Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Same byki!!!!!!!!!!!!

Bulgocze przy odpalaniu (przy obciążeniu akumulatora), a to oznacza przerwę- urwane płyty w celi. Nic z tego akumulatora nie będzie. Jeśli w tym akumulatorze masz mostki łączące cele na wierzchu, to można grubym przewodem zmostkować uszkodzoną celę. Spadnie napięcie lecz będzie zachowany przepływ prądu przez akumulatory.

Opublikowano

Co ma alternator do gazującego akumulatora? Nic totalnie. Akumulator wymień bo szlag go trafił i tyle. Możesz założyć jedną dwunastkę i też będzie palił. Ładowanie sprawdz po prostu miernikiem za dwadzieścia złotych a nie żarówką bo ona nie pokarze ci nic. Przy akumulatorach podłączonych szeregowo ważne jest aby oba były mniejwięcej w takiej samej kondycji bo inaczej pod obciążeniem zawsze ten słabszy dostaje w dupe i np. zaczyna się w nim gotować.

Opublikowano

Kręcisz rozrusznikiem, akumulator się gotuje w celi. I to na tyle. Aku do wymiany. Jak wsadzisz nowy, to wtedy zobaczysz czy klemy są dobrze poczyszczone, a jak będą to wtedy się okaże czy rozrusznik jeszcze żyje(o ile nie zapali na pierwszego kopa)

Opublikowano

Napięcie spoczynkowe akumulatora powinno wynosić 2.1V na ogniwo: 2.1V * 6 = 12.6V, natomiast prawidłowe napięcie ładowania 2.3V-2.4V na ogniwo: 13.8V-14.4V. Pierwsze dwa to Centra 165Ah, a trzeci jakiś inny. Weź najlepszy, robiąc pomiary napięcia ładowania i napięcia spoczynkowego. Akumulator nadaje się do wyrzucenia, jeżeli napięcie podczas rozruchu spada poniżej 1.6V na ogniwo czyli 9.5V w sumie. ;) Lub podczas intensywnego gazowania z cel, u Ciebie zapewne nastąpiło przerwanie płyt.

Opublikowano

Dzis zamontowalem ten akumulator i gdy podlaczylem prostownik to wskazowka skoczyla tylko do 8A. Gdy probowalem zakrecic to rozrusznik tylko tak strzykał co jest ?

Opublikowano

Posiadam prostownik Telwin LEADER 400 START. Gdy daje na tryb normalnego ladowania to amperomierz skacze do 5 i dosc szybko maleje do 2,5-2. Ale gdy daje tryb Boost to wskazowka skacze do 10 i maleje do 6. Ladowalem go z 1h i niechcial nawed zakrecic. Caly czas bylo slychac takie strzykanie :/

Opublikowano

Sprawdzalem ciecz w srodku akumulatorow takim przyrzadem i kwas byl na srodkowym poziomie. Ale to strzykanie jest na rozruszniku a nie na akumulatorze ;)

Opublikowano

Za mały prąd i załącza się tylko bendiks w rozruszniku,na wirnik nie ma już siły.

Najlepiej sprawdź napięcie,przyrząd do mierzenia gęstości elektrolitu nie jest zbyt dokładny.

Opublikowano

napięcie spoczynkowe może być ok i nawet gęstość elektrolitu też, ale nie ma on juz mocy rozruchowej przy rozruchu napięcie mocno spada i nie ma siły aby wirnik sie obracał tak jak napisał poprzednio kolega

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez antonio86
      Witam!
      Wiem ,że był już taki temat odnośnie c-330, ale mysle ,ze c-360 to inna bajka(jak się myle to prosze usunąć temat)
      Otóż chce zalac układ chłodniczy płynem-głównym powodem jest to,ze mam zamiar założyc nagrzewnice w kabinie,a woda nigdy cała nie wyleci z nagrzewnicy i na mrozie ja rozwali.
      Mam taki dylemat, otóż remont silnika był 13 lat temu i boje sie czy płyn nie rozpusci kamienie i niedostanie się do oleju(słyszałem o przypadkach,że były wrzery i płyn rozpuscił kamień i wleciał do oleju ,jakie wy macie doświadczenia z zamianą wody na płyn???
    • Przez WorguleFarm
      Witam, mam pytanie a mianowicie gdzie są kalamitki do smarowania w Ursusie C-360 
      Znalazłem ich 8 ale może wiecie gdzie są jeszcze ?
       
      Znalazłem:
      -przy przednich kołach po 2 na każde koło = 4
      -na "przodzie ciągnika pod spodem"           = 2
      -na pompie wodnej                                      = 1
      -na pedale sprzęgła                                     =1
       
      Gdzie jeszcze mogą być ?
    • Przez Pszemq
      Witam.Niestety moja os wraz ze wspornikiem nie nadaja sie juz do uzytkowania tak więc prosze składac propozycje.
      Oczywiscie nie szukam nowych części jakby były lekkie luzy to nie przeszkadza mi to.Cena tez się liczy bo nie mam zamiaru pakować w ten ciągnik kupę kasy.Pozdrawiam
    • Przez PiotrSadło
      Witam  najpierw mam po zerwaniu sie nitów(chyba) zaczął się psuć 4 bieg i klinuje się 
      podobno wyrwane nity w skrzyni biegów od czego mam zacząć ? 
      Jak zabrać się za to i jaki był by koszt ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v