Zaloguj się, aby obserwować  
jankes123

kukurydza na kiszonke ceny

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jankes123    5

chcialbym sprzedac kukurydze na pniu na kiszonkę i mam 2 ha po ile mozna wziasc za kukurydze z pnia za ha ? wpjewodztwo mazowieckie jak ktos chetny pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fartrac675dt    89

Ja w tamtym roku kupywałem w woj.warmińsko mazurskim to za koszenie wiadomo orkan Class + 2ciagniki + 2 przyczepy obietościowe chyba Forszita 1000zł/ha a od gospodarza za każdą przyczepe zapłaciłem 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z agroFakt.pl

benek79    13

W mojej okolicy cena za 1 ha wynosi 5.000zł,sam sie zastanawiam czy warto robic omłot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    85

w tamtym roku za 2-3 tysiące za ha na pniu można było kupić w tym roku kukurydza jest lepsza to i ceny pewnie spadną. Za 52 tony wysłodek buraczanych w przywiezieniem zapłaciłem w tamtym roku 3700zł. Także jak ktoś chce za 5tys hektar kukurydzy kupować to chyba zbytnio liczyć nie umie.

Edytowano przez damian40000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztoff    9

ze skoszeniem wyjdzie około 6000 zł. za ok 50 może 60 ton masy. Biorąc pod uwagę wartość kiszonki z QQrydzy i kiszonki z wysłodków wydaje mi się, że lepiej jest zrobić tą pierwszą....Ale każdy musi sobie sam policzyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fartrac675dt    89

Ja miałem 8 tych tandemów więc 4000tyś dla gospodarza 1000tyś za koszenie i transport 100zł =800zł cały koszt 5800zł

 

tylko że kukurydza była wyrośnięta więc było jej dużo i warto brać kukurydzę ja miałem lepsza mleczność mniej kiszonki z traw i lepszy skład mleka w tym roku tez biorę coś koło 2ha na pniu od tego samego gospodarza i jest warto zrobić tą pryzme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    13

Widzisz kolego @damian40000 kazdy liczy inaczej,jednemu pasuje a tobie nie.Wysłodki nie zawsze przeleza i straty jeszcze wieksze bo zostaje robota i towaru mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez atomik
      zapraszam do dyskusji, 
      czy coś ktoś wie na temat ceny za styczeń w nowym roku ? bo już ploty różne chodzą, zapewne nie było jeszcze rady i jest to nie ustalone, chyba że ktoś ma pewną informację 
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez danielhaker
      kontynuacja wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88234-ceny-paliw-2016/page-27?do=findComment&comment=1998096
       
      Jak tam ceny w hurcie wraz z nowym rokiem?
    • Przez yacenty
      Witam!
      po ile placicie za saletre i inne nawozy?
      ja mam oferte po 670 za tone a slyszalem ze juz jest nawet po 800, jak to wyglada u was?
       
      pozdrawiam
      YacentY
    • Przez 123p
      Oferta na tira 45gr to dobra cena na dzien dzisiejszy?
       
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72464-cena-ziemniak%C3%B3w/
×

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.