Zaloguj się, aby obserwować  
zetor7441

Case puma 130 czy deutz fahr M600

Polecane posty

zetor7441    0

Co wybrać oba ciągniki w tej samej cenie w podobnym wyposażeniu? Potrzebne mi informacje od użytkowników jak te ciągniki się sprawują jakie są koszty eksploatacji no i ogólnie wrażenia w pracy?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369

żeby porównać, to trzeba oba ciągniki testować. Ile teraz za m 600 wołają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rachu    7

Mój kuzyn kupił rok temu case pumę 140 na 60ha jest to główny traktor w gospodarstwie i jak na razie nie słyszałem żadnego złego słowa na ten ciągnik a wrażenia z pracy są bardzo dobre kabina przestronna dużo miejsca dobre wyciszenie . Spalanie jak na jego moc jest dość małe w orce ok. 15-23l z pługiem kuhn 5 skibowy obrotowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7441    0

Użytkownicy mam kolejny problem do tych ofert doszedł mi jeszcze claas arion 610 cis i w tym wypadku nie wiem co zrobic doradzcie coś po to jest to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil1616    41

Miałem w tym tygodniu na testach ariona 620 cis. Ciągnik bardzo wygodny, skrzynię bardzo przyjemnie się używa, ciągnik jest bardzo żwawy. Duży rozstaw dużo daje ciągnik nie skacze co bywa w przypadku 4 cylindrowych. Myślę że ciągnik warty uwagi. Weź go sobie na testy to się przekonasz. W mojej galerii jest foto jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalin84    0

mi tez zbliza sie zielona lista tylko ze mam zlozone na 150-160 konikow i tez mam taki problem za ciagnikami cnh przemawia cena i skrzynia z biegami pod obciazeniem. uzytkuje ktos maszyne ze skretna oska? mialem okazje takim pojezdzic niestety tylko w transporcie ale chyba do obrotowki to powinna byc dobra sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WujekSam    1

Weź Ariona 640 sobie przetestuj. kumpel miał NH ,,,Case, JD, i Ariona na testach.... Claas najlepiej sie spisał, uciąg rozłozenie mas...smigal z 5 obrotowka w tych samych warunkach co inne ale rożnice były na korzysc Classa widoczne

 

zobacz sobie filmik(znaleziony)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez mencher_21
      Witam, chciałbym poznać opinie na temat ciągnika John Deere 5065m.
    • Przez wojtekb333
      Witam jestem na kupnie pługa 4 skibowego obrotowego. Tylko pytanie czy lepiej dopłacić i kupić z systemem vario, czy zwykłego?
      Chciałbym, aby ktoś przybliżył dany temay, najlepiej kto użytkował, bądź użytkuje.
      Pozdrawiam
    • Przez MariuszChmielinski
      Zamierzam kupic ciagnik 75 konny biore pod uwage kubote 7060, NH T4 75 czy moze cos innego polecacie??
       
    • Przez rolnik147852
      Witam!

      Interesuje mnie zakup używanej ładowarki manitou. Cena ok 50-60 tyś. Jej głównymi zadaniami byłyby m.in. bele sianokiszonki, transport kukurydzy, załadunek obornika, pomoc przy tartaku itp.

      Chciałbym wiedzieć coś o osprzęcie m.in łyżkokrokodyl,chwytak
    • Przez daanny
      Witam muszę wymienić opony przy beczkowozie koszt dość duży bo to tandem a chce wymienić wszystkie, założone są 500/65 R22,5 zastanawiam się czy dobrym rozwiązaniem było by założenie opon od naczepy tira lub od tatry o rozmiarze 445/65 22,5. lub 435/50 22,5 Jak myślicie czy to dobre rozwiązanie? opony nowe jak i używane  są porównywalne cenowo z oponami rolniczymi a myślę że te naczepowe dłużej mi posłużą,Czy wszystkie te rozmiary da radę  założyć na felgę 16cali? :unsure:
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj