zychu

zetor forterra 95 czy zetor proxima power 90

Polecane posty

zychu    6

który lepszy zetor forterra po rabacie 162 z klimą a zetor proxima power 155 z klimą ,zęwnętrznym sterowaniem podnośnika,piton fix zaczep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeladnik    0

Kuzyn wziął proxe i mówi że by już nie wziął ale o co chodzi dokładniej to nie wiem, frontera ma już renomę a proxa to moim zdaniem jest nie dopracowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fartrac675dt    90

Moim zdaniem brał bym Forterre tą ze względu na wielkość wagę i siłę uciągu w dodatku posiada 2 pół biegi bez sprzęgła i klima co w upalne dni dużo pomaga nie wiem co do proximy plus czy ma pół biegi no tura to do jednego i drugiego można założyć jak coś a przy czym ma ten traktor robić ?? co wykonywac?? Sam pod koniec roku bedę decydować czy Forterra 95 czy John Deere 5090M ale wróćmy do twojego tematu wziął bym Forterre bo kilka w okolicy u mnie lata to mają moc a proximy są to nie ma takich przełożeń za lekkie do ciężkich prac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zychu    6

kolego farmtrac675 jeśli masz do wyboru jd 5090M comfort to bierz bez rzadnego wachania zetora proximę power bądż tą forterre 95 ponieważ miałem taki temat zetor proxima power 90 a jd 5080M po tym temacie całkowicie odeszły mi checi na tego jd ponięważ zetor proxima ma lepsze wyposażenie skrzynie 24x24,dwa pólbiegi ,wiekszy udzwig od jd noi sprzegło w guziku a w jd trzeba wciskać sprzegło nogo wiec lipnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fartrac675dt    90

Wiesz teraz w ramki Mka mi weszła bo tak to był tylko zetor lub NH T5 ten nowy ale na nh długo mi czekać więc zetora mam w planach 95 forterre wcześniej był John Deere 6230 tylko mój budzet nie pozwoli na takiego w tej chwili bo ziemie muszę kupywać bić się o każdy kawałek więc tego zetora myśle wyrwał bym za 160około bo u mnie jest kilka firm z traktorami w Mragowie -John Deere , NH , Case , Farmtrac , Zetor , Ursus był ale nie wiem czy jest więc targować bedzie sie można Mka troche odstrasza mnie ta skrzynia i nie ma takiej mocy pociagowej poprostu słaby moim zdaniem od zawsze byłem bardziej za zetorem miałem 7745 to była maszyna teraz mam John Deere 2650 mocny silny traktor nie to co Mka ciągaliśmy 30bel to Mka padała a mój jęczał a szłoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surowa1994    2

bierz frotę też mam i nie narzekam ale nie oto mi chodzi :) zgadzam się z kolegami powyżej ciągnik o większej masie jest lepszy nie ma co porównywać a na jakim areale miałby on chodzić??


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

@zychu to ma z ładowaczem i w lekkiej robocie ganiac czy tylko w uprawie i pracach ciężkich?


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jazda
      Witam zastanawiamy się z tatą który wybrać ciagnik z tych Ursus c-360 vs Same corsaro 70 cena jest podobna a miał by służyć jako pomocnik obcej c-360 wykonywał by prace orka,agregat,rozrzutnik i cięższe prace... proszę o opinie wasze
    • Przez zychu
      zetor proxima power czy jd 5080 comfort który lepszy
    • Przez NowyKombajn
      Witam jestem tu nowy na tym forum jestem z lubelskiego i stoję przed wyborem kombajnu na 80ha i nie mam pojęcia co wybrać czy warto przepłacać 50 tyś za tucno 320 czy ten tc 5070 ma coś wspólnego ze starym tc czy to całkiem nowy kombajn oglądałem na pokazie i kabina i wykonanie już całkiem inne nie to co w starym tc który z tych kombajnów będzie mniej awaryjny i tańszy w utrzymaniu w późniejszym okresie 10-20lat
       
      ceny :
       
      tucano ok 490 pełna opcja
       
      nh 440 pełna opcja
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj