Skocz do zawartości
agrofoto

AGROSHOW na START

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Muran001    11

Chcąc dyskutować na temat Agro Show Bednary 2013, nie mogłem znaleźć tematu o Agro Show Bednary 2013, więc tu piszę.

Ogólnie mi się podobało. Znalazłem parę zabytków: McCormick International 320 Diesel, Ursus C-45 na metalowych kołach, odrestaurowany Lanz Bulldog, ciągnik jednoosiowy Ursus C-308 i parę maszyn konnych. Z nowych traktorów najbardziej przypadł do gustu Zetor Major 80. Szkoda, że nie było stoiska Ursusa.

Najlepsze jednak było to, że podszedłem do stoiska Rostselmashu nie z powodu kombajnów, tylko z powodu hostessy od Wektorów 420. Żałuję, że krótko z nią gadałem. Laska miała na imię Klaudia i była zgrabną szatynką o ciemnych oczach.

Może ktokolwiek był na stoisku Rostselmasha?

Wiadomość z agroFakt.pl

mario3000    0

Minęło już trochę czaso od tegorocznego AGRO SHOW w Bednarach, ale może ktoś mi pomoże. Może ktoś wracał w niedzielę po południu przez Gniezno i pamięta, czy na wjeździe do Gniezna pierwsze światła były włączone? Czy wyłączone i Policja kierowała ruchemn? A może ktoś wracał nową drogą do Gniezna od Kiszkowa?

Marcincc360    55

@mario3000 Ja wracałem przez gniezno w niedziele i dalej policjanci kierowali ruchem więc światła nie działały :)

A korek przy wyjeździe masakryczny chyba był do świateł [innych] czy ronda juz nie pamiętam :)

mario3000    0

Wielkie dzięki za informację. Jest dla mnie bardzo ważna.

Niestety, przy takiej ilości aut nie ma mozliwości uniknięcia korków. Można co najwyżej próbować ułatwiać dojazd i wyjazd. Oczywiście, przy pomocy Policji :)

Jeszcze interesuje mnie droga z Bednar przez Kiszkowo do Gniezna. Ona była uruchomiona po raz pierwszy i przez nią światła w Gnieźnie były wyłaczone. Czy może ktoś nią jechał?

leszekb    34

Byłem w Ostródzie w lato i na jesiennych - porażka do Starego pola się nie umywają więcej tam nie jadę chyba że na łowieckie .

krzysztofz14    14

Ale cisza w temacie.Byłem w niedzielę.Słońce świeciło,ludzi dużo,sprzętu też.Najlepsze było volvo na stoisku pzu.Można było stanąć na głowie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się