety coś z niego wypadło i nie wiem co. Gdzie mają być dokładnie te śruty/sprężynki lub coś innego. Jeden jest za śrubą od opuszczania. Reszty nie mogę zlokalizować. 

post-46668-0-82068600-1476523182_thumb.jpg

Edytowano przez jedrysekjarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Jeśli chodzi o śrut to wygląda to następująco,śrut tam nie będzie spełniał swojego zadania, albowiem jest robiony z ołowiu, jedynie kulka stalowa może spełniać tam swoją rolę ,śrut jest stosowany m.in.w nabojach do strzelb i to są miękkie kulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogi123    0

Witam czy w tym lewarku czegos nie brakuje chodzi o uszczelnienie tłoka od spodu jest tylko metalowy dekielek i gumowe uszczelnie.

IMG_20200217_194125.jpg

IMG_20200217_194326.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

odkręcasz cylinder od podstawy i tłoczysko wychodzi dołem, do góry raczej nie wyjdzie bo jest zabezpieczone śrutem


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samouczek    0

Nie wiem czy to jeszcze aktualne... jeśli tak to że tak powiem złom... Uszkodzone tłoczysko...... Ten jak piszesz dekielek to jest oderwana część tłoczyska. W tłoczysku jest wytoczony rowek na uszczelniacz a w żaden sposób nie może być osobno... W tym przypadku mógłby pomóc ślusarz żeby to zespawal  i przetoczył......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PackMan27    0
Dnia 6.03.2015 o 14:16, wojtek918 napisał:

Tak kulka ma być w tym otworze. Ja mam pytanie po co jest w tłoczysku taki pręcik ok. fi 8 który się rozsuwa podczas wyjęcia tłoka??? Po co  jest na srodku tłoka od spodu taka dziurka i tam jest taki krótki pręcik?? Pytam bo wyleciało mi to podczas rozbierania i nie mogę tego tam wsadzić

Wie ktoś gdzie dać ten krótki pręcik(pierwsze zdjęcie)i po co jest taki mały otwór (drugie zdjęcie) jak w poście wyżej ? Ten pręcik znalazłem w kanale tym co jest drugie zdjęcie tam gdzie teleskop do blokady wysuwu.

Bo teleskop to wiem że blokada, ale ten pręcik(jak z łożyska igiełkowego) to zagadka.

IMG_20240116_124408908.jpg

IMG_20240116_124040721.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Nabyłem paleciak z wagą, która ma zbity wyświetlacz. Powiedzcie, czy wyświetlacz (PLOTECH E169497) który znalazłem w Chinach będzie pasował do mojego? 



      Ewentualnie gdzie mogę taki znaleźć?
       
    • Przez darkk12
      Witam Forum,
      Szukam sprawdzonej i szczerze polecanej firmy naprawiającej telefony. Jestem z Warszawy, więc biorę pod uwagę Warszawę i okolice. Ktoś coś? a to: https://medicphone.pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-sony/ 
      Dzięki
    • Przez Grz3g0rz
      Witam,
      Ostatnio w moim rozrzutniku UNIA TYTAN 7 cieknie olej z przekładni adaptera. Aby usunąć usterkę musiałbym otworzyć przekładnie, lecz potrzebowałbym jej schemat (którego nigdzie nie umiem znaleźć), aby wiedzieć czego się spodziewać i jak się za to zabrać. Niestety do rozrzutnika mam jedynie instrukcje obsługi. Więc gdyby ktoś był w posiadaniu katalogu części, bardzo bym prosił, aby podesłał mi zdjęcie tego schematu
      Pozdrawiam
    • Przez Pablo_97
      Witam wszystkich mam problem w ciągniku renault 61.14 biegi ciężko wchodzą a na wcisniętym sprzęgle ciągnik potrafi szarpnąć po wbiciu biegu chciałbym sie dowiedzieć czy jest możliwość regulacji sprzęgła w inny sposób niż tylko tą linką pokrętłem co jest nad pedałem sprzęgła  czy można np dostać sie do łap dociskowych i tam wyrgulować bo  już niestety ta linka jest na maxa rozkręcona i teraz nw co robić czy zostaje tylko rozpoławianie i wymiana sprzęgła czy jeszcze można podratować sytuacje proszę o szybką odopowiedź 
      Pozdrawiam 
    • Przez Piasek186
      Witam. Ma ktos moze namiary na firme ktora zajmuje się sprzedażą I jednocześnie naprawą ciagników case z okolic prudnika ? Byłem kilka lat temu tam oglądać jakiś ciagnik, ale nie pamietam miejscowosci chyba że ktos wie gdzie w łódzkim naprawiają te ciągniki ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj