Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano

@MAT912-kable mogą być w połowie przerwane-przejdzie 30 amper a 300 już nie(w miejscu przerwania częściowego powinno być gorące)-jak są te klemy oryginalne-zatopione,śniedzi nie widać a w środku syf.przejście masy na bloku zardzewieje-efekt jak przy klemie.

rozrusznik sprawdza się na końcu-"brak świateł zaczynamy sprawdzać od żarówki"-taka jest kolejność.

celę raczej bym odpuścił-rano odpalił a za chwilę już nie.

komutator jak wyglądał?

Opublikowano

W moim 3-P miałem taką sytuacje że przypuśćmy wczoraj wieczorem go zgasiłem a dzisiaj rano było tylko "tyk tyk" przy rozruszniku i nic więcej... zmieniłem akumulator na nowy i już 3 lata chodzi bez problemu :)

Gość Profil usunięty
Opublikowano (edytowane)

@MAT912-kable mogą być w połowie przerwane-przejdzie 30 amper a 300 już nie(w miejscu przerwania częściowego powinno być gorące)-jak są te klemy oryginalne-zatopione,śniedzi nie widać a w środku syf.przejście masy na bloku zardzewieje-efekt jak przy klemie.rozrusznik sprawdza się na końcu-"brak świateł zaczynamy sprawdzać od żarówki"-taka jest kolejność.celę raczej bym odpuścił-rano odpalił a za chwilę już nie.komutator jak wyglądał?

Nie twierdzę na 100% że to cela czy kable bo nie mam zdolnosci wykrywania awarii na odległosć ale to że rano zapalił a za chwilę już nie to jeszcze nie swiadczy że się cela nie mogła oberwać, kable kolega twierdzi że sprawdzał. <_< brak swiateł zaczynamy sprawdzać od bezpiecznika, chyba że miałes na mysli brak swiateł w jednej lampie. :P

Edytowane przez MAT912
Opublikowano

W sumie to jeśli nie potrafisz zdiagnozować usterki w tak prostym obwodzie to pewnie z naszymi radami też nie dasz rady więc po prostu poproś kogoś bardziej doświadczonego i niech ci pokaże co i jak sprawdzić

Opublikowano

A wiec tak panowie sprawdzałem aku wszystko z nimi ok maja odpowiednie natężenie klepy przeczyściłem i nadal nic :/ sprawdziłem szczelność obwodu jest ok, dziś sprawdzę elektromagnes przełożę od ciapka, jak to nie pomorze to jeszcze raz sprawdzę kable mam gdzieś nowe to przełożę.

Opublikowano

to co jest dziwne to przyjmuje prąd normalnie i na aku jest odpowiednie natężenie :/ próbowałem odpalić go na tzw zwarcie na bendiksie i lipa malutkie iskrzenie i nic więcej, na zaciąg odpalił na strzała. Dokładnie jak by aku siadło to by próbował odpalić ale by nie zakręcił.

 

Miałem ten sam przypadek, identyczny!!!

puknij w rozrusznik 2-3 razy np. kluczem, czy młoteczkiem i odpali z guzika... To są szczotki do wymiany, są już zjedzone albo jakaś się przesunęła, albo uszkodziła... U mnie w 3P to były szczotki, po wymianie, pali (2 lata) do dzis bez problemów... :)

podzr.

Opublikowano

Już po problemie był za wczesny zapłon rozrząd był dobrze ustawiony tylko miałem na psrzęgiełku przestawione 1 ząb do tyłu bo jak ustawiłem jak powinno być to chodził jak na filmiku kręciłem pompą w tę i we te zero rezultatu w końcu ustawiłem jak powinno być i chodzi jak zegarek(trochę skomplikowanie :D) pali od strzała nie jest taki zrywny :( ale mocny jest.

Opublikowano (edytowane)

Witam :)

Mam problem z odpaleniem C360 po prawie dwóch latach postoju.

Podłączyłem aku paliwa nalałem, przy próbie odpalenia tak jakby rozrusznik przeskakiwał słychać tylko "ty ty ty...". Odpalić "na chama" przy użyciu śrubokręta też nie przynosi skutku...ledwo co iskrzy na zwarciu.

Słabe aku?

Traktor jest bardzo rzadko używany a chciałbym go czasem "przepalić"

Edytowane przez stillo
Opublikowano

Akumulatory naładuj,mogły sie zawiesić szczotki w rozruszniku

w jaki sposób "odwiesić" te szczotki? dźwięk jest taki jakby jakieś zębatki przeskakiwały.

Opublikowano

wina leżała po stronie akumulatorów, podłączyłem akumulator z auta i odpalił za 3x po prawie dwuletniej przerwie. Jaki akumulator 12V polecacie, tak żeby był w miarę dobry i niedrogi(traktor jest używany sporadycznie a aku wyciągany i chowany do domu)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez antonio86
      Witam!
      Wiem ,że był już taki temat odnośnie c-330, ale mysle ,ze c-360 to inna bajka(jak się myle to prosze usunąć temat)
      Otóż chce zalac układ chłodniczy płynem-głównym powodem jest to,ze mam zamiar założyc nagrzewnice w kabinie,a woda nigdy cała nie wyleci z nagrzewnicy i na mrozie ja rozwali.
      Mam taki dylemat, otóż remont silnika był 13 lat temu i boje sie czy płyn nie rozpusci kamienie i niedostanie się do oleju(słyszałem o przypadkach,że były wrzery i płyn rozpuscił kamień i wleciał do oleju ,jakie wy macie doświadczenia z zamianą wody na płyn???
    • Przez WorguleFarm
      Witam, mam pytanie a mianowicie gdzie są kalamitki do smarowania w Ursusie C-360 
      Znalazłem ich 8 ale może wiecie gdzie są jeszcze ?
       
      Znalazłem:
      -przy przednich kołach po 2 na każde koło = 4
      -na "przodzie ciągnika pod spodem"           = 2
      -na pompie wodnej                                      = 1
      -na pedale sprzęgła                                     =1
       
      Gdzie jeszcze mogą być ?
    • Przez Pszemq
      Witam.Niestety moja os wraz ze wspornikiem nie nadaja sie juz do uzytkowania tak więc prosze składac propozycje.
      Oczywiscie nie szukam nowych części jakby były lekkie luzy to nie przeszkadza mi to.Cena tez się liczy bo nie mam zamiaru pakować w ten ciągnik kupę kasy.Pozdrawiam
    • Przez PiotrSadło
      Witam  najpierw mam po zerwaniu sie nitów(chyba) zaczął się psuć 4 bieg i klinuje się 
      podobno wyrwane nity w skrzyni biegów od czego mam zacząć ? 
      Jak zabrać się za to i jaki był by koszt ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v