Farmer2222

Case Farmall-U opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Farmer2222    0

Witam, proszę o opinie na temat ciągnika case farmall u, czy można do niego zamontować amortyzowaną oś i kabinę, jaką ma przekładnię przy pełzających biegach. Ma 3,2l pojemności, czy to wystarczy, jak one sobie ogólnie radzą? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

jest to następca case JXU i new Hollanda t5000, więc jest podobnie, dużych zmian bym się nie spodziewał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Amortyzowanej osi nie ma, co do kabiny nigdzie nie jest podane żeby taka opcja była, chociaż niebieski bliźniak NH T5 oferuje amortyzację kabiny w wersji Electro Command.

Przekładnia z pełzakami jest w wersji 20x20 czyli bez wzmacniacza momentu (czy jak kto woli- półbiegów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest też zapowiadana seria Farmall U Pro: http://www.wnif.co.uk/articles/1104/1/Case-IH-Lamma-launch-for-Farmall-U-Pro-tractors/Page1.html

 

Być może jet to odpowiednik tej lepszej t5 od NH. U Pro ma inną przekładnię 32/32 i czarne wykończenia kabiny. Posiada także joystick Multicontroller,

taki jak w odpowiedniku Farmalla U- Steyra Multi: http://www.steyr-traktoren.com/Media/490856a6-ee37-422f-bff2-0e5e02dd34f0/Traktoren/Multi/Galerie__Downloads/Multi_.pdf

 

Co do opinii, to najlepszą byłaby chyba dla ciebie opinia użytkownika takiej maszyny. Dzisiaj przeglądałem galerię w poszukiwaniu tych Farmallów i nic nie znalazłem, więc

jako takich użytkowników- aktywnych Agrofotowiczów narazie (chyba) nie ma. Jest za to parę zdjęć NH t5. Te ciągniki są bardzo podobne, więc może trzeba pytanie jak narazie skierować do ich właścicieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek9225    14

Nowy Case Farmall U Pro ma mieć także zmniejszoną prędkość obrotową przy prędkości 40km/h (1700obr./min) ceny nie są jeszcze znane, ale ta wersja ma być podobno droższa od standardowej o około 20-25 tys. zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Tak, to będzie bezpośredni następca, Farmall U- następca JXU, Farmall U Pro- następca CS Pro.

Silniki i konstrukcje kabiny te same, ale Farmall U Pro ma skrzynię ZF, Multicontroler, inne wnętrze kabiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrRemov3    0

NIebieski ma amortyzację przedniej osi jakieś 2 tyg temu na demo tour pytałem ale tylko w wersji EC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj