Zaloguj się, aby obserwować  
AgenT1224

Zetor czy New holland

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
AgenT1224    10

Witam zastanawiam się nad kupnem nowego ciągnika , mysle nad zetorem proximą power 100 a new hollandem t5.95 [ + tur] . Wiem ze zetor jest o wiele tańszy od new hollanda , ale nie jest chyba az taki zły . Ciagnik pracował by na 30 ha przy prasie pługu i agregacie 3m .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pect0r    19

Bez zastanowienia bierz NH,W Zetorze zobaczysz jak się plastyki bedą łamać i na dachy w około w środu kabiny pojawią się ciemne plamy jakby olejem zalane,cos podobnego do grzyba,wiem bo w Proximie pobliskiego gospodarza tak jest i obrzydliwie to wygląda,w Proximach na Allegro też widziałem,w Forterrach również się zdarza,a NH chodź nie najlepszy to chwalą ludzie :)


Witam Wszystkich odwiedzających mój kanał :) Nazywam się Szymon,mam 15 lat i od małego interesuję się rolnictwem :) Nie mam niestety swojego gospodarstwa,ale znam wielu gospodarzy więc gdzie nie gdzie mogę jechać sobie pojeździć,porozmawiać ponagrywać :) Zapraszam na mój kanał na You Tube >>> Pect0r <<<< Zapewniam że będą się tam pojawiać nowe filmy :) Pozdrawiam Wszystkich AgroFotowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

No przy tym wyborze to bym wybrał NH poza tym czechom nie można dać zarobić bo oni buntują wszystkich przeciwko naszym produktom.Nie bądźmy frajerami.Ten NH to nawet fajny ciągnik.Ja oglądałem 5.105 i porównałem go z Ursusem 11034 to Ursus wypada lepiej.Dlatego my postawiliśmy na Ursusa :)

  • Like 1

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszejro    0

ja mam ten sam problem. proxima power 90 i nh TD5040 ostatnia sztuka u dilera na placu. diler zetka i nh w tej samej odległości 15km, za zetora chce odemnie 148tyś brutto, nh 146tyś brutto. cały czas sie zastanawiam co brać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabrys5211    0

ja bym wziął na twoim miejscu zetora poniewaz tansze czesci i ogolno dostepne(przynajmniej unas) .jezdzilem new hollandem td5050 i proxima 8441 i raczej bym wziąl proxime poniewaz new holland po 150mh zaczął sie cos psuc ale wybor nalezy do ciebie . wsiądz w samochod podjedz to kogos kto posiada te traktory przejedz się obydwoma popytaj co i jak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niewiem poco wy gadacie że do zetora są tanie części!!? Tanie części to są do starych zetorów albo ursusów. Do autora tematu bierz bez zastanowienia new hollanda t5 a w pobliskiej wsi jest zetor proxima power 100 i jak obejrzałem obydwa to newek wypadał lepiej w moich oczach.. A jak to jest z tą mocą bo chyba zetor podaje według innej normy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waldi000    0

Ja nie wiem ale Zetor to jest maszyna

 

Post bez argumentacji +1 punkt ostrzeżeń

Edytowano przez razor275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stojanow    1

ja uzytkuje nh t5040 i proksime 85 i moge powiedziec ze obydwa ciagniki sa wporzadku wiadomo ze w zetorze glosniej nh wygodniejszy ale skrzynia go troche muli spalanie na podobnym poziomie moze zetor troszke wiecej jedyna powazna wada zetora to podnosnik ciezko jest oposcic ciezka maszyne w hh ehr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Ja nie wiem ale Zetor to jest maszyna

 

Tak....chyba po przesiadce ze starego zetora albo ursusa....


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brego    0

A masz ofertę na Zetora? Wyjdzie aż tak dużo taniej? Nie sądzę.

Zetor w tym roku chyba chce dorównać zachodnim ciągnikom... ale ceną. Powariowali !

Nie ma już głównego powodu, żeby kupić Zetora czyli cenę. No chyba, że stara polska mentalność...

 

Bierz NH. Mam ofertę na T5.95 za 160 tys netto z obciążnikami, fotelem pneumatycznym, klimą, oponki Michelin, nie wiem co tam jeszcze. Tylko nie znam ceny tura.

Poza tym wsiądź do NH i do Zetora, a sam się przekonasz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROLpomorza    17

Przeanalizuj nową ofertę Ursusa,sama cena to nie wszystko ,sprawdz ile kosztują serwisy obowiązkowe w czasie gwarancji i na ile jest gwarancja,po gwarancji ważne też ile kosztuja częśći i jak będzie ich dostepność i czas oczekiwania na części.

 

Moim zdaniem cena/do jakości przemawia za Ursusem,oczywiści każdy analizuje i przelicza po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crative    1

Ja posiadam zetora 8441 i jestem zadowolony. 7 lat bez uterki. Ale teraz lepiej prezentuje się NH. Zetor cenami pnie się do góry więc jestem za NH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Ja mam jedno pytanko.

Czy NH TD50** ma zwojnice z tył???

 

 

Zwojnic to on nie ma, ale zwolnice to już tak :P

Każdy ciągnik ma zwolnice, tylko nie zawsze tego samego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tespis17    23

Dobrze że mnie poprawiłeś :) Ten mój język potoczny.

Czyli rozumiem że z tył NH i zetor proxima to samo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez MfKrystian
      Witam mam maly problem z Prasą New Holland 548 mianowicie bele po sprasowaniu są miekkie w środku ręka bez problemu wejdzie  i chciałbym zwiekszyć ścisłość beli poprostu żeby były lepiej zbite wiecie może gdzie to wyregulować prasę mam od niedawna 
    • Przez Azor07
      Jaki wybrać krokodyl do zetora 7245 ? Jakiej firmy i jaka szerokość będzie najlepsza?
    • Przez PiotrUrbaniak
      Witam grono, Chcę podnieść moc w moim Zetor Forterra HSX 110 mr.2013. Obecnie ma 107 km i bardzo dobrze sobie radzi, ale teraz potrzebuje podwyższyć moc do 137 km. Moje pytanie to: Jakie firmy polecacie do tego typu operacji? Ile płaciliście za podwyższanie mocy w Forterce lub Proximie? Jakie są efekty? i czy jesteście zadowoleni? Dodam że mój Zetorek ma mechaniczną pompe paliwa a nie Comon Rail. Pozdrawiam

    • Przez Harnas16
      Witam, mam problem z halogenami. Mam podłączone z tyłu dwa halogeny Led na błotniku i cały czas mrugaja. Gdy się jedzie lub gdy się włączy kierunek to mrugaja cały czas. Masa jest skręcona na dwie nakrętki przy błotniku. Jakieś rady? Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj