Zaloguj się, aby obserwować  
Marcineku67

Maszt c-360

Polecane posty

Marcineku67    0

Witam, mam problem z moim masztem do c-360. Przy podnoszeniu ciężaru wytrysnął olej z podstawy siłownika. Czy można to bez obaw zespawać czy tam są jakieś uszczelniacze ?

Na zdjęciu zaznaczyłem miejsce pęknięcia.

post-43626-0-18834400-1363981356_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Możesz spokojnie spawać nic tam nie ma. Widocznie podczas pracy naruszyła się podstawa siłownika i pękłą. Spokojnie spawaj. No chyba że tam od spodu podstawy masz coś wkręcane bo różne cudaczne siłowniki widziałem. Jeśli nic tam nie ma to tak jak już wcześniej wspomniałem można spawać, tylko wyciągnij tłok do góry bo jak zapewne wiesz na tłoku są już uszczelniacze które można uszkodzić.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Nie ma sprawy. Polecam się na przyszłość. :)


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Hoxem
      Potrzebuję do ciągnika maszt od widlaka do przewozu skrzyń euro, tylko nie wiem na co zwracać uwagę przy zakupie,
      interesował by mnie udźwig min 2t, wysokość +3m i aby maszt miał przechył, tylko nie wiem czy siłownik jako cięgło to dobra sprawa przy transporcie np 1t(czy to sie nie buja na lewo i prawo)
      Cena to max 2tyś. Co byście polecali,co macie i na co zwracać uwagę.
       
      Maszt by chodził przy MF 80km więc trochę udźwignie, aa i maszt ładowałby również bele sianokiszonki
       
      Przechył musi mieć dlatego że ustawianie skrzyń na przyczepie/naczepie to praca precyzyjna i lepiej aby go miał. Możecie podawać linki(lubelskie)
    • Przez Jasio88
      Mam maszt zaczepiany do tyłu z wózka podnosi na 4,20 udźwig ok 2 T, tak do 600kg podnosi bez problemu ale z wiekszym ciężarem ma problem. poprostu nie podnosi na siłowniku. przewód jest bezpośrednio z siłownika do ciągnika myślałem że może pompa ale wykluczona sprawdzane przy trzech ciągnikach i ten sam objaw. Co może mieć wpływ na to ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj